Skocz do zawartości

Ahoj Wszystkim!!


kic-anty

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Cieszę się, że TU trafiłem. Jestem pewnie na forum jednym z weteranów martyrologii związkowej ( ponad 20 lat stażu małżeńskiego). Forum jest dla mnie żródłem wręcz bezcennej wiedzy. Trafiłem tu poprzez bratnie forum pt. " rozwód i co dalej". Cholera! Stary chłop jestem, a tak mało wiedziałem o życiu!  Jak tylko dojdę do siebie ( jestem w delegacji w raju, tj. w Rosji ) to opiszę ku przestrodze swoją historię.

 

Dziękuję za wiedzę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwód i co dalej to chyba z gazety? Ja tam napierdalam jako zalosny.jestes to nie wykluczone, że dzięki mnie przyfolowales ;)

Zgadza się. Dzięki za kontakt. Ja tam napierdalałem jako samiec_omega. Zafascynował mnie tam sposób rozumowania kobiet po tzw. przejściach. Ostatnio nie miałem czasu, żeby się tu poudzielać. Jestem w delegacji w Rosji. Wczoraj znowu świetnie się bawiłem- nic nie pamiętam. Mają tu świetną wódkę. Kobiety też są fajowe. No prawdziwy raj. Jak tylko dojdę do siebie, to opiszę swoją historię. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.