Skocz do zawartości

Wiem, że to dziwne. (Rodzice kontra partner)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jestem zakochana w rodzicach, oczywiście nie w sposób erotyczny, tylko po prostu mam z nimi bardzo mocna więź, strasznie się o nich troszczę i martwię, oni są dla mnie bardzo dobrzy a ja dla nich. Chce z nimi ciągle spędzać czas i mieszkać z nimi. Ponieważ z nikim nie mieszka mi sie tak dobrze jak z nimi. 

Nie wyobrażam sobie pokochać obcego faceta tak mocno jak ich.

A Wy kogo bardziej kochacie rodziców czy partnera/ partnerkę? 

Jak chcieć zamieszkać z partnerem, kiedy z rodzicami jest cudownie? ?

  • Like 1
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, deomi napisał:

Jak chcieć zamieszkać z partnerem, kiedy z rodzicami jest cudownie?

 

Bierz partnera do rodziców i zamieszkajcie wszyscy razem. Jedna wielka szczęśliwa rodzinka. :)

 

39 minut temu, deomi napisał:

A Wy kogo bardziej kochacie rodziców czy partnera/ partnerkę?

Siebie!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, deomi napisał:

Ale jestem zakochana w rodzicach, oczywiście nie w sposób erotyczny, tylko po prostu mam z nimi bardzo mocna więź, strasznie się o nich troszczę i martwię, oni są dla mnie bardzo dobrzy a ja dla nich. Chce z nimi ciągle spędzać czas i mieszkać z nimi. Ponieważ z nikim nie mieszka mi sie tak dobrze jak z nimi. 

Nie wyobrażam sobie pokochać obcego faceta tak mocno jak ich.

A Wy kogo bardziej kochacie rodziców czy partnera/ partnerkę? 

Jak chcieć zamieszkać z partnerem, kiedy z rodzicami jest cudownie? ?

Oczywiście wierzę Ci.

 

Nie istnieje prawdziwsza miłość dla  kobiety, niż ta do rodziców, braci, sióstr.

 

Do chłopa może czuć jedynie pożądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Kocham ich strasznie mocno ;( Oni są moim jednym sensem życia ? 

 

55 minut temu, deomi napisał:

Jak chcieć zamieszkać z partnerem, kiedy z rodzicami jest cudownie? ?

@deomi na psychoterapię z takimi tematami.

 

57 minut temu, deomi napisał:

A Wy kogo bardziej kochacie rodziców czy partnera/ partnerkę? 

Mieszasz dwa kompletnie różne rodzaje miłości, a właściwie milość do rodziców i emocje wobec partnera.

 

Co wybierasz pić wodę czy oddychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedzilem 10 lat z kobieta ktora miala pepowine z matka grubosci rurociagu NordStream. Masakra. Kazdy konflikt z mamusia ktora byla dominujaca i rzadzila mezem alkoholikiem, skutkowal fochami, cichymi dniami i brakiem seksu. Cokolwiek powiedzialem nie mialo znaczenia dopoki mamusia nie wyrazial zdania lub zgody. Nawet nie mialyo znaczenia czy mieszkamy u mamusi (na poczatku tak bylo) czy na swoim. Byla zona zyla wciaz w swojej rodzinie a ja bylem na orbicie. Masakra. 10 zmarnowanych lat z zycia na szarpanie sie z dwoma idiotkami . 

Generalnie unikac szerokim lukiem.

Deomi jezeli chcesz stworzyc jakikolwiek zwiazek z mezczyzna to musisz opuscic dom i zaczac stac na wlasnych nogach. A i tak nie wroze szans. Potluczonego szkla w glowie nie da sie poskladac tak prosto.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, deomi said:

Ale jestem zakochana w rodzicach, oczywiście nie w sposób erotyczny, tylko po prostu mam z nimi bardzo mocna więź, strasznie się o nich troszczę i martwię, oni są dla mnie bardzo dobrzy a ja dla nich. Chce z nimi ciągle spędzać czas i mieszkać z nimi. Ponieważ z nikim nie mieszka mi sie tak dobrze jak z nimi. 

Nie wyobrażam sobie pokochać obcego faceta tak mocno jak ich.

A Wy kogo bardziej kochacie rodziców czy partnera/ partnerkę? 

Jak chcieć zamieszkać z partnerem, kiedy z rodzicami jest cudownie? ?

Wierze ale zalecam sie wybrac do terapeuty bo takie idealizowanie nie jest zdrowe. Dzieci zawsze sa krytyczne w stosunku do metod wychowawczych rodziców a najjaskrawiej widać to w przypadku gdy rodzice znęcali się nad dzieckiem a ono później mówi "im zawdzięczam wszystko, wyrosłam na porzadnego czlowieka". Nawet jeśli motywacja do "wyrosniecia na porzadnego czlowieka" odbywala sie za pomoca kabla od prodiza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.