Skocz do zawartości

Szykuj się na spanie pod mostem


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Still napisał:

APEL DO MŁODYCH BRACI!!! Jeżeli wejdzie ta ustawa, zalecam nie żenić się i nie mieszkać wspólnie, bo możecie wylecieć na mróz z powodu kaprysu.

Bez paniki!

W tym przypadku wystarczy nie myśleć przy ożenku główką tylko głową i nie żenić się z panna, która z majątku posiada tylko gołą dupę i szafę ciuchów. Szukać kobiet mających swój "dach nad głową".

2 godziny temu, Still napisał:

Bywają bydaki wśród mężczyzn.

No niestety, ale jak podają źródła jest tego aż 250 tys.

2 godziny temu, Libertyn napisał:

@Still poczytaj wątki o tle rodzinnym @PatZz To co mu radzono to była między innymi eksmisja ojca poprzez wymianę zamków gdy go nie ma o ile dobrze pamiętam.

 

Sytuacje są różne.

Sam dowiedziałem się niedawno o incydencie z nożem między ojcem, a synem. Ojciec nie ma stałej pracy, na alkohol wspomaga go matka.

 

2 godziny temu, SSydney napisał:

A co w sytuacji gdy Pani dzwoni na policję, że jest przemoc, bagiemajster przyjeżdża a Pan wyciaga nagranie gdzie widac, że to kobieta krzyczy i okłada mężczyznę? 

Czy wtedy Pańcia zostanie trwale usunięta z mieszkania? hmm ? 

 

Jak wiemy one są emocjonalne i można takie prawo wykorzystać w drugą stronę. Chociaż znając "równouprawnienie" w praktyce czarno to widzę. ?

No przecież napisane jest:

"Nowe uprawnienia Policji i Żandarmerii Wojskowej będą podlegały kontroli sądu.

- Ewentualne zażalenia na działania Policji i Żandarmerii Wojskowej sąd będzie musiał rozpatrzyć w ciągu 3 dni. W uzasadnionych przypadkach sąd będzie mógł uchylić nakaz lub zakaz."

 

Przypuszczam, że w sytuacjach rażąco naciąganych będzie można również złożyć skargę na nieprawidłowe działania policjantów/policjantek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hogen napisał:

Co to za brednie? Takie sytuację załatwiasz policja lub zmianą zamka pod nieobecność lokatorki.

Poczytaj sobie fora prawne z takimi tematami. A  jak dojdziesz do momentu " wyrzucenie w czasie zimowym jest bezprawne", to wróć, i pogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od 8 do 10 lutego 1940 roku NKWD dokonało deportacji około 250 tysięcy Polaków oraz kilka tysięcy Ukraińców, Żydów i Białorusinów , ... zwykle między północą a godziną 2 w nocy i dawano od pół godziny do 2 godzin czasu na spakowanie się. Na miejscu pozostawał praktycznie cały dobytek, na sanie ładowano tylko część ... "

 

Pod rządami tej ustawy, a raczej ustawki czas na packing mandżura będzie zapewne krótszy ...

Edytowane przez Endeg
  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StatusQuo napisał:

Może czas przejść na islam?

Aleś teraz wymyślił ?

W czym przyjęcie religii ma pomóc?

I tak niektóre kraje islamskie są również powooooli i ostrożnie feminizowane.

1 godzinę temu, StatusQuo napisał:

Zawsze wierzyłem, że kiedyś trafie na kochającą kobietę i będę miał z nią dzieci.

Spoko, ja też.

Za decyzje oparte na tej wierze płacę obecnie od kilku lat nerwami i ogromnymi pieniędzmi.

 

@StatusQuo Trzeba bardzo uważać i starannie sprawdzać w co się wierzy. (Dlatego wypunktowałem Twój pomysł "przejścia na islam")

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pańcie niech teraz podziękują politykom bo ja na pewno nie wejdę w związek z kobietom, a już na pewno nie wpuszcze jej do domu by potem mnie z niego wyjebała pod chuj wie jakim pretekstem.

Kuzyn chyba wyczuwa nowe prawo bo z pańcią wynajoł kawalerkę i składają się po połowie za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nasz ustawa ponoć lepsza, bo nie skażona ideologią ?  inaczej niż ma to miejsce we "wzorcowych" z krajach zachodnich, skażonych femihiperpoprawnością.

 

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/6449330,ustawa-antyprzemocowa-ziobro-ideologia.html?utm_source=forsal.pl&utm_medium=site&utm_campaign=cross-linking

 

 

55 minut temu, Imbryk napisał:

I tak niektóre kraje islamskie są również powooooli i ostrożnie feminizowane.

 

 

Kraje o przewadze islamu, jak Bośnia, Albania i Turcja także podpisały konwencję antyprzemocową, Nie uczyniła zaś tego Rosja.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_zapobieganiu_i_zwalczaniu_przemocy_wobec_kobiet_i_przemocy_domowej

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pozbyć się złudzeń z Matrixa, o miłości, małżeństwie, kobietach, dzieciach.

Jak ognia unikać:

  • Małżeństwa.
  • Wspólnego mieszkania z kobietą, w swoim albo wspólnym mieszkaniu. Jak również w wynajmowanym na siebie. 
  • Nie meldować u siebie żadnej kobiety! Jak najmniej jej rzeczy i przebywanie jej tylko czasowe (jako gość). W trakcie, którego powinien być włączony ukryty dyktafon (oskarżenia o przemoc albo gwałt).

Żyć w związkach typu LAT, mieszkając oddzielnie i bez dzieci. Wtedy jakoś da się przeżyć, do kolejnych pomysłów feminazistów.

 

@Analconda Jak widzisz, wygrałeś życie. W porównaniu do milionów mężczyzn w Polsce, żyjących w strachu z "myszkami", po wejściu ustawy.

21 minut temu, Reflux napisał:

Poczekajcie jeszcze trochę, jeszcze wprowadzą przymusowe śluby ?

Nie sądzę żeby były przymusowe w takim sensie. Podejrzewam, że mieszkanie razem przez x miesięcy, będzie w przyszłości dawać kobiecie prawo do pieniędzy i innych zasobów jej "partnera". W ramach nowych form konkubinatu i związków partnerskich.

Granica męskiego niewolnictwa, jest systematycznie przesuwana.

marzenie-kazdej-feministki.jpg

21 minut temu, Frank89 napisał:

Reflux : Nałożą podatek tzw "bykowe" progresywny na osoby nieżonate/bezdzietne i dopiero zacznie być ciekawie :) 

To kwestia czasu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, StatusQuo said:

Ale co jeśli w międzyczasie nie chce być niewolnikiem przez całe życie?

Może wyjazd w bardziej wolnościową część świata (Australia, Nowa Zelandia, Texas czy Arizona)?

 

https://www.cato.org/human-freedom-index-new

2 hours ago, Król Jarosław I said:

Obowiązkowe posiadanie zorganizowanego planu ucieczki kiedy już pojawia się dziecko. Tak na wszelki...

Serio, porzuciłbyś swoje dziecko i nawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Morfeusz napisał:

Nie sądzę żeby były przymusowe w takim sensie. Podejrzewam, że mieszkanie razem przez x miesięcy, będzie w przyszłości dawać kobiecie prawo do pieniędzy i innych zasobów jej "partnera". W ramach nowych form konkubinatu i związków partnerskich.

Granica męskiego niewolnictwa, jest systematycznie przesuwana.

Tak najpewniej będzie. 
Najpierw udokumentowany pobyt razem, później świadek w postaci koleżanki, a na koniec ustne stwierdzenie przez kobietę, że tak było. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Morfeusz napisał:

Nie sądzę żeby były przymusowe w takim sensie. Podejrzewam, że mieszkanie razem przez x miesięcy, będzie w przyszłości dawać kobiecie prawo do pieniędzy i innych zasobów jej "partnera".

Common Law Marriage w różnych stanach USA i Kanady.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuteronomy 28 ... Jestem wierzacy i mysle ze to jest tego powod . Jedyne lekarstwo powrot do boga , zdegenerowany ,updlony  biały mezczyzno,systematycznie wyniszczany  .. Dla tych ktorzy nawet mysla ze religia to kłamstwo proponował bym poczytac

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera wyrażę swoją opinię na ten temat.

Będzie to wyglądało tak - dobry chłopak który się stara, ma mieszkanie ale niestety z wyglądu #przegryw, przeciętniak albo nawet te 7/10 będzie wyrzucany z domu przez kobietę która od teraz będzie mieszkać z chadem lub badboyem za flotę tego właśnie chłopaka.

Ktoś powie - masz farta - mieszkasz sam, nie jesteś żonaty. No niby ta ale jednak to życie utrudnia - mi tam żadna kobieta i tak nie ma szans nic wyrwać ale ktoś powiedzmy kto będzie chciał byś w związku z myszką będzie miał większy nacisk by ona się wprowadziła.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

Tera wyrażę swoją opinię na ten temat.

Będzie to wyglądało tak - dobry chłopak który się stara, ma mieszkanie ale niestety z wyglądu #przegryw, przeciętniak albo nawet te 7/10 będzie wyrzucany z domu przez kobietę która od teraz będzie mieszkać z chadem lub badboyem za flotę tego właśnie chłopaka.

Ktoś powie - masz farta - mieszkasz sam, nie jesteś żonaty. No niby ta ale jednak to życie utrudnia - mi tam żadna kobieta i tak nie ma szans nic wyrwać ale ktoś powiedzmy kto będzie chciał byś w związku z myszką będzie miał większy nacisk by ona się wprowadziła.

Ja mysle ze nawet cwaniaki zaczna robic takie wały , beda miec jakies lachony zeby uwodziły januszkow i sebixow pozniej ich ograbiały w sumie na legalu jakby nie patrzec niezły interes mozna na czym taki zrobic i zgodnie z prawem eldorado dla wszelakiej masci skur... zorganizowane grupy przestepcze

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Słowianin napisał:

Hmmmm..... coś mi to przypomina....Aaaa! 10% najlepszych samców będzie zapładniać (lub zostawiać spermę w bankach nasienia - taka sytuacja jest już w Skandynawii)) a 90% beciaków będzie jebać jako niewolnicy na system.

Jakieś źródło bracie? Chętnie bym poczytał.

 

Spało się już na ulicy, na dworze/dworcu, pod mostem. Nic strasznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy są raczej przedsiębiorczym narodem ze zmysłem do kombinowania. Władza już nam niejednokrotnie pozwalała te cechy wykorzystać ?

 

I tak samo będzie w tym wypadku. Jak już pisałem na dłuższą metę nie ma co zapraszać kobiet do swoich mieszkań. Panie chcą z Tobą mieszkać? Nie ma problemu, ona zawsze może kupić coś, gdzie będzie wasze wspólne gniazdko, ewentualnie zostanie wynajem. Oczywiście to blokuje możliwość założenia normalnej rodziny, ale krawiec kraje jak mu materii staje ? To tak dla tych bez małżeństwa/dzieci. 

 

Tak serio to mnie to wszystko już zaczyna trochę bawić. Choć być może i jest to śmiech przez łzy. Przecież te wszystkie tego typu akcje, są odwrotnością "chcenia, wchodzenia i zakładania" rodziny. A jakiej to płci bardziej zależy na bezpieczeństwie rodzinnym?

 

Od liceum ciągle słyszałem, że facetom to tylko na seksie zależy, że my wchodzimy w związki aby tylko zamoczyć. No i co się dzieje dalej? Ano okazało się, że aby mieć ten mityczny seks nie trzeba wchodzić w ogóle w stałą relację, a już tym bardziej nie trzeba się żenić. Kobiety są bardziej otwarte na swobodne relacje, ok w porządku. Innymi słowy jako, że relacje są obecnie luźniejsze to mężczyznom, którym wmawia się, że interesuje ich tylko seks, stałe związki mogą być w ogóle niepotrzebne. I teraz zamiast propagować coś co zachęci tych mężczyzn do zawierania małżeństw, wprowadzają ustawę, która może spowodować utratę majątku przez faceta na zasadzie "kasia, a basia powiedziała, że". Co tylko pogłębi niechęć tych facetów do wchodzenia w związek małżeński wraz z niechęcią do posiadania dzieci. Gdzie sens, gdzie logika?

 

PS. Widząc co się święci, na pewno Panowie będą starać się bardziej o Panie. Aha ? 

 

Edytowane przez DavidStarsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @DavidStarsky, tylko częściowo się zgodzę. Zobacz, ilu spermiarzy pisze pod zdjęciami średnich, brzydkich kobiet, że chcą oddać wszystko, że wylizać stopy, że cokolwiek absurdalnego. Mamy stracone pokolenie mężczyzn, praktycznie dobrowolnych przegrywów, chociaż nie lubię tego słowa. Dobrowolnie przegrywa, bo ma jednak wiedzę na wyciągnięcie ręki. Wystarczy poczytać, porównać i wychodzisz oczyszczony ze związkowego gówna. 

 

Niektórzy kolesie zrobią wszystko, aby mieć beznadziejną kobietę. Poczekają na seks latami, chociaż ona będzie się stukać z innymi, wydadzą fortunę na wyjazdy zagraniczne, wybiorą szereg prezentów. Do bezmózgów nie dociera, że nawet takie prawo istnieje, że feminizm rozpierdala wszystko, co było dobre w związkach, w rodzinie. 

 

Przecież kolesie kupują nawet wodę, w której się myła laska. Płacą za rozmowy, za zdjęcie cycka, za nagie fotki. Co to dla nich oddać mieszkanie, majątek rodzinny, cokolwiek. Im większe upodlenie, tym lepiej dla nich. Wydaje mi się, że niektórzy goście wręcz się szczycą własnym oddaniem, "miłością". 

 

Moim zdaniem zmieni się niewiele. Do mężczyzn zaślepionych cipą nigdy nie dotrze, albo dotrze, jak już będzie za późno. Profilaktyka to jest cecha ludzi bardzo świadomych, skoncentrowanych i przede wszystkim zdyscyplinowanych. 

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orybazy napisał:

Serio, porzuciłbyś swoje dziecko i nawiał?

Oczywiście. Ile można być workiem bokserskim do napierdalania emocjonalnego.

Temat wałkowany na forum milion razy.

 

Obyś nigdy nie związał się z kobietą jak moja matka i nie musiał tego odczuć na własnej skórze.

 

Nie znam ojca ale m się nie dziwię że spierdolił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Oczywiście. Ile można być workiem bokserskim do napierdalania emocjonalnego.

Temat wałkowany na forum milion razy.

 

Obyś nigdy nie związał się z kobietą jak moja matka i nie musiał tego odczuć na własnej skórze.

 

Nie znam ojca ale m się nie dziwię że spierdolił.

Jednak błąd, rodzi błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.