Skocz do zawartości

Mniej Żarcia, Ośmiopak


Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje trzymać kciuki i odliczać kolejne dni sukcesów. Może napisz, czy stosujesz konkretną metodę, czy polecasz jakieś konkretne jedzenie? I informuj o postępach. Tak, żeby łatwiej było ci wytrzymać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Moriente napisał:

@RENGERS Trzymam kciuki. Dasz radę! Układasz jakąś konretną dietę, czy po prostu ograniczasz ilość posiłków?

 

P.S

Sam mam do zrzucenia jakieś 20kg ze 107 do 87. :(

Bez diety, na oko, nigdy nie liczyłem kalorii- więcej małokalorycznego jedzenia

32 minuty temu, Imbryk napisał:

Ile dziennie docelowo?

2000?

Aktualnie jest koło 4,5 k na oko. Od dzisiaj jem około 2,,3 tysięcy, wiem co ile waży mniej więcej

53 minuty temu, józekk napisał:

@RENGERSTak z ciekawości to ile ważysz i przy jakim wzroście, że 20kg do zrzucenia?

 

Powodzenia.

187cm i ważę aktualnie 93, już schudłem z 3 kg od początku miesiąca. Docelowo celuję w 70-75 kg, chcę zacząć biegać, więc pragnę ważyć jak najmniej- chcę być szybki niczym wiatr.

Jem wszystko, bazując na zdrowym jedzeniu, pilnuję tylko białka

 

Odrzucam również WSZYSTKIE suplementy, przedtreningówki, witaminy d,c ,chromy WSZYSTKO bo czuję że mniej znaczy lepiej, zaprzestaję również korzystania z kreatyny i cytruliny.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Bez diety, na oko, nigdy nie liczyłem kalorii- więcej małokalorycznego jedzenia

Aktualnie jest koło 4,5 k na oko. Od dzisiaj jem około 2,,3 tysięcy, wiem co ile waży mniej więcej

187cm i ważę aktualnie 93, już schudłem z 3 kg od początku miesiąca.

Drastycznie ucinasz po co? Chcesz bardzo szybko to osiągnąć? chociaż różnic a między 2 a 3 tyś. kcal to dość dużo. Więc nie wiem do końca jak to wyjdzie. 

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Docelowo celuję w 70-75 kg, chcę zacząć biegać, więc pragnę ważyć jak najmniej- chcę być szybki niczym wiatr.

Panie toż to będzie kościotrup a nie "wspaniałe mięśnie".

Popatrz jak wyglądają sprinterzy. Ty chcesz być chyba maratończykiem. ?

Co kto lubi haha. ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SSydney napisał:

Drastycznie ucinasz po co? Chcesz bardzo szybko to osiągnąć? chociaż różnic a między 2 a 3 tyś. kcal to dość dużo. Więc nie wiem do końca jak to wyjdzie. 

Panie toż to będzie kościotrup a nie "wspaniałe mięśnie".

Popatrz jak wyglądają sprinterzy. Ty chcesz być chyba maratończykiem. ?

Co kto lubi haha. ?

Będę, będę, kościotrup na delikatnej żyłce- moja naturalna sylwetka, aktualnie jestem zmęczony żarciem i jego ilościami żeby wyglądać jak wyglądam teraz. To jest jakby dla mnie nienaturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

Jaka bestia!

Wyglądam groźniej, fakt tylko po co mam tak wyglądać ? Nie jestem agresywny w stosunku do nieatakujących mnie ludzi, a wyglądam jak dresiarz, jeszcze mam oczy drapieżcy to już ludzie często z dystansem podchodzą- nie chcę tego. Wolę być szczupły, wyrzeźbiony, niepozorny. Zauważyłem że ważąc ponad 70 kilo czuję się jak piórko i staję się piekielnie wytrzymały, szybki, zwinny, lekki- radosny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RENGERS napisał:

187cm i ważę aktualnie 93, już schudłem z 3 kg od początku miesiąca. Docelowo celuję w 70-75 kg

Co? To jakieś żarty? Jak zwalisz 20 kg to będziesz wyglądał jak dziecko wojny i rozpaczy. Ja mam 180 i 85 kg i celuje do 90ciu żeby wyglądać jak trzeba:/ jak wazylem 75 to była tragedia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cie

10 minut temu, ZortlayPL napisał:

Co? To jakieś żarty? Jak zwalisz 20 kg to będziesz wyglądał jak dziecko wojny i rozpaczy. Ja mam 180 i 85 kg i celuje do 90ciu żeby wyglądać jak trzeba:/ jak wazylem 75 to była tragedia.

Cieleśnie owszem, lecz jak ważę tak mało to dostaję "modelingowej" bużki i puszczam sobie na yt " cocaine model"oraz udaję że jestem na wybiegu we Włoszech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RENGERS napisał:
50 minut temu, ZortlayPL napisał:

Co? To jakieś żarty? Jak zwalisz 20 kg to będziesz wyglądał jak dziecko wojny i rozpaczy. Ja mam 180 i 85 kg i celuje do 90ciu żeby wyglądać jak trzeba:/ jak wazylem 75 to była tragedia.

Cieleśnie owszem, lecz jak ważę tak mało to dostaję "modelingowej" bużki i puszczam sobie na yt " cocaine model"oraz udaję że jestem na wybiegu we Włoszech :D

 

jkgqjc41.gif

Edytowane przez ZortlayPL
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że masz dobra wagę tylko ułany ciut jesteś i to ci przeszkadza... 

Dorzuc sporo kardio i trzymaj michę na 3,5k i do wakacji plażowy wygląd osiągniesz... 

 

Tak gdybam bo wydaje mi się że po prostu nie jesteś docięty. 

 

Co do prozdrowotnych suplementów to proponuję nie ryzygnowac zwłaszcza z witamin z grupy B a przede wszystkim z Wit D bo przy aktualnej pogodzie to podstawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.