Skocz do zawartości

Dziwna zachcianka mojej żony


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, AdamPik napisał:

Nigdy nie rób takich rzeczy za namową żony. Jak chcesz, to zrób to sam, i po cichu, a co najwazniejsze nigdy nie mów jej o tym. Nidy. Jak powiesz, to jest po Tobie. Ona to wykorzysta nie raz, a może i kiedyś finalnie, aby Cię pogrążyć, kiedy przyszłyby "złe czasy" między wami.
Zostanie to wyciągnięte bez skrupułów w sądzie czy na policji, i użyte przeciw Tobie.


 

Nie tak dawno, przy jakiejś sprzeczce, powiedziałem jej, że nic więcej nie powiem, bo nie chcę żeby się ze mną rozwiodła. Ona mi na to (patrząc się prosto w oczy) powiedziała: "Nie po to za ciebie wychodziłam, żebym miała się z tobą rozwodzić". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmierdzi mi ten masaż. Nawet nie trochę.

 

Poza tym jeśli taki masaż, to chyba dla dwojga, bez osób trzecich.

Nie byliście może na premierze Swingersów? :D Bo coś zalatuje mi tą tanią "postępowością" z jej strony (koleżaneczki postępowe, albo jakaś podpowiedź osoby spoza Waszego związku).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RENGERS napisał:

Drogi autorze tematu.

 

Moim skromnym zdaniem Twoja żona Cię zdradziła.

 

Ona chce żeby się teraz w jej główce  "wyrównało",  być może męczą ją wyrzuty sumienia, a jak Ci masażystka obciągnie fiuta, to wg. niej będziecie na równi co jest śmieszne, ale pewnie tak myśli.

 

Pozdro 600

 

Nie zdradziła mnie, bo nie miała ku temu okazji. 

Może ma wyrzuty sumienia, że nie została w domu gdy była impreza w jej firmie, a ja nie mogłem z nią pójść?

 

pozdrawiam

2 minuty temu, hogen napisał:

Nie ma takich sytuacji. Jakiś troll.
@ms1433415 Niby dlaczego namawia Cię do tego? Odmawia Ci seksu, aż chodzisz wkurwiony to masz rozładować się na masażu?

Czasami mówi "nie", ale ja to w sumie rozumiem. Ma trochę obowiązków, a nie we wszystkim jestem w stanie ją wyręczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ms1433415 napisał:

"Nie po to za ciebie wychodziłam, żebym miała się z tobą rozwodzić". 

Ta, a moja była mi powiedziała, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Że jak sie rozejdziemy to ona się zabije. 

To było 15 lat temu, a ona dalej żyje. Ma juz kolejnego męża. 

Ale tak na moje, to cos ty tu koleś pierdolisz banialuki, i wkręcasz ludzi. Piszesz, że stara jest tak gruba, że nie może ci lachy wymasować, i cię posyła na masaż, żeby za chwilę napisać, że kupujecie zabawki ertoyczne itd. 

Śmierdzi trollem. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jest stara, ale że ma nadwagę. To raz.

W tym roku na Nowy Rok dostałem od niej voucher na masaż relaksacyjny. Byłem. Po tym fakcie mieliśmy raz wymianę zdań, ale mi nie tego wypomniała. To dwa.

Kupiliśmy kilka gadżetów, ale to nie jest tak, że korzystamy z nich nagminnie. To trzy.

Nie sądź, że jak ktoś ma nietypowy problem (?) to od razu trolluje. Nie, nie trolluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ms1433415 napisał:

Nie napisałem, że jest stara, ale że ma nadwagę. To raz.

Tak się mówi slangowo "stara". To raz.
 

4 minuty temu, ms1433415 napisał:

W tym roku na Nowy Rok dostałem od niej voucher na masaż relaksacyjny. Byłem. Po tym fakcie mieliśmy raz wymianę zdań, ale mi nie tego wypomniała. To dwa

Czyli podchody robi już od jakiegos czasu. To dwa. 

 

 

5 minut temu, ms1433415 napisał:

Kupiliśmy kilka gadżetów, ale to nie jest tak, że korzystamy z nich nagminnie. To trzy.

Częstotliwość nie ma tu nic do rzeczy, Chodzi o fakt niespójności tego co ona robi, i tego co Ty piszesz. Jak ma ochote się bawić zabawkami, ale wymasować ci fiuta ręką, i poocierać się o niego, nie ma jak, jak twierdzi, to wyraźnie zalezy jej żebys wylądował na tym masażu. To trzy.

 

 

7 minut temu, ms1433415 napisał:

Nie sądź, że jak ktoś ma nietypowy problem (?) to od razu trolluje. Nie, nie trolluję.

Większości tutaj nowym wydaje się, że ma nietypowy problem, a okazuje się, że zawsze jest typowo. Jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy, że baba coś knuje. 

A jak wiesz lepiej, i mas zpewność ze to nie, a tamto tak, to po co dupę zawracasz. Piszą ci ludzie, że mogła mieć bolca na boku i ma wyrzuty sumienia, a ty im od razu że na sto procent nie. Wiesz jak mozna mieć sto procent pewności ze kobieta nie zdradziła? Jak wiesz gdzie jest jej nagrobek na cmentarzu. 





 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abstrahując od głównego wątku tego tematu /chociaż ja bym nigdy się żonie nie przyznał ze skorzystania z tego typu usługi ? / czy ktoś może polecić gdzie w Polsce doznać można takowej  fachowej przyjemności ? Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Wernon said:

Są, i choć wydają się dziwne, to prawdziwe. Mojego kumpla żona kazała mu sobie znaleźć kochankę, bo jak twierdziła, on cały czas taki napalony, a ona nie ma ochoty na sex. 

I to się nazywa prawdziwa miłość ?. Za taki tekst nie wiem czy nie dał bym po twarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wernon napisał:

Są, i choć wydają się dziwne, to prawdziwe. Mojego kumpla żona kazała mu sobie znaleźć kochankę, bo jak twierdziła, on cały czas taki napalony, a ona nie ma ochoty na sex.

Oczywiście, dlatego rzucanie się na użytkownika, że troll, że sytuacja niemożliwa, bo mi się nie przytrafiła, jest nie fair. Ludzie są różni od zwyczajnych zjebów, przez lekkich freak-ów, po normików.

 

Skoro są cuckoldy, swingersi, ludzie akceptują zdrady, to dlaczego historia autora wątku ma być trollingowa?

 

Tak jak niektórzy bracia piszą - może to być jakiś podstęp że strony Twojej kobiety, a może być zwykły wyjebizm na to co zrobisz, a może to nowy fetysz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Oczywiście, dlatego rzucanie się na użytkownika, że troll, że sytuacja niemożliwa, bo mi się nie przytrafiła, jest nie fair. Ludzie są różni od zwyczajnych zjebów, przez lekkich freak-ów, po normików.

Rzucanie się na użytkownika, z mojej strony że "troll' wynikało z niespójności przekazu. Pisze, że żona mu nie może zrobić tego masażu, więc wysyła go do masażystki. Po czym pisze, że kupują też zabawki i sie czasem bawią. Więc coś tu nie gra. Jedne rzeczy robi, innych nie może?

Ponadto. 
To faceci są inicjatorami róznych niesztampowych zabaw. Szczególnie jeśli chodzi o zabawy z inną kobietą. Kobietę zrozumiałbym, gdyby była np bi, i chciała laskę do łózka. Ale wysyłanie męża na masaż "w miasto", to podejrzane zachowanie. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wernon napisał:

To faceci są inicjatorami róznych niesztampowych zabaw. 

Czesto bywa tak, ze nowe "upodobanie" kobiety w łóżku jest ściśle skorelowane z poczuciem nowego bolca. ?

 

Godzinę temu, ms1433415 napisał:

Nie zdradziła mnie, bo nie miała ku temu okazji

Może ma wyrzuty sumienia, że nie została w domu gdy była impreza w jej firmie, a ja nie mogłem z nią pójść? 

Oh really?? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Wernon said:

To faceci są inicjatorami róznych niesztampowych zabaw. Szczególnie jeśli chodzi o zabawy z inną kobietą.

A wyobraź sobie że kobiety też potrafią takie akcje inicjować. Powiedzmy że kolega mi mówił ;)

4 minutes ago, Wernon said:

Kobietę zrozumiałbym, gdyby była np bi,

Bardzo mało kobiet jest 100% hetero. A nawet od tych nielicznych, które znałem, które się deklarowały jako 100% zdarzało mi się usłyszeć że nie wykluczają spróbować kiedyś z inną kobietą czy w trójkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wernon napisał:

Są, i choć wydają się dziwne, to prawdziwe. Mojego kumpla żona kazała mu sobie znaleźć kochankę, bo jak twierdziła, on cały czas taki napalony, a ona nie ma ochoty na sex. 

Serio? Moja ex po porodzie też tak mówiła. Zwykła podpucha. Słuchaj kobiety, daleko zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, leto napisał:

A wyobraź sobie że kobiety też potrafią takie akcje inicjować. Powiedzmy że kolega mi mówił ;)

Też miałem akcje z trójkątami - ja, moja, i jej przyjaciółka. Bywa. Inicjują. Ale głownie faceci chcą drugiej laski do łózka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czegewara interesująca sprawa. Słyszałem z drugiej ręki (od jego dobrej znajomej) o gościu, który się rozwodził i fakt przyzwolenia małżonki na ponaddwuosobowe igraszki uratował mu przed sądem dupę. Muszę ją podpytać jak to tam w tym sądzie było. Możliwe, że inaczej polskie prawo patrzy na trójkąty, a inaczej na "skoki w bok za zgodą"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) szuka haków na rozwód,

b) zdradziła i gryzie ją sumienie,

c) chce zdradzić i szuka pretekstu,

d) ma zamiar przemycić jakieś fantazje erotyczne/liczyła na propozycję w stylu: "ależ kochanie, chętnie ale to ty mi tak zrób",

e) kręci ją, że jej facet jest z inną - jak są tacy faceci to baby pewnie też,

f) troll.

 

Więcej pomysłów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.