Skocz do zawartości

Kamerka samochodowa


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie tak do trzech stów? Ważne by nie była duża i w miarę dobry obraz dawała.

Podbijam temat, proszę modów o przebaczenie za bumpowanie bodajże? :) Ale tylu nas tu jest i nikt nie używa kamerki w aucie? W biedronce widzę leży sportowa kamerka fullhd za 270 zeta, może takie cudo brać? Ma baterię pewnie mocną, jakoś podłączyć do gniazdka i by śmigało - ale nie pisze nazwy firmy, więc nie wiem jak ją sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ważne,żeby miała automatyczne uruchamianie zapisu wraz z przekręceniem kluczyka i nadpisywanie starych danych automatycznie. Full HD to już chyba standard teraz. Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na logowanie pozycji (GPS) oraz prędkości pojazdu. Swego czasu dzięki palmtopowi (początki) doprowadziłem do skazania dwóch niebieskich z Opoczna (chwilę później wyszło blue taxi), którzy chcieli ode mnie łapówkę za przekroczenie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że pytasz, może pomożesz mi wybrać (jak zwykle) :)

 

Mam takie dwa gałgany na oku z dzipeesem:

 

http://www.morele.net/kamera-samochodowa-genius-dvr-fhd660g-32300118101-733817/    menu kamerki nie ma po PL, co mocno utrudni jej obsługę. Nie mieści mi się w głowie jak mogli coś takiego zrobić, nie każdy zna techniczne słownictwo po ang.

 

http://www.morele.net/kamera-samochodowa-mio-mivue-538-539998/  wygląda że to samo co genius, ale dziwny kształt i wymiarów nie podają, może być ciężko włożyć ją do kieszeni - piszą że się nagrzewa.

 

Co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ci kamerka?  Żeby mieć pamiątkę z trasy, czy żeby powstało kolejne jutjubowe dzieło pt. ''Cham i burak z BMW zajeżdża drogę''/ ''obyczaje polskich kierowców''/ ''Wyciągnął bejsbola i wyszedł z auta''? :)  I oczywiście pod filmem komentarze ''bohaterów'' pt. ''dobrze, że na mnie nie trafił''-a jak co do czego, ktoś coś, to wzrok w drugą stronę hahaha:) Taka społeczność jutjuba.

 

Żebym nie zapomniał-umieść film z Rosji, a natychmiast co drugi skomentuje ''Rosja to stan umysłu''-innowacyjność tych stwierdzeń mnie poraża, podobnie jak z komentarzami do filmów Psy-sto razy dzieciaki piszą ''Bo to zła kobieta była'' itd. Hahaha:) Jakby widz nie znał tych kultowych zdań, każda kura rozgrzebuje swoją porcję na internetowej grzędzie:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem http://www.morele.net/kamera-samochodowa-genius-dvr-fhd660g-32300118101-733817/ ze świadomością, że nie ma instrukcji PL. No i mam problem, bo instrukcja papierowa nie dość że nie jest PL, to jeszcze jest skrócona. Nie wiem np. jak zarządzać istniejącymi nagraniami, kasować je, zabezpieczać przed nadpisaniem - nic kurwa nie wiem, nigdzie o tym nie piszą. Czy to w ogóle możliwe żeby dopuścić w PL coś, co nie ma po polsku instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.