Skocz do zawartości

Czy filozofia redpill zabija uczucia?


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Natsu napisał:

Panowie jak z tym jest?

 

Tu kolega napisał co się dzieje. Z tym, że red pill to półprawdy( MGTOW to w większości przypadków MSTOW), a blackpill to jest dopiero prawdziwy red pill. 

21 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ogolnie filozofia redpill, a szczególnie blackpill, dość mocno wjeżdża na psychikę. 

 

Black pill wjeżdza na psychikę, ale są różne black pille które trzeba przełknąć. Black pill dotyczący rasy, wzrostu, twarzy, statusu, pieniędzy oraz starzenia się. Jeżeli zrozumiesz, że nie jesteś w stanie nic zmienić w niektórych z tych kategorii to poczujesz przygnębienie, ale ono z czasem może przejść. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego, którą część "porad" tzw red pilla stosujesz, oczywiście że może zabijać. Np kwestia spinning plates. O ile nie jesteś z natury poliamoryczny (a czy ktokolwiek jest?), uniemożliwi Ci to raczej zbudowanie głębszej więzi z którąkolwiek z partnerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

 Czym jest MSTOW?

Men SENT their own way. 

 

Temat oczywiście można rozwijać i napisać o tym książkę. Dla mnie klasycznym przykładem redpilowej półprawdy jest ściana "the wall". Kobiety starzeją się jak mleko, a mężczyźni jak wino. Etc. 

Sciana "istnieje" na tej zasadzie, że kobiety po 30rzeczywiście wyglądają z każdym rokiem coraz gorzej a młodsza konkurencja wchodzi na rynek, ale i tak mają większą wartość rynkową niż 80-90% mężczyzn.  Może nie złapią samca wysokiej jakości na małżeństwo.  Mają orbiterów, sponsorów i seks na pstyknięcie palcem. Darmowe obiadki, kwiaty, przysługij. Ilu gości tak ma? Tymczasem panowie z red pilla wmawiają, że 45letni łysiejący typ z brzuszkiem starzeje się jak wino : ) 

 

67658679_913228089012578_243536162208507

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Natsu said:

Panowie jak z tym jest? 

Moim zdaniem trudniej się zakochać, ale to nie zabija uczuć.
Patrzysz po prostu bardziej racjonalnie.

To jak z kupowaniem samochodu, pierwszy zakup może być na tzw haju, gdzie możesz zakochać się w wyglądzie upragnionego auta. Po kilku kupionych autach masz już odpowiednią wiedzę co należy sprawdzić aby nie kupić bubla. Masz miernik lakieru, sprawdzasz metkę na pasach bezpieczeństwa, oglądasz podwozie, patrzysz czy nie ma złamanego bagnetu olejowego, sprawdzasz szyby.

Po prostu Ty testujesz i masz checklistę a nie testują Ciebie. Sprzedawca opowiada Ci bajkę a Ty nie dajesz się sprzedawcy bo znasz swoje wymagania. I wiadomo rocznik i przebieg też się liczy ? im starszy model tym więcej mankamentów może posiadać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Miraculo napisał:

Dla mnie klasycznym przykładem redpilowej półprawdy jest ściana "the wall". Kobiety starzeją się jak mleko, a mężczyźni jak wino. Etc. 

Sciana "istnieje" na tej zasadzie, że kobiety po 30rzeczywiście wyglądają z każdym rokiem coraz gorzej a młodsza konkurencja wchodzi na rynek, ale i tak mają większą wartość rynkową niż 80-90%

Też się z tym zgodzę. 
Niektórzy MGTOW owcy idą w tym zakresie w kompletną bzdurę, twierdząc, że laska w wieku 30 lat juz rozbija się o ścianę, a poźniej prawie, że kończy się jej życie. 

O ile nie ma żadnych wątpliwości, że 30 przeskoczyła już próg najlepszego wieku do rodzenia dzieci, to w wieku 30 lat nawet średnio wyglądająca laska ma tabuny chętnych spermiarzy. Nie mówiąc o ładnej, bo taka dalej wybiera sobie jak chce. Prawdziwa ściana dla zadbanych lasek to wiek koło 37-39. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wernon napisał:

Też się z tym zgodzę. 
Niektórzy MGTOW owcy idą w tym zakresie w kompletną bzdurę, twierdząc, że laska w wieku 30 lat juz rozbija się o ścianę, a poźniej prawie, że kończy się jej życie. 

O ile nie ma żadnych wątpliwości, że 30 przeskoczyła już próg najlepszego wieku do rodzenia dzieci, to w wieku 30 lat nawet średnio wyglądająca laska ma tabuny chętnych spermiarzy. Nie mówiąc o ładnej, bo taka dalej wybiera sobie jak chce. Prawdziwa ściana dla zadbanych lasek to wiek koło 37-39. 

Wg mnie to zdecydowanie za wcześnie. Dodaj 10 lat. Wejdź sobie na IG, chaty, tindery i inne komunikatory. 40 letnie paszczury dostają wciąż mnóstwo atencji. Propozycje sponsoringu, propozycje zabrania de restauracji i do kina. Nie chce rzucać liczbami z dupy, ale imo 40-45 letni milf dostanie wiecej atencji niż 25letni facet 7/10.  Uważam po prostu, że jest dużo gorzej niż napisałeś. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miraculo napisał:

Wg mnie to zdecydowanie za wcześnie. Dodaj 10 lat.

10 to za dużo. Sam mam kilka kumpeli mających lat 40, czy 40 plus, i mają atencję, oczywiście, ale one są naprawdę ładne. Naturalna uroda. 

Zgoda, że i 40 kilkuletnie dostają uwagę, propozycje itd, ale to już musi być naprawdę zadbana baba. Wiesz, idąc w takie skrajności, to powiem  ze i 60 latki mają dużą atencję ze strony dziadków. Sam widziałem kilka wieczorków tanecznych klubu działkowca jak pracowałem jako barman kiedyś, i widziąłem jak baby 60 plus miały branie u rówieśników. 

No ale jak sądzę mówimy o zakresie wieku jakimś rozsądnym, nie o skrajnym, malejącym. Według mnie wiek 37 -39 to jest taki zakres ostatniego dzwonka ( mówię o średniej) kiedy kobieta jest jeszcze w miarę młoda i świeża. Poźniej dobrze trzymają się niektóre tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Miraculo napisał:

Black pill dotyczący rasy, wzrostu, twarzy, statusu, pieniędzy oraz starzenia się. Jeżeli zrozumiesz, że nie jesteś w stanie nic zmienić w niektórych z tych kategorii

Mysle ze nie potrzeba blackpilla, żeby wiedzieć ze nie można zmienić rasy, wzrostu, chociaż można wpłynąć na starus, pieniądze, twarz, starzenie się. :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Miraculo Może jestem trochę ciemny ale cały czas nie rozumiem skrótu MSTOW w sensie tej idei?

Idea jest taka, że MGTOW to rodzaj mechanizmu poradzenia sobie z problemem odrzucenia. 

"To ja wybieram, to ja decyduje, pójdę swoją drogą"  Nie, kobiety cię nie chcą i nie masz wyboru. Dajesz sobie pozór podjęcia decyzji, ale ta decyzja została podjęta za ciebie. 

Podobny mechanizm zachodzi gdy nieatrakcyjny 30latek myśli, że za kilka lat jak będzie już zarabiał dobre siano i będzie miał wyższy status to będzie przebierał w kobietach. Tymczasem za 10lat jego rówiesniczki i tak będą miały wyższą wartość niż on. On co najwyżej zostanie bankomatem dla kobiety która przez 15lat służyła chadom za zbiornik na spermę (przepraszam, że tak napisałem)

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miraculo napisał:

Idea jest taka, że MGTOW to rodzaj mechanizmu poradzenia sobie z problemem odrzucenia. 

"To ja wybieram, to ja decyduje, pójdę swoją drogą"  Nie, kobiety cię nie chcą i nie masz wyboru. Dajesz sobie pozór podjęcia decyzji, ale ta decyzja została podjęta za ciebie. 

Podobny mechanizm zachodzi gdy nieatrakcyjny 30latek myśli, że za kilka lat jak będzie już zarabiał dobre siano i będzie miał wyższy status to będzie przebierał w kobietach. Tymczasem za 10lat jego rówiesniczki i tak będą miały wyższą wartość niż on. On co najwyżej zostanie bankomatem dla kobiety która przez 15lat służyła chadom za zbiornik na spermę (przepraszam, że tak napisałem)

Hmm rozumiem, ale myślę, że wolałbym postrzegać MGTOW jako etap w odradzaniu się i wyrzucenia z siebie społecznego schematu. Nie zastępywać tego później niczym innym, być po prostu na tyle świadomym mężczyzną, że widzi mi się kobiet, przestaje być dla mnie jakimkolwiek wyznacznikiem czegokolwiek w życiu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Mysle ze nie potrzeba blackpilla, żeby wiedzieć ze nie można zmienić rasy, wzrostu, chociaż można wpłynąć na starus, pieniądze, twarz, starzenie się. :) 

Nie o to chodzi. Miałem na myśli, że np black pill rasowy to fakt, że mężczyźni białej rasy są najbardziej pożądanymi mężczyznami u kobiet wszystkich ras.  Albo hipotetycznie, że mając tą samą twarz zawsze wyższa osoba będzie bardziej pożądana od niższej . Itd itp. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Natsu said:

Panowie jak z tym jest?

Nie czemu? Baw się tym, kiedyś jak widziałem w oczach laski obrzydzenie i pogardę do mojej osoby (raczej nie wygrałem w loterii genowej) to było mi przykro. Teraz tylko się nabijam w myślach "ok koty czekają".

https://incels.wiki/w/Blackpill

Nawet nie wiedziałem, że od dawna jestem już whitepill.

https://incels.wiki/w/Whitepill

 

10 minutes ago, Miraculo said:

bankomatem dla kobiety

Nie, jeszcze rola tatusia dla jej dzieci. Z tego co zauważyłem to nie tylko chodzi o zapewnienie tych mitycznych pieniędzy ale autentyczny kontakt a przez to lepszy rozwój dla dzieci, jaki nie może zapewnić ten mityczny badboy, fascynująca strategia rozrodcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo Z tymi kobietami 30+ u kogo mają większą atencję ? U jakiś gości co pipsko widzieli na ekranie monitora.Moje rówieśniczki ~30 większość wygląda jak ciotki z dzieciństwa. Za nic mi się nie podobają kiedyś chciałem je dotykać dziś już niezbyt. Koledzy Ci co są sami maja fajne życie jedni za granicą ogarniają autka/wycieczki drudzy sport żyją ;) Ci co założyli rodziny jedni alimenty drudzy jakby bez iskry męskości w oczach przytłoczeni życiem rodzinnym. Cipsko to nie cel życia i to w sumie mówi cały red pill /mgtow choć po części faktycznie gdzieś tam jest mechanizm wyparcia. Jednak dla przeciętniaka lepsze będzie zwiedzanie świata, praca na siebie niż jebac na kaszalota i alimenty :) bo zazwyczaj w takim układzie tak to się kończy. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, CzarnyR napisał:

@Miraculo Z tymi kobietami 30+ u kogo mają większą atencję ? U jakiś gości co pipsko widzieli na ekranie monitora.Moje rówieśniczki ~30 większość wygląda jak ciotki z dzieciństwa. Za nic mi się nie podobają kiedyś chciałem je dotykać dziś już niezbyt. Koledzy Ci co są sami maja fajne życie jedni za granicą ogarniają autka/wycieczki drudzy sport żyją ;) Ci co założyli rodziny jedni alimenty drudzy jakby bez iskry męskości w oczach przytłoczeni życiem rodzinnym. Cipsko to nie cel życia i to w sumie mówi cały red pill /mgtow choć po części faktycznie gdzieś tam jest mechanizm wyparcia. Jednak dla przeciętniaka lepsze będzie zwiedzanie świata, praca na siebie niż jebac na kaszalota i alimenty :) bo zazwyczaj w takim układzie tak to się kończy. 

Nie kwestionuje tego. Jednak tych gości co pipsko widzieli na ekranie monitora jak to ująłeś jest całkiem sporo i potrafią płacić/ dawać atencje tym kobietom co wyglądają jak ciotki z dzieciństwa w stopniu niedostępnym dla samca. Poza tym, fakt, że krytukuje słabe strony, albo fałszywy opis rzeczywistości w  MGTOW nie przekreśla całości przekazu. Trzeba być jednak uczciwym, co staram się czynić. 

 

Na yt widziałem kiedyś film o  kilku twórcach contentu MGTOW(nie pamiętam teraz na czyim kanale, ale jeśli wiedza tam zawarta była prawdziwa, to są to głównie biali, łysiejący mężczyźni z brzuszkiem w przedziale 35-50, którzy zostali porzuceni/ oszukani przez żony które poszły w tango z atrakcyjniejszymi mężczyznami(znowu black pill).  Panowie byli beta bankomatami, wyborem z rozsądku, a kiedy tylko pojawił się atrakcyjniejszy samiec albo lepsza opcja, to dostali kopa w dupę. Teraz wolą iść swoją drogą. Bo ich jedyna opcja to powrócić na pole bawałny i znowu robić za bankomaty, NIc lepszego ich nie czeka. Nikt inny ich nie chce. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, vand napisał:

Na przykład z aktualną kobietą, widzę, że ona jest już naprawdę mocno wbita w haj hormonalny, gdy ja jeszcze nic nie odczuwam. Przed red pillem potrafiłem po pierwszym spotkaniu odlecieć, tutaj nic. Co nie zmienia faktu, że mi się podoba, ale nie pozwalam sobie zgłupieć, tak to ujmę.

Mam to samo... kiedyś to pierwsze spotkanie i haj jak nie wiem co. 
Teraz na spokojnie widzę jak dziewczyna ma mocny haj, a ja na luzie podchodzę do relacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

@Miraculo Z tymi kobietami 30+ u kogo mają większą atencję ? U jakiś gości co pipsko widzieli na ekranie monitora.Moje rówieśniczki ~30 większość wygląda jak ciotki z dzieciństwa. Za nic mi się nie podobają kiedyś chciałem je dotykać dziś już niezbyt. Koledzy Ci co są sami maja fajne życie jedni za granicą ogarniają autka/wycieczki drudzy sport żyją ;) Ci co założyli rodziny jedni alimenty drudzy jakby bez iskry męskości w oczach przytłoczeni życiem rodzinnym. Cipsko to nie cel życia i to w sumie mówi cały red pill /mgtow choć po części faktycznie gdzieś tam jest mechanizm wyparcia. Jednak dla przeciętniaka lepsze będzie zwiedzanie świata, praca na siebie niż jebac na kaszalota i alimenty :) bo zazwyczaj w takim układzie tak to się kończy. 

giphy.gif

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Nie kwestionuje tego. Jednak tych gości co pipsko widzieli na ekranie monitora jak to ująłeś jest całkiem sporo i potrafią płacić/ dawać atencje tym kobietom co wyglądają jak ciotki z dzieciństwa w stopniu niedostępnym dla samca. Poza tym, fakt, że krytukuje słabe strony, albo fałszywy opis rzeczywistości w  MGTOW nie przekreśla całości przekazu. Trzeba być jednak uczciwym, co staram się czynić. 

Spójrz na to z drugiej strony. Portale randkowe dają ułudę powodzenia kobietom, bo z lwią częścią tych spermiarzy nie chcą one mieć nic do czynienia. Co z tego, że dostaną lajka pod zdjęciem czy ktoś je na imprezę zabierze, jak są nieszczęśliwe na (nie)własne życzenie. Dobrze, że nasze rezerwatki nie mogą tutaj się udzielać, jak widzę dyskusje w rezerwacie to tematy na kilkanaście stron z których nic nie wynika.

 

Co więcej. Miłość nie istnieje między płciami, to wytwór kulturowy. Mężczyznom wmówiono, że muszą ganiać za laskami i być w związku. Społeczeństwo wykształciło całą paletę technik poniżania i zawstydzania mężczyzn, podważania męstwa, aby urabiać ich pod własną modłę, pod potrzeby kobiet, oczywiście nie zważając na potrzeby i uczucia samych zainteresowanych. Te ma się w dupie. A mężczyzna niczego nie boi się tak jak podważania męstwa, nawet ognia. I tu dochodzimy do meritum w którym wszyscy faceci siedzą cicho, ich inicjatywy (takie jak to forum) są wyśmiewane w wiadomy sposób (incele, skrzywdzeni, prawiczki), bo nikt nie chce iść pod ostrzał. My tu w necie bezpieczni, ale kto z nas publicznie by się przyznał, że kobiety są nazbyt uprzywilejowane, a ja jako mężczyzna dyskryminowany? Już oczyma wyobraźni widzimy te oczy skierowane na nas z wyrazem twarzy mówiącym "ciota, frajer, idź do mamusi się poskarż, nie popłacz się". 

 

Ja jestem wdzięczny naszemu polskiemu RedPillerowi (kimkolwiek jest) za otworzenie mi oczu i uwolnienie mnie z niewolniczych kajdan programowania społecznego. Dzięki stronie TRP trafiłem też tutaj.

 

Dziękuję RedPiller.

2 godziny temu, Miraculo napisał:

 

67658679_913228089012578_243536162208507

Serio kurwa? Ten mem na sens do momentu jak wyjdzie na jaw, że zdjęcia na jej profilu były aktualne 50 kilo temu:)

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Spójrz na to z drugiej strony. Portale randkowe dają ułudę powodzenia kobietom, bo z lwią częścią tych spermiarzy nie chcą one mieć nic do czynienia. Co z tego, że dostaną lajka pod zdjęciem czy ktoś je na imprezę zabierze, jak są nieszczęśliwe na (nie)własne życzenie. Dobrze, że nasze rezerwatki nie mogą tutaj się udzielać, jak widzę dyskusje w rezerwacie to tematy na kilkanaście stron z których nic nie wynika.

 

Nie pisałem nigdzie, że kobiety są szczęśliwe. Pisałem o tym, że brzydkie grube kaszaloty wciąż mają więcej opcji niż przystojny mężczyzna. Pisałem również o tym, że ściana to półprawda. 

Tymi nieszczęśliwymi kobietami interesują się incele, normiki i goście którzy są pewnie 3levele na skali atrakcyjności wyżej od nich, w których mogą sobie przebierać dowolnie...

 

W międzyczasie wielu z MGTOW to incele którzy mimo, że chcą, to nie uprawiają seksu z nikim. Nawet panie z rażącą nadwagą i zdeformowane ich odrzucają. Washington post podał wyniki ankiety, z których wynikało, ze 27% gości z przedziału 18-30 miało 0 partnerek seksualnych. Tu niżej masz jeszcze inne wykres.

figure1newlymanincel-w640.png

Za niedługo 40% gości nie będę mogło uprawiać seksu innego niż prostytutkami(moja prognoza, może się nie spełnić tak szybko).  Natomiast Ty piszesz, że co z tego, że kobiety 2/10 dostają pieniądze, atencję i usługi jak wciąż są nieszczęśliwe bo nie mają księcia z bajki. Natomiast facet co może sobie zjechać na ręcznym co najwyżej, lub/i pójść na divy to na pewno jest z tego faktu zadowolony : )

 

9 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Mężczyznom wmówiono, że muszą ganiać za laskami i być w związku.

 Że popęd płciowy to konstrukt społeczny ? : )

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.