Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Revolt

Mężczyzni głosujący na lewice?

Recommended Posts

Witam,zastanawiam się ostatnio czy na forum są jacyś mężczyzni głosujący na Lewice(przez lewice rozumiem razem,sld,zielonych,i obecne partie kulturowo lewicowe)czyli de facto ograniczenie praw mężczyzn,dalszy rozwój matriarchatu i pędzącego feminizmu.

Jestem bardzo ciekaw co może kierować mężczyznami jawnie głosujący przeciwko sobie,de facto wiążącym sobie sznur na karku i skaczących ze stołka?

To że kobiety głosują masowo na lewą strone naszej sceny politycznej jestem w stanie zrozumieć,w końcu tylko głupi nie głosowałby na partie które poprawiają mu jakość życia,ale co z mężczyznami?

@Revolt: 

Ja znam jednego. Chad, więc z kobietami ma jak Chińczyk z ryżem. Do tego pochodzi z patologicznej rodziny. 

• Confused 1

Nie głosuję na lewicę (ani nikogo innego), ale tak tylko nadmienię że tą ostatnią ustawę o ekspresowym wypierdoleniu z lokalu po doniesieniu na psy że w rodzinie jest przemoc, to chyba nie lewica firmuje, tylko nasz koffany PiS, nie?

• Like 2

Ja nie. Na tyle nieporadny to nie jestem :)

Szkoda, że nie zaliczyłeś do tego grona PiSu, które na sztandarach mieni się prawicą, a odstawia jawnie program ostro lewicowy jak chociażby to:

• Like 3

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Szkoda, że nie zaliczyłeś do tego grona PiSu, które na sztandarach mieni się prawicą, a odstawia jawnie program ostro lewicowy jak chociażby to:

Oczywiście pis,po oraz psl też absolutnie nic nie robią ani nigdy nie zrobią w celu poprawy życia mężczyzn,a po cichu przeforsowują feministyczne ustawy,ale chodzi mi o Lewice czyli otwarcie anty męską partie,pozostałe chociaż udają że im na nas zależy.Jestem najbardziej ciekawy o wyborców Lewicy,czyli najbardziej pro feministyczną,i radykalnie anty męską partie.

Godzinę temu, Revolt napisał:

,zastanawiam się ostatnio czy na forum są jacyś mężczyzni głosujący na Lewice(

Poprzeglądaj wątki. Tu nie tylko ukrywają się lewacy, ale wręcz komuniści. Byli tacy co w awatarach mieli zbrodniarzy komunistów - Czegewarę czy Humera. Do tego określający się jako feminiści. 

Posted (edited)

Znam, o dziwo gościu wcale niegłupi, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Nie widzę różnicy między głosowaniem na lewicę, a głosowaniem na PiS, który nie jest żadną partią ideową. Robią po prostu to co się opłaca by zyskać jak największy elektorat. W sumie jak większość na polskiej scenie politycznej.

Edited by Mattheo
  • Like 1

Praktycznie wszystkie partie, które są w sejmie są za ograniczaniem praw. Jedyna alternatywa Konfederacja. Zauważ, że tylko oni nie poparli ostatniej spec ustawy. Wszyscy inni uszami klaskali, że państwo musi reagować. Nie wiem dlaczego nie wystarcza ustawa o stanie wyjątkowym?

• Like 2

Kiedyś myślałem, że pis jest niezły, gdyby nie lizał tyłka kościołowi. Ale nie jednak nie, trzeba ich dopisać do listy zjebanych.

• Like 2

15 minut temu, leto napisał:

lewica firmuje, tylko nasz koffany PiS, nie?

Obie po równo. W tej kadencji, paradoksalnie są sobie najbliżej te dwie frakcje w większości ważniejszych spraw.

21 minutes ago, leto said:

Nie głosuję na lewicę (ani nikogo innego), ale tak tylko nadmienię że tą ostatnią ustawę o ekspresowym wypierdoleniu z lokalu po doniesieniu na psy że w rodzinie jest przemoc, to chyba nie lewica firmuje, tylko nasz koffany PiS, nie?

A że PiS to niby nie lewica?

• Like 1

1 minute ago, Vishkah said:

A że PiS to niby nie lewica?

A ja tam nie wiem, nie znam się. Dla mnie polityk to polityk, kolo który chce ze mnie ściągać haracz.

Wszyscy mężczyźni o lewicowych poglądach, których znałem to byli albo geje albo marksisci z zamożnych domów i sporą nadwagą. 

Natomiast to tylko moje prywatne doświadczenie. 

• Like 1

PiS to też Lewica jakby nie mówić robią to samo co ci dewianci z Lewicowych.

• Like 1

Posted (edited)

@dobryziomek Ty no nie wiem, weź se porównaj jak wygląda Zandberg (chyba teraz na topie jeśli chodzi o liderów "lewicy") z Bosakiem (chyba teraz na topie w "prawicy"?). Na moje to laski bardziej mają mokro za tym pierwszym :D Zandberg = #gigachad

Edited by leto

@letoNie chciałbym oceniać męskiej urody, ale Zandberg idealnie pasuje do profilu, który podałem.

Marksista- nadwaga - chłopiec z bogatego domu. 

• Like 1

Posted (edited)
3 minuty temu, leto napisał:

Na moje to laski bardziej mają mokro za tym pierwszym :D Zandberg = #gigachad

Bosak jest mały, przygarbiony. Teraz porównaj sobie ton głosu jednego i drugiego. Kolejna kwestia to szczęka Bosaka...

Niski głos u mężczyzn jest powiązany z większą ilością potomstwa i partnerów seksualnych.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2391230/

Dodam jako ciekawostkę.

3 minuty temu, leto napisał:

Ty no nie wiem, weź se porównaj jak wygląda Zandberg (chyba teraz na topie jeśli chodzi o liderów "lewicy") z Bosakiem (chyba teraz na topie w "prawicy"?).

I kwestia tego, że jak się z kobietami gada to w większości lewicowe a czemu tak jest to każdy może sobie sam odpowiedzieć.

Edited by Analconda

A Zandberg na to: "kto to jest ten Bosak, coś kojarzę, jakiś soyboy, nie?"

z20597006V,Adrian-Zandberg.jpg

Przy lewicy są zazwyczaj najładniejsze dziewczyny. Lewica czy prawica to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko władza, i własna społeczność z którą dzieli się łupy.

• Like 1

Posted (edited)
15 minut temu, leto napisał:

A Zandberg na to: "kto to jest ten Bosak, coś kojarzę, jakiś soyboy, nie?

Nie miałeś foto jak miażdży imperialnego karła Bosaka swoją pięścią robotniczo chłopską? 

Ja pamiętam Zandberga takiego...wystarczy zgolic brodę...

d71fb681022536bfc784804f798ce4a5.jpg

Edited by Wernon
  • Haha 1

1 minutę temu, leto napisał:

geny #chada, prosta sprawa.

Ja bym raczej powiedział że pierdoły geny. W TV to i z miotły zrobią miss. 

Na foto ma mały nosek, małe uszka, okręgi naokoło oczu ( choroba jakiegoś narządu wewnętrznego, albo hormonalna). Odpal sobie filmik jak chodzi...jak misio na nogach iksiakach. 

Przy czym nie bronię Bosaka, bo uważam, że jest homo ( mam znajomą, której kuzyn jest pedziem, i działaczem LGBciarstwa, i wrzuca na fejsie fotki z Bosakiem z czasów harcerstwa...|"... 

Nie ważne na jaką partię oddacie głos jesteśmy w UE która zawsze będzie na nas wywierać wpływ a tam rządzi głównie lewica.

• Like 1