Skocz do zawartości

Mój facet nie zgadza się na trójkąt...


Bianka26

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy para od 3 lat.

Uklada się między nami dobrze. Osobno mieszkamy i nie jesteśmy od siebie zależni finansowo. Jestem od niego młodsza o 16 lat.

Zawsze marzyłam o trójkącie ja on i ona. Ostatnio zaproponowałam mu dziewczyne do naszego łózka ale odmówił.. następnie próbowałam go skłonić odwiedzić klub swingerski (pierwszy raz tylko zobaczyć pooglądać co i jak) też odmówił... 

Jego zdaniem to zniszczy nasze relacje a na klub się nie zgadza tłumacząc ,że jest zbyt zazdrosny.  I tak nasz zwiazek i seks trwa..  a ja ciągle o tym myśle...czy jest sposób aby jednak zmienić jego myślenie? Czy pogodzić się z jego decyzja ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odmawia to ma ku temu powód i nie musisz nalegać. Stawiasz go w niekomfortowej sytuacji nalegając na coś na co teoretycznie jako facet powinien mieć ochotę, a nie ma. ?

Jeśli stwierdzi że też tego chce to na pewno Cię o tym poinformuje wiedząc, że Ci na tym zależy bo masz takie fantazje. Nie ma co tego drążyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam oficjalne odliczanie końca tego związku.

 

Mądrego chłopa masz, ale jak widać mało, mało, czas na destrukcje. Nie pomyślałaś, że najpierw wypadałoby porozmawiać zastanowić się jakie braki chcesz tym uzupełnić, co między wami nie gra, że masz takie pomysły.

 

Ehh z wami, ino kury szczać prowadzać, faceta szkoda, a ty się jeszcze odpalisz zapewne i zostawisz go w ogonie.

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dziwny facet jak można takiej propozycji odmówić ? :)  A tak na serio to widocznie bardzo musi mu zależeć na tobie skoro nie chce z takich propozycji skorzystać. Rozwiązłość seksualna podobno niszczy relacje. Ja również jestem zdania że nie powinno się nakłaniać nikogo do robienia rzeczy których nie chce robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Widzę, że trolle na forum mają dziś pracowity dzień. 

Tutaj cytat ZTEJ tej samej 26 letniej napalonej Bianki w temacie "zalety związków typu LAT".

"Aktualnie jestem w takim zwiazku od 3 lat i raczej nie planujemy zmian. Osobno mieszkamy,mamy osobne opłaty i żaden drugiego nie wspiera finansowo. Mieszkamy od siebie około 20 km. Są i plusy i minusy takiego związku."

Tak kobieta nigdy nie napisze. 
Troll.  

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, autorko whatever kim jesteś wypadałoby się wysilić, a ja się zaprodukowałem dla wątku z 3 zdaniami na krzyż. Chcesz czegoś to szanuj nasz czas. Mea culpa x3, że się udzieliłem. Za dużo forum dziś, trochę z rozbiegu.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wernon napisał:

Tutaj cytat ZTEJ tej samej 26 letniej napalonej Bianki w temacie "zalety związków typu LAT".

"Aktualnie jestem w takim zwiazku od 3 lat i raczej nie planujemy zmian. Osobno mieszkamy,mamy osobne opłaty i żaden drugiego nie wspiera finansowo. Mieszkamy od siebie około 20 km. Są i plusy i minusy takiego związku."

Tak kobieta nigdy nie napisze. 
Troll.  

Obstawiam FiutDarię. Zbliża się dzień kobiet, ona nadal sama, kg jeszcze przybyło i napięcie rośnie. ;)

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bianka26Nie wszyscy faceci jarają sie 2 babami na raz w lóżku, no ale jest taki fałszywy stereotyp, że faceci chcą ruchać wszystko co popadnie i pewnie dlatego decyzja partnera Cię zdziwiła. Ja tam wole jedną i nie chciałbym dwóch.  Jak już miałbym mieć 2 kobiety to jeden dzień jedna a drugi dzień druga. Jak dla mnie ten związek nie potrwa długo. Masz zapędy do puszczalstwa, swingerstwa. Jeśli chcesz tak bardzo drugiej kobiety to idź z nią sama, tylko spytaj czy partner się na to zgadza, jeśli szanujesz jego wybory. Większość facetów nie ma nic przeciwko seksowi partnerki z drugą kobietą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fikakowo napisał:

@Bianka26Nie wszyscy faceci jarają sie 2 babami na raz w lóżku, no ale jest taki fałszywy stereotyp, że faceci chcą ruchać wszystko co popadnie i pewnie dlatego decyzja partnera Cię zdziwiła. Ja tam wole jedną i nie chciałbym dwóch.  Jak już miałbym mieć 2 kobiety to jeden dzień jedna a drugi dzień druga. Jak dla mnie ten związek nie potrwa długo. Masz zapędy do puszczalstwa, swingerstwa. Jeśli chcesz tak bardzo drugiej kobiety to idź z nią sama, tylko spytaj czy partner się na to zgadza, jeśli szanujesz jego wybory. Większość facetów nie ma nic przeciwko seksowi partnerki z drugą kobietą.

Haha zapędy do puszczalstwa ponieważ chciałabym drugą kobiete w łóżku? Nie biorąc pod uwagę żadnego innego mężczyzny? Gratuluję podejścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bianka26 napisał:

Haha zapędy do puszczalstwa ponieważ chciałabym drugą kobiete w łóżku? Nie biorąc pod uwagę żadnego innego mężczyzny? Gratuluję podejścia. 

Chciałaś iśc do klubu swingerskiego więc tak to są zapędy do puszczalstwa.

13 minut temu, Huck Finn napisał:

Troll. Żadnej kobiecie w związku nie przyjdzie takie coś do głowy, każda inna kobieta jest zagrożeniem dla zasobów obecnego partnera (pieniędzy, czasu, uczuć). To samo dot. tematu "dziwna zachcianka żony". 

Wejdź sobie na date zone i zobaczysz ile jest tam par szukających kobiet do trójkąta. Żaden troll.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.