Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
bernevek

Szukam jakiegoś telefonu na abonament

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemanko! 

Szukam jakiegoś telefonu i mam prośbę o radę.

W oczy wpadły mi:

Alcatel 3X 2019 (z słuchawkami TCL ACTV100BT).
LG G7 ThinQ
Apple iPhone 6s 32 GB
LG K40
Samsung A50

Też mam pytanie do tych, którzy rozeznają się w ofercie Play. Szukam komórki do 100 zł/miesięcznie. Priorytety to wiadomo: żeby szybko działało, długo trzymało. Jakieś 4G, bluetooth i inne bajery. 

Dzięki i pozdro! 

Edited by bernevek

A nie lepiej wziąć telefon na raty 0% i oddzielnie abonament? Z reguły telefon w abonamencie jest liczony przez operatora sporo drożej niż w sklepie. Zapłacisz pewnie 1.5-2x tej ceny. 

Do tego telefony w abonamencie z reguły są z niższej półki, przynajmniej tak kiedyś było. Ja tam dawno nic nie sprawdzałem bo mam telefon służbowy od jakichś 4 lat.

Godzinę temu, bernevek napisał:

Też mam pytanie do tych, którzy rozeznają się w ofercie Play. Szukam komórki do 100 zł/miesięcznie. Priorytety to wiadomo: żeby szybko działało, długo trzymało. Jakieś 4G, bluetooth i inne bajery. 

Ja mam samsunga galaxy S6 od 3 lat. Po 2 latach bateria zaczyna bardzo szybko padać, poza tym żadnych problemów. Miałem wymienić na A70 (chyba)ale mój mądry kierownik nie umieścił tego w budżecie. :< Nie wiem czy zamiast A50 nie lepiej w twoim przypadku kupić S7 albo S8 cenowo podobnie ale to jednak wyższa klasa telefonu. Coś jakbyś kupił 2 letnią s-klasę merca zamiast a-klasy nówki.