Skocz do zawartości

Najbardziej chore akcje w waszym wykonaniu


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Ale rypanie na tyłach lokalu z obcą babą

Wtrącę tylko ze to była znajoma, bo nie mam nic innego na swoją obronę. 
 

3 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

To mój punkt widzenia, a Twój jest Twój.

Dokładnie, po prostu dwa inne punkty widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Wtrącę tylko ze to była znajoma, bo nie mam nic innego na swoją obronę. 

Nie ma potrzeby się bronić, wymieniamy Tylko poglądy nie zamierzam Ci nic udowadniać, masz swoje dojrzewanie, życzę Ci abyś wyciągnął wartościowe wnioski.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 18 lat, narysowałem na piasku imię swojej dziewczyny z serduszkiem, zrobiłem temu dziełu zdjęcie i jej wysłałem, powiedziała że słodkie. Z perspektywy czasu uważam to za żenującą i chorą akcję, co mi strzeliło wtedy do głowy żeby to zrobić, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa tego było, ale ostatnio mi się przypomniała impreza Sylwestrowa u niejakiej Oli O.

Nooo.

Wpadł "braciszek" mój przyszywany = masa krytyczna.

No i pośród "dobrej młodzieży" pijącej kulturalnie i w ogóle zaistniał taki klimat :P

 

Potem jeszcze było, że jej braciszka goniłem z nożem i w ogóle a ja dziecka chciałem ostrzenia nauczyć a z takim duuuużym łatwiej, wiadomo.

No, inne akcenty też były, kilka, w tym dwa lub trzy mocniejsze.

Że niby jeden na kopach ze schodów zleciał, innego ktoś stuknął butelką wódki żeby sprawdzić czy się rozbije (nie rozbiła) i takie.

Straszne do mnie pretensje miała dziewczyna i nie dała sobie wytłumaczyć :(

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seksu w tym zero, ale akcja była popieprzona i to dowód, że media kłamią : )

 

Dawno temu byłem młodym dziennikarzem lokalnym, piszącym pierdonewsy o spółdzielniach mieszkaniowych, dziurach w drodze, dożynkach itp. arcyciekawych tematach. Taka pogoń za wierszòwką i śmieszne pieniądze, nawet wtedy. 

 

Pijaństwo i dewastacje to był zawsze dobry temat na tekst. Jakieś obskurne miejsca, zniszczone przystanki, place zabaw jako miejsce dla lokalnych chloròw itd. No i wlasnie ktoś zdemolował już mocno sfatygowany plac zabaw. Piękny temat, bo plac wyglądał już podobnie do tego z czołówki drugiego Terminatora: ) Piękny tekst się zapowiadał. Ale żadnego chlora nie było akurat na podorędziu. A ludzki bohater na fotce robi robotę. Tekst z dobrym zdjęciem zawsze się lepiej sprzedawał. Wziąłem więc kumpla. Kaptur na łeb, pusta flaszka w lape, dres, siadaj na połamanej huśtawce i robisz mi za statystę i miejscowego alkoholika.

 

Piękny tekst powstał. A flaszke za wierszowke i tak potem zrobiliśmy z "głównym bohaterem" : )

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 01:26, armin napisał:

Jest 5 warunków dobrej spowiedzi, z których jednym jest postanowienie poprawy, bez tego spowiedź jest nieważna, więc na pytanie czy można: nie można.

 

Oho, zaczyna się...

 

Po pierwsze: Spowiedź zawsze jest ważna. Jest to tylko rytuał. Co innego rozgrzeszenie. Przystąpienie do spowiedzi nie oznacza rozgrzeszenia. Tego udziela bóg (spowiednik jest tylko od pobierania prowizji).

Podstawowym warunkiem rozgrzeszenia jest m.in. szczery żal za grzechy. To w praktyce eliminuje 99% ludzi z uzyskania rozgrzeszenia ?

Postanowienie poprawy to - jak zauważyłeś - POSTANOWIENIE. "Mam zamiar więcej tego nie robić. No ale taki słaby jestem i nie wyszło".

To akurat najsłabszy bezpiecznik rozgrzeszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Oho, zaczyna się...

Taa... Zaczyna się to w drugą stronę, próba udowodnienia że wielbłąd jest osłem.

Jednym jest krytyka katolicyzmu, drugim nadinterpretacja jego logiki dla potrzeb historyjki, bo jak inaczej to interpretować?

 

"O nieważnej spowiedzi mówi się w przypadku, kiedy penitent nie żałuje szczerze za grzechy i nie postanawia poprawy. Wówczas – nawet jeśli kapłan wypowie formułę rozgrzeszenia – wierny nie otrzymuje odpuszczenia win."

za https://www.msze.info/informator/kiedy-spowiedz-jest-niewazna-lub-swietokradcza

BO

Spowiedź to pełny rytuał wraz z rozgrzeszeniem, więc przekomarzanie się na udowodnię że masło jest maślane brzmi niepoważnie. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.