Skocz do zawartości

Celebryci też cierpią...:)


Rekomendowane odpowiedzi

https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/6453207,maryla-rodowicz-rozprawa-rozwodowa-lzy-andrzej-duzynski-katarzyna-jasinska-jan-jasinski.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Dziennik-Rozrywka+(RSS+-+Dziennik+-+Rozrywka)

 

Jak dowiedział się tabloid, Maryla Rodowicz walczy o rozwód z orzeczeniem winy męża. Artystka chce także, by Dużyński płacił na jej utrzymanie. Jak wyznała w jednym z wywiadów, mąż zdradził ją z sekretarką, do której wyprowadził się 3 lata temu.

 

Strasznie poruszająca i smutna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Jaśnie Wielmożny said:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

Człowiek to podobno istota wiecznie nienasycona, więc to jest tak jak z tymi starymi ludźmi, którzy umierają na materacu pod którym jest pełno pieniędzy, mimo, że zawsze uważani było za raczej niemajętnych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kleofas napisał:

Człowiek to podobno istota wiecznie nienasycona, więc to jest tak jak z tymi starymi ludźmi, którzy umierają na materacu pod którym jest pełno pieniędzy, mimo, że zawsze uważani było za raczej niemajętnych. 

Według mnie kasa na starość jest ważniejsza niż kiedy człowiek jest w pełni sił. Bo zawsze może ją jeszcze zarobić. Kiedy natomiast zdrowie już nie pozwala na pracę. To jeśli masz pieniądze to możesz sobie zagwarantować spokój w luksusowym domu seniora. Gdzie uśmiechnięte opiekunki będą podcierać Twój pomarszczony tyłek. Natomiast bez kasy czeka Cię państwowa umieralnia w domu starców lub publicznym szpitalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

Nie chodzi o alimenty. Chodzi o sprawe w sądzie i zaciekawienie mediów. Wywiady, wystąpienia w tv itd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Libertyn napisał:
Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

Nie chodzi o alimenty. Chodzi o sprawe w sądzie i zaciekawienie mediów. Wywiady, wystąpienia w tv itd. 

Dokładnie, dla tego typu osobowości, szum medialny, to waluta sama w sobie :)

Ach to Ego :)

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Nie. To się tyczy każdego artysty estradowego. Im więcej o nim się gada, tym lepiej

No tak, jako artysta muszą o tobie gadać, ale trzeba mieć też pewne charakterologiczne predyspozycje, żeby lubić światło fleszy..

Myślałem jakby, o jeszcze jednym kroku wcześniej..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

@Libertyn

 

Emocje!

Kasa. Nie ważne jak gadają, byleby gadali.

Teraz, StatusQuo napisał:

Dokładnie, dla tego typu osobowości, szum medialny, to waluta sama w sobie :)

Ach to Ego :)

Nie. To się tyczy każdego artysty estradowego. Im więcej o nim się gada, tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

normalka - pewnie przepierdala wszystko na dziwne kostiumy, alkohol, jadanie na mieście, ZUSu pewnie nie płaci prawie w ogóle - a potem będzie płacz publiczny, że nie ma emerytury.

gwiazdy żyją z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

Wiesz co? Maryla to moim zdaniem artystka która już przeminęła, a w sumie zawrotnej kariery nie zrobiła, grała do kotletów, parę hitów zrobiła, które chociażbyKrawczyk przyćmiewał swoimi płytami. Może być tak, że nie jest wcale zamożna jak nam się wydaje, stąd obawa, że jej tłuste dupsko będzie głodowało więc ciągnie kasę męża. Ale nie wiem, nie żyłem w czasach jej świetności, jeśli taka świetność istniała. Z tego co obserwuję to rodzice i ich pokolenie podśpiewują hity Modern Talking, Krawczyka, Anny Jantar, Abby a nie jakiejś tam Rodowicz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mnie zastanawia jak to bogaty człowiek, lub jak bardzo Maryla jest rozrzutna, że obchodzą ją alimenty. W jesieni życia po takiej karierze zawracać sobie dupę bojami w sądzie.

Widocznie koszty hibernacji w ciągu roku są tak duże, że jej nie wystarcza ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie chodzi o rozgłos, bo ona ma go dość tylko o to co kobiety kochają najbardziej, poza samymi sobą. O mamonę. Gdyby się nie nazywała Rodowicz wszyscy by tu zgodnie stwierdzili, że to skok na kasę swojego byłego, bo każdy powód (czyt. pretekst) jest dobry żeby go złupić w sądzie ale nie... ona taka biedna artystka i szuka rozgłosu...

No nie. Ona szuka kasy. Celebrytce zawsze będzie mało a koncerty to praca a praca jest be, lepiej doić frajera, znacznie mniej roboty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to ta pani ma bardzo bujną biografię, więc nie mamy tutaj doczynienia z osobą świętą... Nie znamy też całej sytuacji, jak to było z tą zdradą. Przez 30 lat byli malżeństwem i jak podają media z wypowiedzi artystki wynika, że on głównie finansował tę relację.

@leto nie ma osobnych spraw, jest cały kontekst tej sytuacji. Pani bierze za koncert od kilkudziesięciu do grubo ponad 100 tys., więc nie bieduje, a do tego ma bardzo wysoki stały dochód z Zaiks-u... Zatem mamy do czynienia z atencjuszką w słusznym wieku i na dodatek mściwą i chciwą, tak to widzę... 

 

Cztery lata temu zaczął o siebie dbać, odstawił pieczywo i wyeliminował kaloryczne rzeczy. To były pierwsze symptomy końca trwającego ponad 30 lat małżeństwa Maryli Rodowicz i Andrzeja Dużyńskiego. Zanim biznesmen wiosną 2016 roku wyprowadził się od żony, robił wszystko, by ją do siebie zniechęcić – relacjonuje gwiazda w rozmowie z Faktem.

 

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/maryla-rodowicz-i-andrzej-duzynski-rozwod-z-powodu-masla/r55tg17#slajd-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Maniek said:

więc nie bieduje

Tego nie wiesz.

 

Nawet jeśli nie bieduje, to nie ma logicznego wytłumaczenia, dlaczego ona, jako osoba bogata, miałaby się zrzekać dostępnych jej na drodze prawnej roszczeń, a jakaś biedna Grażynka miałaby większe "moralne prawo" o nie zabiegać.

5 minutes ago, Maniek said:

mamy do czynienia z atencjuszką

To chyba taka uroda jej branży :D

7 minutes ago, Maniek said:

mściwą

Nie wydaje mi się żeby było cokolwiek mściwego w złożeniu pozwu o rozwód z winy męża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryla kasę rozwaliła. "Za komuny" jeździła czerwonym porsche. To było naprawdę coś. A to nie był jej jedyny taki ekstrawagancki wydatek.

 

Po co jej kasa? Bo nic z tego nie odłożyła, a ma cudowną córeczkę. Córa ma coś ok 40 lat, a jej osiągnięciem życiowym jest urządzenie apartamentu, który kupiła jej mama. Poważnie kiedyś widziałem o niej program, opowiadała jak to musiała się męczyć z kolejnymi ekipami murarzy ;). Tak ciężko miała w życiu.  Apartament jest na kredyt. Mąż spłacał, przynajmniej tak była ta sielanka przedstawiana kilka lat temu. Musiał pomagać, bo Maryla ma głodową emeryturę (to było mocno eksponowane w programie jaka ona biedulka). Widać w końcu miał dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto rozumiem, że jesteś fanem jej piosenek...;)

 

Zazwyczaj Twoje wypowiedzi są racjonalne, ale tutaj mam wrażenie, że dryfujesz w stronę argumentów z rezerwatu. 

 

Miałem do czynienia z Tą Panią branżowo, więc znam realia. Przeczytaj uważnie jakie ta Pani ma dochody i zastanów się o czym piszesz.. 

Oczywiście żyjąc ponad stan, można zawsze mieć deficyt... Może warto z wiekiem dokonać realnej oceny swojego SMV, również wartości artystycznej...

Cała sztuka to wiedzieć, kiedy ze sceny zejść - niepokonanym...:) Udawać, że się śpiewa można do śmierci, wystarczy otwierać usta we właściwym momencie - to się nazywa playback.

 

A wracając do tematu, nie chodzi o złożenie pozwu, tylko o uniki w zakończeniu sprawy oraz wygórowane żądania. Te alimenty nie są na dzieci tej Pani, tylko na pasożyta artystkę...

 

Artystka w ramach rozwodu i podziału majątku zatrzymuje ogromny dom w Konstancinie, mieszkanie w Krakowie oraz ziemię na Mazurach.

 

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25473125,andrzej-duzynski-odnosi-sie-do-swojego-romansu-i-wspomina-o.html

 

Piosenkarka zawsze mogła liczyć na wsparcie z jego strony. Wydawał jej kolejne płyty, finansował promocję utworów. Jakiś czas temu "Super Express" wyliczył, że artystka zawdzięcza mężowi 2 mln złotych rocznie z tantiem, 3 mln złotych rocznie z koncertów, porsche warte 250 tysięcy złotych i willę w Konstancinie-Jeziornie, wartą około 5 mln złotych.

 

https://natemat.pl/293583,dal-maryli-rodowicz-tlok-do-mercedesa-w-rozach-kim-jest-andrzej-duzynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Maniek said:

rozumiem, że jesteś fanem jej piosenek...;)

Różne rzeczy mi zarzucano, ale że jestem fanem Marylki, tego jeszcze nie było. Żądam satysfakcji, proszę wybrać - szable czy pistolety.

2 minutes ago, Maniek said:

Przeczytaj uważnie jakie ta Pani ma dochody i zastanów się o czym piszesz.. 

Nie neguję tego, że może być bogata. Tak jak pisałem: po prostu nie uważam żeby to miało rzutować na to, czy się ma domagać od męża alimentów, czy nie. Takie prawo, a ona z tego korzysta.

4 minutes ago, Maniek said:

"Super Express" wyliczył, że artystka zawdzięcza mężowi

No cóż, to był jego dobrowolny wkład w małżonkę. Nikt go nie zmuszał do bycia dla niej bankomatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Różne rzeczy mi zarzucano, ale że jestem fanem Marylki, tego jeszcze nie było. Żądam satysfakcji, proszę wybrać - szable czy pistolety.

Nie neguję tego, że może być bogata. Tak jak pisałem: po prostu nie uważam żeby to miało rzutować na to, czy się ma domagać od męża alimentów, czy nie. Takie prawo, a ona z tego korzysta.

No cóż, to był jego dobrowolny wkład w małżonkę. Nikt go nie zmuszał do bycia dla niej bankomatem :D

 

Jeśli potrzebujesz satysfakcji to jestem do dyspozycji, ale na Boga, nie każ mi się strzelać o kobitę w jej wieku i stanie... :)

 

To, że tak się artystka zachowuje, pokazuje jej poziom i to jak wygląda jej system wartości... Jak widać wiele się u niej nie zmieniło od czasów  jej romansów z czerwonym księciem A. J. i wieloma innymi...

Karuzela kutangów to nie jest wymysł obecnej dekady... Ale to jej sprawa, każdy żyje jak potrafi. Na starość można już trochę zmądrzeć i wydorośleć...

Ale jak mówią - broda nikogo mędrcem nie czyni....

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.