Skocz do zawartości

Szykuj się na spanie pod mostem


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się w pełni z @mac.

 

Wiecie ilu mężczyzn wyciągnie wnioski z tej ustawy?

Tylu ilu napisało tutaj komentarz + kilkanaście/kilkadziesiąt osób które przeczytało temat.

Tyle.

 

Jak już pisałem nieraz. Próbowałem zainteresować tematami forum kilku znajomych czy to z pracy czy poza. Dołączył na szczęście @Tata. A wiecie jak reszta reagowała?

Głupi uśmieszek pod nosem i spojrzenie na mnie jak na wariata. Jednocześnie przekonanie, że oto On dorwał tę która na pewno mu takiego numeru nie zrobi i przekonanie o swoim sukcesie.

Myślicie, że coś dały argumenty?

Statystyki?

 

hue hue hue

 

Nic się nie zmieni po tej ustawie w kwestii podejścia. Nic a nic.

 

Jeśli ktoś planuje zakładać rodzinę, to trzeba się zabezpieczać na wszelkie możliwe sposoby.

O żon wyborze wziąć sobie porządnie do serca.

Wbrew temu co większość pisze to jest trochę na tyle mądrych kobiet, które nie żenią się po to aby później wyruchać na pieniądze i pozbawić majątku ale chcą też mieć normalną, w pełni funkcjonalną rodzinę. Bez patologii. Sęk w tym, że po prostu coraz ciężej taką poznać bo jest ich po prostu coraz mniej. Idą jak lemingi wszystkie na lewo.

 

Ale co my się też dziwimy. Ostatnio był temat, gdzie nasz świeżo upieczony kolega opisywał jak jego laska przy nim na imprezie pchała się na inne drążki, miał wcześniej dowód zdrady a mimo to wracał ciągle i rozpaczał, że coś czuje ciągle.

No to pytam się, dlaczego się dziwi, że kurwa się kurwi?

Też nie jesteśmy tacy biali i niewinni.

 

Oczy szeroko otwarte i podejmować świadome decyzje ze świadomymi kobietami jak już coś.

 

Jak nie, to się cieszyć- brać hurtem- skoro chcą mieć wolność i równość to niech mają ją w pełni i się nie przejmować.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni ugotują to społeczeństwo, jak żabę w garnku. To tylko jeden z wielu pretekstów, by odebrać Tobie prawa obywatelskie i prawo do sprawiedliwego procesu. Ba, nie będzie w ogóle żadnego procesu, tylko od razu w pasiaki. Skąd my to znamy? Wolność nigdy nie znika z dnia na dzień. Wolność znika stopniowo. Tak samo jak burzowe chmury nie zbierają się na niebie w 3 sekundy. Uświadomcie sobie jedno, jak nagrałem już w filmie rok temu: TY JUŻ JESTEŚ PARTYZANTEM I TRWA WOJNA . Myśl więc i działaj jak partyzant.

 

 

Martin Niemöller, 1892-1984
(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

Po polsku:

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.

Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

W oryginale (po niemiecku):

Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen;
  ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert;
  ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Jeśli ktoś planuje zakładać rodzinę, to trzeba się zabezpieczać na wszelkie możliwe sposoby.

O żon wyborze wziąć sobie porządnie do serca.

Moim zdaniem trzeba to potraktować z przymróżeniem oka. Bo życiowe to jest średnio.  Wątpię by w całej Europie znalazło się 1000 kobiet z perfekcyjnymi genami, tłem rodzinnym, które nie palą, nie księżniczkują i nie patrzą za innymi.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Zwalę sobie konia.

Póki jeszcze mogę bo widzę że karakan i tu zechce zaglądać ze swoimi psychicznymi zapędami. Zawsze było mi go szkoda, ale teraz to już z górki. Nigdy nie miał żony, dzieci ale ustawiać cały kraj - bez ich zdania to ma kompetencje.

Mniej niż zero.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o żony, ani o żadne bakcyle tylko o nas. mężczyzn. To my jesteśmy siłą, którą trzeba ograć i to się dzieje na naszych oczach.

 

Dlatego radzę od dawna: WYPROWADZAJCIE MAJĄTEK POZA GRANICE POLNISCHE NEBENSLAND bo tam nie będą przestrzegane prawa. Wynika to z mentalności tubylczej przywykłej do pałki milicjanta i potwornego skłócenia ludności oraz dopompowania im emigrantów. Relacje międzyludzkie w obszarze nad Wisłą praktycznie nie istnieją, czego przykładem jest manipulacja ludzi w tym kobiet. 

 

Oni podpalą całą Europę, ale sytuacja nie wszędzie będzie jednakowa, zależy to właśnie od mentalności społeczeństw. Ja widzę, że Italianiec Italiańcowi pomoże, nawet obcokrajowcowi z EU (w strachu przed emigrantem spoza tradycji). Tam u Was rozegrają wszystko jak partię szachów, zanim się kobiety kapną, komu nóż w plecy wbiły (sobie) będzie już pozamiatane. Już będzie stał zwierzchnik w obcym mundurze, już będą "prawa" i ludzie ani pisną, pójdą na przemiał.

 

Pamiętajcie, że Waszą bronią są dokumenty, a Waszą amunicją majątek. Na polski dowód jeszcze można rozciągnąć wojska, jeszcze można zająć dobre pozycje do ostrzału. Nie wiadomo, czy ta "zadyma" to nie pretekst dla plebsu, żeby sprzedać mit o niewypłacalności Italii i rozpieprzyć UE. Jak zniknie UE, zniknie możliwość działań operacyjnych na polski dowód i zostaniecie w kotle razem z Ukraińcami, czy Niemcami nawet. Niemcy to mentalność, która wykonuje rozkazy, tam nikt nie wierzy w Verschworungsteorie, tam robią, co urzędnik i władza każe. A są pod okupacą wiadomo kogo.

 

Dlatego powtarzam jeszcze raz, jeżeli ktoś nie jest naprawdę dobrze zorganizowany w społeczności lokalnej - szukajcie spokojnych miejscówek po Europie drugiej prędkości, które nie są strategiczne dla okupanta. Kobity same do Was przybiegną w popłochu, tak jak do mnie samolotem. Nie mówię tego, by na tym coś zyskać, ale myśl mądrze o swoich strategicznych zasobach. Nie czujesz się dobrze w Italii, czy Hiszpanii? Jedź do Chorwacji, Słowenii, Szwajcarii, Norwegii i zabezpiecz wersję minimum dla siebie, czy swojej rodziny. Nie trzeba banku napadać, by kupić tu kawałek chaty (ale wybrać zawsze można). Te zapisy to fikcja, domek z kart, który zburzy się przy pierwszym większym zjeździe, który oni i tak sami prowokują. Oni teraz testują, jak zachowa się stado przed ostatecznymi postrzyżynami. To taka premiera, po niej może jeszcze być chwila spokoju na przegrupowanie. Wykorzystajcie ją dobrze. Nie czekajcie za długo.

 

Ważne jest co innego: kwiat narodu musi przetrwać, wartości, Wasze głowy, trzeźwe myślenie, zdrowe ciała, a nie wykrwawiać się za syjonistyczne interesy, wypruwać sobie żyły na wielką czarną dziurę. Tak, byś miał wybór, możliwość manewru, a nie żeby cię ograno, czy wystrzelano jak leszcza w 39tym za fikcyjny papier, gówno warte obietnice, czy wątpliwy splendor. Wrócimy zrobić porządek z tym gównem jak kurz już opadnie.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Panowie mundurowi Znalezione obrazy dla zapytania: policja

 

przyjeżdżają, wypierdalają, męża/konkubenta za drzwi!

A ja mam inne pytanie.

 

Dlaczego @Still napisałeś "panowie mundurowi" i dlaczego panowie tylko są na tym zdjęciu?

 

Czy to panowie na służbie, czy raczej w służbie pań?

 

Panie mają równe prawa i zdanie powinno brzmieć: "Panowie mundurowi i panie mundurowe...." a fota ma mieć widoczny parytet 50/50.

 

Temat offtop, ale jednak związany z głównym wątkiem.

15 minut temu, Perun82 napisał:

To my, faceci zgotowaliśmy sobie sami ten los

Poniekąd oczywiście.

To jest zjawisko społeczne ciagnące się od wojen światowych. Powoli, ospale się toczy i rozgniata kogo ma na swej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trop napisał:

Jarek nie odbiera telefonu ?Ma teraz ważniejsze sprawy na głowie

Uważam, że taką szkodliwą ustawę przepychało by zarówno PiS, PO jak i Biedroń. To jest już globalny problem, postępującego weminazizmu. 

 

Kidawa-Błońska radzi Mazurek, by PiS pilnował standardów u siebie. "Ci, co stosowali przemoc domową biorą udział w kampanii wyborczej"

https://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-samorzadowe/artykuly/582658,mazurek-kidawa-blonska-grabiec-smogorzewski-legionowo-kandydat-po-pis-wybory-dymisja.html

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Shumann napisał:

Ja mysle ze nawet cwaniaki zaczna robic takie wały , beda miec jakies lachony zeby uwodziły januszkow i sebixow pozniej ich ograbiały w sumie na legalu jakby nie patrzec niezły interes mozna na czym taki zrobic i zgodnie z prawem eldorado dla wszelakiej masci skur... zorganizowane grupy przestepcze

Trafiłeś w 10!

Zorganizowana w gangi prostytucja związkowa. Przekręty będą większe niż "warszawskie kamienice".

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, BlacKnight said:

@Brat Jan Nie wiem czy coś lub ktoś przebije te słynne warszawskie kamienice.

 

 

Zobaczysz, że przebije. W 3city działa regularna mafia notarialno-komorniczo-sędziowska. Wyszukuje się tubylca z problemem kredytowym i wrzuca do wyszukiwarki specjalnej, eskimos szuka, co mu się podoba, składa zamówienie i ciach! Nie ma tubylca. To nie teorie spiskowe, znam poszkodowanych.

 

Nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo trzymają rękę na waszych jajach. W istocie pociągają jedną wajchę i nie ma was, w generalnej guberni. Kraj zbankrutował, kredytobiorcy stają się squotersami, albo idą w kamasze, każdy przepis będzie dobry. To wszystko już po nocach pouchwalane. Ten kolo dobrze podsumował, co będzie się odstawiać, jak oni za tą wajchę pociągną. On nagania na krypto, ale cała reszta wywodu się moim zdaniem zgadza w 100% (od minuty 6:00):

 

 

Gorszy jest problem z tym, że uszczelnia się okno wyprowadzania gotówki do UE. W Italii, by kupić nieruchomość musisz mieć konto, zrobić to z konta i udokumentowany wpływ pow. 500€. Od niedawna podobno (ja tego nie przechodziłem) zaśw. z 'polskiego' banku, że kaska legalna. I zaczyna się robić problem, bo zaraz się okaże, że tu zajęte na alimenciki, tu na coś tam, gotówki nie dają bo wirus, pan dyrektor bez twarzy odmówi i już poza druty kolczaste nie wyjedziesz. To JEST poważny problem, dlatego ja bym się pospieszył, jak ktoś tam może jeszcze coś wyrwać.  

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Oni podpalą całą Europę, ale sytuacja nie wszędzie będzie jednakowa, zależy to właśnie od mentalności społeczeństw.

Jak myślicie, ile mamy jeszcze czasu zanim zacznie robić się na prawdę niebezpiecznie?

A może to już? 2020 w sumie nie zaczął się jakoś specjalnie spokojnie..?

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

a, nie będzie w ogóle żadnego procesu, tylko od razu w pasiaki. Skąd my to znamy?

"Archipelag GUŁag"? Swoją drogą Jordan Peterson mocno polecał tą książkę..

 

Przebrnąłem może przez pierwsze 100 stron, ale był tam taki ciekawy opis, że każdy wiedział, że i tak

prędzej czy później go zgarną, że to tylko kwestia czasu..

 

Czy to możliwe, że tak się dzieje tylko w Europie? Ktoś kojarzy jak jest w Azji, albo Ameryce Pd?

Naprawdę, jak się tego słucha, to człowiek bez stryczka już zaczyna się dusić..

Czy tylko my tu w Polsce czujemy się jak na strzelnicy, tuż przed "otwarciem"? Z tego co rozumiem, Hiszpanom też nie jest

do śmiechu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, StatusQuo said:

"Archipelag GUŁag"? Swoją drogą Jordan Peterson mocno polecał tą książkę..

 

 

Z Archipelagu pamiętam kilka ryjących mózg scen, ale jedna ma tutaj jak nigdy zastosowanie:

 

Do chaty wiejskiej puka bezpieka by zabrać dwóch 'kułaków', synów, żywicieli rodziny. Jeden otwiera drzwi i rozmawia z butami systemu, licząc, że "zaraz wszystko się wyjaśni", drugi w tym czasie wysakuje przez tylne okno budynku i uchodzi w las. Tego pierwszego zamykają na 15 lat, bo "tak się wszystko wyjaśniło".

 

Więc ćwiczcie sobie reakcje tego drugiego, bo nawyków nie da się wyćwiczyć w krótkim czasie, po latach przyzwyczajeń do ciepełka. 

 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polskie-wladze-przygotowuja-ustawe-koronawirusowa-ktora-przypomina-dekret-o-stanie

 

Dzień dobry panu, jesteśmy z sanepidu, mamy pana na liście do zabrania na kwarantannę i szczepienia. Na czas na razie nieokreślony. Mają zastosowanie prawa stanu wyjątkowego pandemii uchwalone wczoraj przez radę ministrów.

 

Coś Wam to przypomina?

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

po latach przyzwyczajeń do ciepełka. 

Wiesz co, jeśli życie w Polsce nazywasz ciepełkiem, to znaczy, że szykuje się piekło..

5 minut temu, absolutarianin napisał:

Więc ćwiczcie sobie reakcje tego drugiego, bo nawyków nie da się wyćwiczyć w krótkim czasie

Powiem Ci, że gdybym miał czmychnąć gdzieś w bezpieczniejsze miejsce, to nawet nie wiem od czego zacząć poszukiwania..

Włochy, jak Cię słucham brzmią fajnie. Ale jakie inne kraje będą ok, to nie wiem. W Polsce przynajmniej wiesz gdzie jesteś i wiesz, gdzie uciec,

a za granicą, to raczej starasz się być grzeczny, poza tym, warto znać język. Ja znam tylko angielski, ale to i tak lepiej od tych co angielskiego nie znają.

Ale z drugiej strony do Anglii mi się nie uśmiecha, Anglia też mi się wydaje chora, nie wiem czy nie bardziej niż Polska..

A też Ci powiem, że do tej pory przynajmniej Polacy jako naród wydawał mi się zajebisty, i mniej zaorany niż na zachodzie, ale do władzy mam

takie zaufanie, że faktycznie człowiek myśli o spierdalaniu..

Do tego, jak już będziesz miał powiedzmy ambitny plan zmienić kraj, to wypada się nauczyć języka, a to nie jest jeden dzień. trzeba taką logistykę

planować przynajmniej kilka lat..

 

Więc co zostaje?

Jak na mój gust większość osób nic nie zrobi, bo będzie wierzyć, że jakoś to będzie..

 

Poza tym, dziś sobie rano wstałem, planowałem się coś pouczyć, a teraz czuje się jakbym jechał pociągiem do Katynia..

Znów jestem mentalnie rozjebany, mam dosyć tego wszystkiego.

Zamiast kurwa jebnąć jakąś termo atomówkę to nas tak zaganiają w narożnik, nie wiem na jakiego chuja się tak nad nami znęcają..

 

Tam na górze są ludzie, którzy mają nas za bydło i takowoż nas traktują. Jeśli podpalą Europę, myślisz, że ręka wielkiego brata Cię

we Włoszech nie dosięgnie? No będziesz miał trochę więcej czasu, cyt. pana Nikt "zanim Cię zrzucą do dołu z wapnem", ale

co to jest za życie, kiedy uciekasz jak szczur.. No chyba, że jak to kiedyś Michalkiewicz mówił, że jest agenda, która

mówi, że na świecie ma być 500mln ludzi maks, i kogoś tam oszczędzą, bo przecież komuś trzeba pożyczać..

 

Niech ktoś powie coś pozytywnego proszę..

 

A może nie warto tak uciekać? Przypomniała mi się scenka, trochę w temacie:

 

@absolutarianin

Myślisz, że dojdzie do czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StatusQuo niepotrzebnie tak szybko tracisz nadzieję. Pewnie, że Polacy to twardy naród, tylko problem jest taki, że trzeba im najpierw podpalić chaty, żeby tą twardość pokazali. Mówiono Beckowi: nie wchodź do wojny JAKO PIERWSZY. Ale butny cham nie posłuchał.

 

Nie o to chodzi, by gdzieś się zaszyć na amen, tylko by nie pójść na rozwałkę jak w Normandii, by nie pójść na pierwszą linię frontu, nawet jeżeli tym frontem miałoby to być wstrzyknięcie jakiegoś świństwa w brudnej izolatce. Anglia, podobnie jak Niemcy nie jest dobrym miejscem na pierwszy akt tego spektaklu. Za dużo kamer i za duża inwigilacja społeczeństwa. Brak dostaw żywności i leżysz, do tego wyspa. Zimno. Bardzo słabo wygląda kwestia niezależności. Dużo lepiej wygląda teren alpejski - społeczności lokalne bardzo silne i jest się gdzie przechować. Od południa - jest jedzenie. Zawsze jakąś figę, czy jabłko na drzewie znajdziesz, o każdej porze roku. To samo Bałkany. To nasi bracia Słowianie. Język chorwacki - bardzo podobny do polskiego, oni zrozumieją. Węgrzy też nasi bracia. Już lepiej bronić z nimi tego płotu niż dać się zeutanatować syjoniście w polnische reststaat.

 

 

Niepotrzebny Ci język w tej fazie. Nauczysz się potem. Potrzebne Ci miejsce, gdzie ludzie przyzwyczają się do widoku Twej bladej twarzy, zanim to się zacznie. Nawet tu, gdzie jestem 10 tys. € wstarczy na taki przyczółek. To raptem droższy samochód, który mogą i tak skonfiskować pod byle pozorem. Oswoją się z Tobą. Społeczeństwa zachodnie są stare. Kilku krewkich dziadków zostało na wioskach, co pamiętają jeszcze partyzantów niekiedy. Znam takich. Potrzebują obrońców, młodych, odwaznych, niezarażonych cyfrozą, potrzebują takich jak my, normalnych łebskich ludzi. Ruscy ludzie - nasi sojusznicy w tych lasach i pagórkach. Kobiety same tu przybiegną w panice za nami. Kobiety mają wyprane mózgi, ale instynkty im działają, wystarczy nam wrócić na męski kurs, odzyskać naszą godność. W Polin to się nie uda. Jeszcze nie teraz.

 

Nie możesz tylko dopuścić, by ten amerykański generał nasłał Cię na nich, bo wtedy będziesz strzelał do brata, do kogokolwie - to już źle. Dlatego powiedziałem - zdegraduj się po cichu i zniknij z ewidencji przede wszystkim. Bądź jak kot Schroedingera. Nikt nie wie, gdzie jesteś. Poodcinaj nitki idące do Twojej dupy, jeżeli nie możesz chwilowo zdjąć ręki ze swoich jąder.

 

Potem wszystko może potoczyć się dowolnie, wymknąć architektom tego gówna, tak jak wymknęła im się nowa khazaria na Ukrainie przed wojną, bo Stalin zagrał po swojemu. Nie wszystko  jest przesądzone. Chyba, że nie zrobisz nic i inni też nic nie zrobią, to poleci po agendzie... 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wernon napisał:

Nie meldowanie nie jest żadnym zabezpieczeniem nawet obecnie. A czego dopiero można się spodziewać, kiedy wprowadzą tak fantastyczne zapisy jak zamierzają. 

Obecnie niezameldowana myszka może odmówić opuszczenia Twojego lokalu, i musisz zakładać sprawę w sądzie aby wydał decyzję o opuszczenie lokalu. 

@hogen

 

Są czasami jakieś absurdalne sytuacje, że kobieta nawet jak nie płaci, a ma dziecko to nie można jej z wynajmowanego mieszkania Policją wygonić.

 

Dlatego na szczęście teraz powstało wiele firm, specjalizujących się w „zmuszaniu niechcianych lokatorów do opuszczenia budynku”.

 

 Skoro umowa została wypowiedziana, myszka nie płaci ale dalej tam siedzi z jakiegoś powodu to Ty jako właściciel wynajmujesz taką firmę. Polega na tym, że dajesz „wynajmujesz im” mieszkanie, dajesz klucze - jako właściciel mieszkania masz do tego pełne prawo.

 

Przeważnie wchodzi kilku rosłych typków. Dalej nie musze mówić jak to wygląda - generalnie panowie cały czas siedzą w chałupie, nie pozwalają myszce na zapraszanie gości - jako wynajmujący nie zgadzają się na wizytę obcego, myszka umowy nie ma wiec nawet Policja nic nie zrobi. Siedzą całe dnie i noce w domu, słuchają muzykę, grają w karty, palą fajki, piją wódkę, są wulgarni, chodzą w gaciach po domu, pierdzą, robią burdel i syf w pokojach, łazience, kuchni.  

 

Wbrew pozorom to profesjonaliści i taka myszka po krótkim czasie psychicznie nie wyrabia, a oni działają całkowicie legalnie i w granicach prawa - myszce nie grożą, nie dotykają jej.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.