Skocz do zawartości

Biały rycerz głęboko we mnie


Rekomendowane odpowiedzi

@MaxMen Wydaje mi się, w każdym z nas siedzi biały rycerz. W większym lub mniejszym stopniu. 

Ty natomiast, potrafisz kontrolować swoje zachowanie wobec kobiet. A danie kwiatka czy czekoladek dla kobiety nie robi z Ciebie słabego faceta. Po raz kolejny powtórzę. My faceci posiadamy w sobie, więcej empatii niż kobiety. To czyni z nas, dobrego człowieka.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę nie być dobrą osobą do udzielania porad("nigdy niebyłem w związku") ale uważam że to co leczy z białorycestrwa to uświadomienie sobie jak wredne  potrafią być kobiety tu potrzeba negatywnych doświadczeń. Na ogół jak spostrzegam ładną atrakcyjną dziewczynę  9/10 i moje spojrzenie spotka z jej spojrzeniem dostaje  wtedy od niej garść kąśliwych uwag co wywołuje u mnie poirytowanie,złość,rozdrażnienie. Tak miałem szczególnie kiedyś jak byłem młodszy. Niestety kobiety wyjątkowej dla mnie urody wpadają mi bardzo często w oko i nie mogę sobie odmówić niezerknięcia na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę Panowie.

 

Daj jej tego kwiatka, ale potem przeoraj jej porządnie dupę.

 

Za dużo tego red pilla. Danie kwiatka to nie jest straszna rzecz, ale nie można przy tym dawać się szmacić, jak to faceci są zdolni sobie pozwalać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały rycerz – Mężczyzna, który chce się przypodobać kobietom zawsze walcząc za dobro w ich sprawie i który ślepo im pomaga. Zwykle ignorant, mało inteligentny, naiwny, kierowany impulsami i nie rozumiejący kobiecej natury. Widzi płaczącą kobietę? Nie analizuje, tylko idzie jej na ratunek zaciskając pięść by pobić tego, który według niej ją skrzywdził. Naiwniak i łatwy cel dla kobiecych sztuczek. Ślepo podążający za systemem – odmiana samca beta.

 

 

Kupienie kwiatka raz na jakiś czas się nie wpasowuje w definicję.  

 

Ja nie lubię kupować kwiatów ale jak ktoś lubi to co mi do tego? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź szowinistyczną świnią, kolacja, kwiatuszek, spacerek whatever. 

Potem do wyra i ogień, opcja brutal. 

 

Po wszystkim nie pomyśli sobie "ale ten @MaxMen to białyrycerz" 

tylko "kuźwa, dałam się nabrać na takie tanie sztuczki, ale ten @MaxMen to ma w sobie coś wyjątkowego obrzydliwa swinia..." 

 

Sami sobie bracia często utrudniacie życie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Still said:

@MaxMen Wydaje mi się, w każdym z nas siedzi biały rycerz. W większym lub mniejszym stopniu. 

Ty natomiast, potrafisz kontrolować swoje zachowanie wobec kobiet. A danie kwiatka czy czekoladek dla kobiety nie robi z Ciebie słabego faceta. Po raz kolejny powtórzę. My faceci posiadamy w sobie, więcej empatii niż kobiety. To czyni z nas, dobrego człowieka.

 

 

Zgadza się, tylko co nam z tego? No fajnie być dobrym człowiekiem ale praktyczność i oportunizm kobiet lepiej przekłada się na korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxMen właśnie jednym uchem słucham, jak moja małżonka ogląda na Netflixie reality show Love is blind. W dużym skrócie: kilku facetów randkuje przez 10 dni z kobietami. Pary mogą ze sobą krótko rozmawiać, ale nie mogą się widzieć. Siedzą w osobnych pokojach i słyszą się wzajemnie w głośnikach. Po tym czasie faceci mają podjąć decyzję, czy się oświadczają, czy nie. Właśnie słyszę, jak jeden stulejarz się oświadczył a potem strasznie rozczarował, kiedy już zobaczył, jak szpetna jest jego narzeczona. A drugi ryczy wniebogłosy : zgodziła się! Zgodziła się! Ale kurwa jeszcze jej nawet nie widział! ? 

 

A Ty się tu samobiczujesz, że kwiatka kupiłeś ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Daj jej tego kwiatka, ale potem przeoraj jej porządnie dupę.

Roma locuta, causa finita : ) W samo sedno.

A poważniej - odrobina białorycerstwa nie zaszkodzi. Podobnie jak nie zaszkodzi kindersztuba i odrobina staroswieckości w "obejściu".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Libertyn napisał:

Lepszy biały rycerz niż fatalista i mizantrop

Lepsza kiła niż AIDS. Bez sensu. Pomiędzy skrajnościami jest cała masa odcieni szarości. Ot choćby przytaczane tu wielokrotnie danie pani kwiatu.

 

A propos @MaxMen wręczysz swojej damie kwiaty 8 marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być kij i marchewka, jak ciągle bedziesz taki twardy itd to z czasem jej będzie brakować czułości, miłych słów które kobiety lubią usłyszeć.

Ja niestety na tym się przejechałem, bo z natury ciężko mi okazać uczucia, powiedziec coś miłego.

Daj jej kwiatka , a potem przelec i tyle co w tym biało rycerskiego?

Chyba ze za 2 dni znowu z kwiatkiem wyskoczysz to już wtedy tak.

Ja jestem z natury skurwielem i sam musze się uczyć jak czasem być dla kogoś dobry, bo jestem w większości przypadków obojętny i najlepiej mi spokój pasuje także rozumiesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.