Skocz do zawartości

Szukam jakiegoś telefonu na abonament


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

Szukam jakiegoś telefonu i mam prośbę o radę.

W oczy wpadły mi:

 

Alcatel 3X 2019 (z słuchawkami TCL ACTV100BT).
LG G7 ThinQ
Apple iPhone 6s 32 GB
LG K40
Samsung A50

 

Też mam pytanie do tych, którzy rozeznają się w ofercie Play. Szukam komórki do 100 zł/miesięcznie. Priorytety to wiadomo: żeby szybko działało, długo trzymało. Jakieś 4G, bluetooth i inne bajery. 

Dzięki i pozdro! 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć telefon na raty 0% i oddzielnie abonament? Z reguły telefon w abonamencie jest liczony przez operatora sporo drożej niż w sklepie. Zapłacisz pewnie 1.5-2x tej ceny. 

Do tego telefony w abonamencie z reguły są z niższej półki, przynajmniej tak kiedyś było. Ja tam dawno nic nie sprawdzałem bo mam telefon służbowy od jakichś 4 lat.

Godzinę temu, bernevek napisał:

Też mam pytanie do tych, którzy rozeznają się w ofercie Play. Szukam komórki do 100 zł/miesięcznie. Priorytety to wiadomo: żeby szybko działało, długo trzymało. Jakieś 4G, bluetooth i inne bajery. 

Ja mam samsunga galaxy S6 od 3 lat. Po 2 latach bateria zaczyna bardzo szybko padać, poza tym żadnych problemów. Miałem wymienić na A70 (chyba)ale mój mądry kierownik nie umieścił tego w budżecie. :< Nie wiem czy zamiast A50 nie lepiej w twoim przypadku kupić S7 albo S8 cenowo podobnie ale to jednak wyższa klasa telefonu. Coś jakbyś kupił 2 letnią s-klasę merca zamiast a-klasy nówki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.