Skocz do zawartości

Prawa kobiet w Hiszpanii zaszły za daleko, ciekawy wywiad o tym jak mężczyźni są niszczeni w tym kraju.


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

@Morfeusz ale napisałeś ten post godzinę temu :) Znam bardzo dobrze angielski. Strony hiszpańskie przeleciałem w poszukiwaniu liczb, nic nie było (plus później przetłumaczone na angielski - ciągle nic). Czy na usuniętych były, czy nie były - nie wiem. Co do kłamstwa - powiedzmy, że do takich rewelacji podchodzę równie sceptycznie, co do oskarżeń rzucanych przez kobiety, że były molestowane, o ile nie mają dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Ancalagon Musiałbym jeszcze sprawdzić źródła tam cytowane, ale dobra, niech będzie że ufam na słowo, nie mam czasu bo ten wieczór przeznaczam na wychodzenie z incelizmu :D

 

Zwrócę tylko na szybko uwagę, że w jednym miejscu piszą, że zapadło 500k wyroków na 1M spraw, w innym - że 700k zostało oddalonych. Strasznie chaotycznie napisane, no ale tak jak mówię, nie mi to rozszyfrowywać, zainteresowani na pewno to zrobią.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że w Hiszpanii działa masa organizacji feministycznych, praktycznie w każdym mieście, które dostają hajs za rozpierdalanie mężczyzn. 

 

Dostają na to dofinansowanie. Może podam więcej info, jak znajdę trochę więcej czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DavidStarsky napisał:

Ale nie wierzę, że to w dłuższej perspektywie nie odbije się również na kobietach. 

Już się odbija.

 

- Od chuja samotnych, nieszczęśliwych 25-30. Sam mam 27 oglądam bagno równolatek.

 

- Brak zaufania do kobiet. Mężczyźni nie poruszają przy nich wielu tematów. Trochę tak jakby w towarzystwie była obca agenda. To zjawisko jest WSZĘDZIE.

 

- Mniej kapitału przeznaczanego na kobiety. Bo po co. Prostytutki jeszcze znają takie słowo jak "dziękuję".

 

- Coraz bardziej przedmiotowe traktowanie kobiet - pragmatyzm.

 

No i nie wiem jak wy ale ja mając firmę robiłbym wszystko byle tylko kobiet nie zatrudniać.

 

A co do tego gówna z gov.pl to czemu nie ma tam nic o przemocy psychicznej i emocjonalnej?

 

Przecież od chuja kobiet się w tym lubuje.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał:

 

Warto posłuchać, pewnie z czasem przyjdzie to i do nas, albo już jest. Od 6.41.

Trzeba temu szaleństwu postawić tamę. mam nadzieję, ze do Polski to nie dojdzie. Jeśli dojdzie, to będzie strach wogulej wiązać się z jakąkolwiek kobietą, nawet znając prawo i to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisałem tutaj, że dyktafon przyjacielem mężczyzny jest.

 

Po wejściu takiej ustawy u nas, mężczyznom nie pozostaje nic innego jak samemu wydzwaniać na policję kiedy ich pańcia wpadnie w szał i amok. Tak prewencyjnie aby robić historię wariatki.

 

Druga sprawa - czyżby w końcu nadeszły czasy kiedy to bardzo rozwinie się rynek monitoringu - bo gdy zechcesz mieszkać z kobietą w twoim domu to musisz mieć monitoring lokalu 24/7 dyskretne kamery wraz z rejestracją dźwięku.

Tak na wszelki wypadek gdyby pańcia chciała was wysiudać z waszego mieszkania. Np pod waszą nieobecność dzwoniąc na policję że sie awanturujecie, uderzyliście ją i wyszliście z domu.

 

Takie nagrywanie w pętli 7 dniowej. Innej opcji nie widzę. A że przy okazji jakiś kochanek się nagra to taki mały szczegół.

 

Na przykład wyobraźcie sobie, że ex kiedy wróciłem z pracy i o coś się niegroźnie spieliśmy potrafiła wyciagnąć telefon i zadzwonić na policję, że ją biję i jestem pod wpływem alkoholu, po czym wyszła przed dom i czekała na patrol aby im sprzedać pierwsza swoją historyjkę. Wtedy na szczęście prowadziłem 24/7 rejestrację audio mojego pobytu w domu bo wiedziałem już, że szuka haka i tworzy różne akcje pod rozwód. Ile ciekawych rzeczy się nagrało, że HO HO.

 

Także jeszcze chwila i nawet beciaki nie będą chciały zakładać rodziny (ślub) a co dopiero mieć dzieci. 

 

Widzę pogłębiającą się zapaść demograficzną jak w Hiszpanii.

 

To jest taka prawidłowość z tą ustawą i kobietami. To jak dać małpie brzytwę.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DavidStarsky napisał:

No i teraz zwróccie uwagę ile to obecnie jest silnych i niezależnych kobiet, które spedzają nowoczesnie czas z kotkiem, winkiem i poduszeczką. Przecież ich przybywa i to dosyć sporo, a będzie ich liczba rosła jeszcze szybciej. Myślicie, że każda z tych dziewczyn to jest szczęśliwa? Takiego. 

Islam przyjmie ich w każdej ilości. O to chodzi. Promowanie związków międzyrasowych. Białasów zastraszyć/zniechęcić, a w międzyczasie import kontrkandydatów do zapładniania naszych kobiet wciąż trwa. Przypadek?

5 godzin temu, DavidStarsky napisał:

Nie zajmą. To, że są kobiety, które z takimi się bzykają nie oznacza iż wejdą z nimi w związek, bądź małżeństwo. Gdyby tak było jak piszesz to nie byłoby wolnych kobiet 30+, a jest ich multum. Oczywiście nie wykluczam, że jakaś część to zrobi, ale według mnie to będą wyjątki, a nie reguła.

To jest proces David. Wszechobecna propaganda zmieni myślenie kobiet. One są na to podatne, na modę, trendy. Tak jak mówię to proces rozłożony na pokolenia. Białych ubywa wszędzie. 

25 minut temu, rarek2 napisał:

Druga sprawa - czyżby w końcu nadeszły czasy kiedy to bardzo rozwinie się rynek monitoringu - bo gdy zechcesz mieszkać z kobietą w twoim domu to musisz mieć monitoring lokalu 24/7 dyskretne kamery wraz z rejestracją dźwięku.

Tak na wszelki wypadek gdyby pańcia chciała was wysiudać z waszego mieszkania. Np pod waszą nieobecność dzwoniąc na policję że sie awanturujecie, uderzyliście ją i wyszliście z domu

Czy kobieta może wyjebać z mieszkania w ten sposób w nieformalnym związku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Czy kobieta może wyjebać z mieszkania w ten sposób w nieformalnym związku?

Sam się powyżej zastanawiałem. Wg mnie taka możliwość burzyłaby porządek prawny.

Pierwsze pytanie - policja się zjawia, ale pan jest jedynym właścicielem lokalu. W takiej sytuacji to pani powinna zrobić wypad, być może pod eskortą policji. Jeśli facet jest bezwarunkowo zwijany, to już jest to naruszenie prawa własności.

Facet w międzyczasie może mieszkanie sprzedać, zamienić się na inne, czyli przestaje być właścicielem. A takiej sytuacji pani musi zrobić wypad, o ile nie chronią jej inne przepisy.

Myślę, że w praktyce pani mieszka dopóki facet się nie ogarnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Sam się powyżej zastanawiałem. Wg mnie taka możliwość burzyłaby porządek prawny.

O jakim porządku prawnym mowa w czasach obecnych...Tym bardziej w kraju tak przeżartym socjalizmem i feminizmem, jak Hiszpania. 

Nie wiem czy wiesz, ale w Hiszpanii obowiązuje prawo mające nazwę "Ocupas", które objawia się tym, że kiedy Cię nie ma w domu, jakiś żul może się włamać, zabarykadować, i ogłosić, ze tam mieszka. Musi chyba tylko formalnie na piśmie to zgłosić w urzędzie ( o ile pamiętam). 

Nie możesz go wyrzucić jak w normalnym kraju - wchodzisz, za kołnierz, i wypad z mojego. Musisz wejść na drogę prawną odzyskania lokalu! Przy czym owy żul może sobie mieszkać tam za darmo, a mimo to Ty jesteś zobowiązany pokrywać koszta opłat i mediów, bo jak tego nie robisz, to działa na Twoją niekorzyść w sądzie. 

Tu masz na szybko art o tym jak Polka z Hiszpanem mieli dom w Hiszpanii, i im sie wpierolili nowi lokatorzy pod ich nieobecność.

Skracając ci czytanie, podpowiem, że po 1,8 miesiąca posteepowania, sąd wydał wyrok, że dziki lokator może zostać, pod warunkiem, że wpłaci kaucję...1EURO.  Z uwagi na to, że nie ma gdzie mieszkać. 

Prawo w socjalizmie.Żarty. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Czegewara napisał:

Ale wylało się tu szambo faszyzmu. Wy socjalizmu byście nie dostrzegli, gdyby wam Marks przed nosem konia walił. Do tego trzeba wiedzy! Z innego źródła niż blog Korwina xD

Mieniłeś widzę awatar...z jednego komunistycznego mordercy, na innego, tylko mniejszego kalibru. 

Faszyzm drogi czerwony, to nie jest wtedy, kiedy ktoś nie lubi czerwonych świń. To nie ta regułka. I nie ty wymyślasz definicję faszyzmu. 

A co do zauważnia socjalizmu, to nie trzeba Marksa z jego czerwonym ptakiem. Wystarczy poniuchać chwilę. Jak coś śmierdzi, to niewatpliwie w pobliżu jest socjalizm. Albo też i drugie kryterium - jak jest postępująca bieda, zacofanie, zamordyzm. 
Proste kryteria. I zawsze się sprawdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czegewara napisał:

am nawet Matką Teresą nie dogodzę,

Bardzo trafne porównanie. Matka Teresa, z czerwonym bandytą, katującym ludzi w piwnicach. 
 

3 minuty temu, Czegewara napisał:

neofaszyzm.

Neofaszyzm, to reprezentują twoi pobratymcy czerwoni, udają przy okazji demokratów. 

 

 

4 minuty temu, Czegewara napisał:

No co tam doktryny polityczne - pestka dla pana profesora.

Doktryny polityczne maja to do siebie, że ich definicja podlega modyfikacji pod wpływem modnych akurat trendów politycznych, i sympatii. 

Są jednak kryteria niezalezne od tych, a sprawdzalne w 100 procentach zawsze. W przypadku socjalizmu jest to bieda i zamordyzm. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DavidStarsky napisał:

W całej rozciągłości zgadzam się, że to jest hujowe dla facetów. Bez dwóch zdań.

 

Ale nie wierzę, że to w dłuższej perspektywie nie odbije się również na kobietach. Przecież gdy jeden lokals z drugim widząc co się dzieje, że ich koledzy są wyrzucani z domów "just like that", wsadzani na jakieś dołki, aby składać zeznania aby się bronić, nie będą się pod żadnym pozorem pakować w związki, mieszkać z kobietami już o małżeństwach i dzieciach nie wspominając. Owszem, wielu facetów "przetrze szlak", dostanie po dupsku ostro, ale w dalszej perspektywie jestem przekonany, że reszta gości będzie traktować kobiety przysłowiowe worki na spermę, ino do zabawy, pogaduchy, a później każdy w swoją stronę. No kurwa nie chce mi się wierzyć, że ogarnięci faceci (których na pewno przybywa, wystarczy się rozejrzeć) będą się pakować w stałe relacje z kobietami, nie wierzę i huj.

 

No i teraz zwróccie uwagę ile to obecnie jest silnych i niezależnych kobiet, które spedzają nowoczesnie czas z kotkiem, winkiem i poduszeczką. Przecież ich przybywa i to dosyć sporo, a będzie ich liczba rosła jeszcze szybciej. Myślicie, że każda z tych dziewczyn to jest szczęśliwa? Takiego. 

 

Generalnie to smutne to jest tak po prostu. Tu nie ma zwycięzcy i naprawdę nie ma się z czego cieszyć. W dalszej perspektywie moim zdaniem będzie to rodziło zwykłą frustrację wśród ludzi. Zarówny my faceci jak i kobiety tak naprawdę jesteśmy produktem otaczającego nas świata i gramy takimi kartami jakie dał nam los. 

 

masz tutaj swoja odpowiedz ...

 

"We will infiltrate their silly headed women and groom them to turn on their own men and children and heritage. And thus their women will be the guardians of all our policies that will be detrimental to their own people, the Christian White peoples of the West. And all the time we will not let our plans be exposed until it is too late for the demoralized once Christian White Gentile people to do anything to save themselves. And then all their White women whom we have once radicalized to hate their own people and hate their own culture and hate their own children in favour of our causes which they will adopt as their own and live for with a burning passion, believing all our false promises of promotion and insignificant power, yes THEN when all our own people's power is consolidated THEN we will take away all the rights and privileges and silly power we have doted upon those vapid White Gentile women whom we have once convinced to betray their own people. Then we will put their women back in their natural place as women who exist only to serve. But they will not be permiettd to serve their own families and children and husbands of their own people. No, they will serve us, their new masters and they will grovel at our feet and be the slaves of our Zionist people when there are no longer any Christian White men to save them or protect them. And those women will have aided us and performed our greatest task that we never could have done alone. The task of hating and destroying their own honourable Christian White Gentile men from within. These things must be done descreetly until the right time when it is too late for them to do anything to save themselves. When we will have succeeded in eradicating our greatest nemesis, Christianity from all the Earth. When our king will rule all the world from his throne in Jerusalem as the fiercest of dictators whom we will set up as god and force all the White Gentiles and all other races to worship as god or be punished with death."" --""Protocols of Zion"" 1897 Basel, Switzerland First Jewish World Congress ... leaked and published five years later in 1902. Read online and spread the word.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czegewara napisał:

Neofaszyzm to

W definicję neofaszyzmu wpisuje sie idelanie czerwona hołota. Te same cele, ten sam  zamordyzm. 
 

1 minutę temu, Czegewara napisał:

Myślę, że z twoją definicją socjalizmu nawet na KULu by się popukali w czerep.

To nie moja definicja, nie ja ją wymyślilem. A ze jest prawdziwa, świadczy o tym, że u czerwonych wywołuje drgawki. Tak jak to widać teraz. Socjalizm zawsze tworzy, pardon, sam socjalizm nie, to wy - socjaliści tworzycie biedę i zamordyzm potrzebny do wprowadzania waszego raju, na siłę, i z pistoletem przy skroni przeciwnika. 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio dlatego zydowskie feministki tak bardzo dazyly do "uwolnienia " bialych kobiet ze zlych rak patryjarchatu zeby pozniej nimi sterowac teraz masz caly feminizm , wpajanie nienawisci do bialego faceta itp .. nienawisc do wlasnej historii , czyz nie ? Pokaz mi jedno klamstwo w tym tekscie . Jak faceci nie pilnuja swoich kobiet zrobi to za nich ktos inny . W tym przypadku media wiadomo kto je kontroluje i oglupia nasze babska . Pomyje caly czas na Polakow jacy to chu*** a zagraniczni jacy wspaniali szczegolnie ci z innym odcieniem skory .. Biala kobieta zostala uzyta przeciwko bialym facecikom .. Najgorsze sa te pizdy co wolaja ze one maja byc wolne . hahah smeich .Szkoda tylko ze kobieta zawsze podażą za facetem czy rządem ogolnie sila .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czegewara napisał:

Jak tak nazywasz rasistów, nazistów

Którzy idą pod ramię z komuchami wszelkiej maści i odcieni czerwoności. Którzy są takimi samymi mordercami, rasiztami, i nazistami, tylko ubierają to winne słówka, w zalezności jakiego sobie wynajdą wroga. Blisko wam do siebie. Oni tylko są socjalistami narodowymi, wy internacjonalnymi. 
W pozostałych warstwach to samo - czerwoni bandyci. 

Zwolennik czerwonego faszyzmu ubolewa nad faszyzmem...nie błaznuj. I usuń z awatara tego czerwonego karalucha. 

Edytowane przez Wernon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wernon napisał:

Jak coś śmierdzi, to niewatpliwie w pobliżu jest socjalizm. Albo też i drugie kryterium - jak jest postępująca bieda, zacofanie, zamordyzm. 

I terror. Zawsze pod pięknymi hasłami zbudowania Raju na ziemi. Jak ja tego skurwysyństwa nienawidzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Zawsze pod pięknymi hasłami zbudowania Raju na ziemi. Jak ja tego skurwysyństwa nienawidzę.

Jak powiedział Kisiel "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta.". 

Tylko ćwierćinteligent może uwierzyć, że można zbudować raj w którym wszyscy są równi. Zawsze jednak budowanie tego raju przebiega, i kończy sie tak samo - milionami głodnych, i trupami zamęczonych ludzi w katowniach. Tych, którzy nie chcieli raju dobrowolnie. 

I jeszcze taka k........ sobie wrzuca słit awatar czerwonego bydlaka mordercy, zbrodniarza komunistycznego, który torturował ludzi. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wernon napisał:

Jak powiedział Kisiel "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta.". 

Tylko ćwierćinteligent może uwierzyć, że można zbudować raj w którym wszyscy są równi. Zawsze jednak budowanie tego raju przebiega, i kończy sie tak samo - milionami głodnych, i trupami zamęczonych ludzi w katowniach. Tych, którzy nie chcieli raju dobrowolnie. 

I jeszcze taka k........ sobie wrzuca słit awatar czerwonego bydlaka mordercy, zbrodniarza komunistycznego, który torturował ludzi. 

 

czeka nas powtorka . taki ucisk ktory nikomu sie nie snil . Dawniej przynajmniej nie mogli cie 24 obserwowac , teraz w czasach intrrnetu AI robotow , kazdy bedzie pod specialnym nadzorem :) I teraz nie bedzie juz gdzie uciec tak jak dawniej ZSSR mialo granice tak teraz jednym wielkim kolchozem bedzie caly swiat . Jedyna opcja to chyba spierd***lic z Elonem Muskiem na Marsa ale cos czuje ze to czerwone gowno i tak by tam doszlo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czegewara napisał:

To, że zwróciłem uwagę na twój kretynizm, nie czyni ze mnie socjalisty

Jak ci uświaodmiłem że socjalizm to ideologia dla idiotów i morderców, to nagle nim nie jestes hahahha

4 minuty temu, Czegewara napisał:

Potraktuj to jak przysługę.

Naj;lepsza przysługą jaką może zrobić mi czerwony, to zniknąć. Definitywnie. Inne przysługi od czerwonych zawsze są podszyte smrodem i oszustwem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.