Skocz do zawartości

Po ślubie coraz gorzej


Amigo95

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Amigo95 napisał:

Cięzkie są te ,,baby" do zrozumienia.

W cale nie to są istoty proste i schematyczne. Ty zamiast tłumaczyć kotu, żeby nie srał na dywan zajmij się czymś ciekawym, nie wiem może przeczytaj książkę "Hieny, modliszki , czarne wdowy". Nie bądź żebrakiem łóżkowym, to jest proste, im więcej latasz za nią i prosisz o seks tym bardziej ona się zapiera. 

Teraz, Amigo95 napisał:

Ciężki też ten mój los. No ale trochę na własne życzenie. 

A no ciężki ale nadal możesz realizować pasje, robić coś ciekawego. Seks może i jest fajny ale nie przesadzajmy, nie róbmy z tego jakiegoś cuda na kiju. Masz ciśnienie? Zwal sobie albo idź na divy jeżeli bardzo musisz, nie polecam jednak ze względu na to, że ślubowałeś tą wierność, no ale lepsze to niż szukanie dupy na boku, z dwojga złego lepiej w ten sposób. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Amigo95 napisał:

Cięzkie są te ,,baby" do zrozumienia.

One są bardzo proste. Działają jak zaprogramowane automaty, a program jest znany, i jest mało wyrafinowany. One chcą urodzić dziecko o jak najlpeszych genach, i wychowac je w jak najlepszych warunkach. 

Dziecko jej dałeś. Teraz potrzebny jej jesteś aby zapewnić jak najlpesze warunki odchowania dziecka. 

Jak się dasz sprowadzić do roli providera, i służacego, to tak będzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Pozytywniak said:

 

Pani Louann Brizendine w książce „Mózg kobiety” doskonale wyjaśniła z punktu naukowego, dlaczego kobiety po zajściu w ciąże i porodzie nie chcą seksu, że tworzą się w związku z zapłodnieniem nowe obwody neuronów w mózgu. Natomiast mężczyzna zaczyna zwyczajnie przeszkadzać i najlepiej jakby go nie było.

@Pozytywniak są tam jeszcze jakieś ciekawe teorie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amigo95 napisał:

Cięzkie są te ,,baby" do zrozumienia.

A gdzie tam.

 

Jak Ci bracia wyżej napisali - znaczna część kobiet jedzie schematem.

Najpierw chcą się wyszaleć, potem "dojrzewają" do rodziny, potem robią bobo i chcą, by zapierdalał na nie beciak (bo rzadko który alfa się zgodzi), potem drugie. Po kilku latach, po spełnieniu marzeń o bombelku, zaczyna wracać chęć na szaleństwa - zadanie biologiczne zostało wykonane.

 

Jedynym lekarstwem na to jest znalezienie kobiety z uszkodzonym firmware - takim, który motywuje je do innych działań. Nie ma ich dużo, ale istnieją.

 

Jeśli jednak takiej nie trafiłeś (a na to wygląda), to masz dwie możliwości:

 

1. trzymać ramę, zacisnąć zęby, zająć się dziećmi, olać seks na kilka lat i liczyć na to, że gdy wróci chęć na szaleństwa, będziesz na tyle atrakcyjny i męski dla kobiety, że zechce mieć je z Tobą.

2. zdradzić, rozwieść się, bądź namówić żonę na otwarte małżeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kobieta w okresie ciazy i pologu ma taryfe ulgowa. Facet powinien byc ta strona ktora sie bardziej stara i przede wszystkim dba o ciezarna, przeciez to tez twoje dziecko. Rady kolegow zeby sie obrazic bo "nie daje dupy na zawolanie" sa bezsensowne i sa prosta recepta na rozjebanie malzenstwa juz wkrotce.

Moja zona oral do 9 mies a pod sam koniec jeszcze czesciej seks(wlacznie z dniem porodu).

 

Szkoda ze zamiast emocjonalnego wyrzutu wpierw nie probowales rozmowy. Kobiecie hormony szaleja, sama moze czuc sie nieatrakcyjna itp, powodow multum

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, trop said:

Niech ktoś powie że po ślubie, powiedzmy od roku ma więcej sexu niż w tzw. narzeczeństwie?

Więcej to nie, ale tyle samo - owszem.

2 hours ago, Pozytywniak said:

Pani Louann Brizendine w książce „Mózg kobiety” doskonale wyjaśniła z punktu naukowego, dlaczego kobiety po zajściu w ciąże i porodzie nie chcą seksu, 

Jest to bzdura, podobnie jak dużo innych rzeczy, które pisała w swoich książkach Brizendine (została zaorana przez środowisko naukowe i potem się z połowy tego sama wycofała). Kobiety w trakcie ciąży mają często znacznie podwyższone libido, czego liczne świadectwa znajdziesz również na tym forum.

1 hour ago, Januszek852 said:

bądź namówić żonę na otwarte małżeństwo.

Rozwiązanie poprawne, niestety ryzykowne z punktu widzenia polskiego prawa. Polecam przed realizacją tego scenariusza przedyskutować to z dobrym prawnikiem.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, leto napisał:

Więcej to nie, ale tyle samo - owszem.

Byłem w małżeństwie, dużo kumpli też było, też mnóstwo historii w Swieżakowni nie potwierdza Twoich słów i ja też jakoś nie spotkałem się z takią sytuacją. Ale... Może... Gdzieś... 

 

Brawo @leto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnej, ino sexu Ci brakuje ? Słabe. Na pewno zapamięta co mówiłaś, a tym samym kiedy Ty będziesz potrzebował jej to Ciebie oleje. Ludzie tutaj podpowiadają jakieś gówna, z których jak wpadniesz to się nie wydostaniesz.

Jeżeli kobieta ma mniejsza ochotę na sex to zrób coś miłego dla niej żeby miała ochotę się odwdzięczyć. Chyba nie ma nic prostszego. 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artur Bylina napisał:

Poważnej, ino sexu Ci brakuje ?

Dlaczego słabe? Jak facet ma wysokie libido, to brak sexu jest męczarnią psychiczną. I fizyczną często też. 

 

 

11 minut temu, Artur Bylina napisał:

Jeżeli kobieta ma mniejsza ochotę na sex to zrób coś miłego dla niej żeby miała ochotę się odwdzięczyć.

To może nich ona najpierw "sie odwdzięczy" czyli zrobi coś, za co on zrobi dla niej cos miłego. 

Ten schemat najpierw kwiatek póxniej dupa wymyślili beciaki. Wiesz?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Artur Bylina napisał:

Jeżeli kobieta ma mniejsza ochotę na sex to zrób coś miłego dla niej żeby miała ochotę się odwdzięczyć

Pisanie o wymianie barterowej seks-za-usługi w małżeństwie na forum zdominowanym przed Redpillowców... ?

 

To tak jakby pisać o tym jak fajna jest Polonia Warszawa na forum Legionistów ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Artur Bylina napisał:

Jeżeli kobieta ma mniejsza ochotę na sex to zrób coś miłego dla niej żeby miała ochotę się odwdzięczyć. Chyba nie ma nic prostszego. 

Wydaje mi się, że seks to nie jest czynność na ,,odwdzięczanie się", a coś, do czego jedna i druga strona w związku powinna dążyć ,,od tak"..żeby żyło się lepiej. Mój wujek mi kiedyś mówił że seks jest jedną z NAJWAŻNIEJSZYCH czynności w związku, to on scala ludzi.

Z takim przekonaniem przynajmniej żyłem.

 

Ktoś wyżej pisał o divach- to nie wchodzi w gre. Mimo że ciśnienie mam niebywałe.. Nie potrafię tak... sumienie by mnie zniszczyło. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.