Skocz do zawartości

Jak się z tego uwolnić?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Esmeron napisał:

 

Po co? Lepszy klimat daje spuszczenie sobie porządnego wpierdolu na siłowni, posiedzenie w saunie trochę, a potem dobry stek. I zasypianie w czystej pościeli. Lepsze od chlańska. Budzisz się rano i jest za każdym razem lepiej. 
Żyć nie umierać. Wiedźma poszła w cholerę. Jesteś wolny. Masz w cholerę do przepracowania, ale dasz sobie radę. 
PS. DOŚĆ JUŻ CZASU ZMARNOWAŁĘŚ NA TĄ ŁAJZĘ. NIE TRWOŃ SWOJEGO CZASU WIĘCEJ I NIE POŚWIĘCAJ GO JEJ NIŻ ANI TROCHĘ> za pół roku będziesz wolnym człowiekiem, już po odchorowaniu zakończonego związku i z nową energią do samorozwoju i smakowania życia. 

 

 

Dzieki wielkie za tę analizę tego bagna. 
Duzo mi to daje. Kiedy poczuję się słabiej, to będę tu wracał i czytał, co mądrzejsi i bardziej doświadczeni mi przekazali. Wielka piątka!

Godzinę temu, red lamp napisał:

 

Tu twoja historia powinna  dobiec końca. 

 

Ale żeby tak się stało to najpierw, naucz się bycia konsekwentnym i stanowczym w tym co mówisz i robisz. 

Czy ty nie widzisz że ten szon nie ma za grosz szacunku do Ciebie.

Zero kontaktu nie pisz nie dzwoń poblokuj gdzie się da, bo zrobi Ci takie gówno z mózgu ze długo będziesz się zbierać. Szkoda czasu i zasobów na takiego szona.

 

Dzięki wielkie, zdecydowanie lepiej mi czytając mądrzejszych. 
Powinienem dawno tu napisać, a nie słuchać swojego slabego wnętrza, bo dużo osób mi odradzało pakowanie się w to po raz któryś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, c0rrupted said:

Oczadział. Zero kontaktu. Zerwij kontakt. Nie rozmawiaj z nią.

pisze ze się postara... 

Potrzebujesz pilnie jakiejś alternatywnej kobiet. Najlepiej dwóch na raz. Bo bezpieczniej. Przynajmniej się nie zabujasz tak szybko skoro masz takie ciągot. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maxter napisał:

Tanczyla z jakims typem, zabral ja na drinka, a za mna nawet sie nie spojrzała. Wkurwilem sie, najebalem goscia 

?

Zdenerwowany biały rycerz...

 

@maxter Słuchaj, nie kontaktuj się z kurwiszonem w żaden sposób, poblokuj wszystkie social media. Jak Cie będzie kusić to poczytaj swój wątek albo napisz, bracia ci wszystko szczegółowo wyłożyli.

 

Ja tylko zawtóruje Pani jest zwykłym kurwiszonem jakich wiele, a Ty w mentalnej jaskini, wieeeeeeele pracy przed Tobą. Żadnych lasek, doprowadź się do porządku bo na razie masz w głowie byłą, dupy, chlanie i jakieś żenujące awantury w obronie szmatexa najwyższej próby.

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja @maxter rozumiem, bo sam kiedyś byłem w takiej sytuacji. Laska robiła co chciała a ja wierzyłem że będzie ok. Niestety ale to jest przypadłość każdego białego rycerza.

 

Dla swego dobra olej tą kobietę, buduj swoją wartość, naprawdę są dobre kobiety na tym świecie a Twoje zaburzenia pchają Cię do tych jebniętych.

 

Przeczytaj Kobietopedia, Stosunkowo Dobry, No More Mr Nice Guy, żelazna trójka jak dla mnie. Zobaczysz że zaczniesz trybić o co chodzi!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dobry, Panowie. 

Miałem już jakiś czas temu napisać jak się potoczyło ze mną, bo dużo mi pomogliście i czytałem wątek ze 100 razy. 
 

Korzystałem z pomocy psychologa, bo było to konieczne. Wróciłem do hobby i robię muzykę, kupiłem instrumenty, mam swoje mini "studio" muzyczne w warunkach garażowych. Jak ktoś jest zainteresowany, to podeślę pw coś mojego. Formę mam lepszą, niż miałem kiedykolwiek. Kilka tinderowych randek za mną, ale wyjebane mam na dłuższe relacje. Finansowo jest spoko i na nic mi nie brakuje. Zainwestowałem w ropę WTI na dużym dołku. Gdyby nie wasze rady i mojej rodziny, to mogłoby być różnie. Dzięki!

 

A co do ex, to moje ostatnie próby kontaktu, to jakoś kwiecień. Ona pisała i dzwoniła w lipcu, ale to olałem. Dzięki raz jeszcze

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.