Skocz do zawartości

Mężczyzni głosujący na lewice?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zastanawiam się ostatnio czy na forum są jacyś mężczyzni głosujący na Lewice(przez lewice rozumiem razem,sld,zielonych,i obecne partie kulturowo lewicowe)czyli de facto ograniczenie praw mężczyzn,dalszy rozwój matriarchatu i pędzącego feminizmu.

Jestem bardzo ciekaw co może kierować mężczyznami jawnie głosujący przeciwko sobie,de facto wiążącym sobie sznur na karku i skaczących ze stołka?

To że kobiety głosują masowo na lewą strone naszej sceny politycznej jestem w stanie zrozumieć,w końcu tylko głupi nie głosowałby na partie które poprawiają mu jakość życia,ale co z mężczyznami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosuję na lewicę (ani nikogo innego), ale tak tylko nadmienię że tą ostatnią ustawę o ekspresowym wypierdoleniu z lokalu po doniesieniu na psy że w rodzinie jest przemoc, to chyba nie lewica firmuje, tylko nasz koffany PiS, nie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Szkoda, że nie zaliczyłeś do tego grona PiSu, które na sztandarach mieni się prawicą, a odstawia jawnie program ostro lewicowy jak chociażby to:

Oczywiście pis,po oraz psl też absolutnie nic nie robią ani nigdy nie zrobią w celu poprawy życia mężczyzn,a po cichu przeforsowują feministyczne ustawy,ale chodzi mi o Lewice czyli otwarcie anty męską partie,pozostałe chociaż udają że im na nas zależy.Jestem najbardziej ciekawy o wyborców Lewicy,czyli najbardziej pro feministyczną,i radykalnie anty męską partie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Revolt napisał:

,zastanawiam się ostatnio czy na forum są jacyś mężczyzni głosujący na Lewice(

 Poprzeglądaj wątki. Tu nie tylko ukrywają się lewacy, ale wręcz komuniści. Byli tacy co w awatarach mieli zbrodniarzy komunistów - Czegewarę czy Humera. Do tego określający się jako feminiści. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, o dziwo gościu wcale niegłupi, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Nie widzę różnicy między głosowaniem na lewicę, a głosowaniem na PiS, który nie jest żadną partią ideową. Robią po prostu to co się opłaca by zyskać jak największy elektorat. W sumie jak większość na polskiej scenie politycznej.

Edytowane przez Mattheo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, leto said:

Nie głosuję na lewicę (ani nikogo innego), ale tak tylko nadmienię że tą ostatnią ustawę o ekspresowym wypierdoleniu z lokalu po doniesieniu na psy że w rodzinie jest przemoc, to chyba nie lewica firmuje, tylko nasz koffany PiS, nie?

A że PiS to niby nie lewica?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Ty no nie wiem, weź se porównaj jak wygląda Zandberg (chyba teraz na topie jeśli chodzi o liderów "lewicy") z Bosakiem (chyba teraz na topie w "prawicy"?). Na moje to laski bardziej mają mokro za tym pierwszym :D Zandberg = #gigachad

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Na moje to laski bardziej mają mokro za tym pierwszym :D Zandberg = #gigachad

Bosak jest mały, przygarbiony. Teraz porównaj sobie ton głosu jednego i drugiego. Kolejna kwestia to szczęka Bosaka...

Niski głos u mężczyzn jest powiązany z większą ilością potomstwa i partnerów seksualnych.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2391230/

Dodam jako ciekawostkę.

 

3 minuty temu, leto napisał:

 Ty no nie wiem, weź se porównaj jak wygląda Zandberg (chyba teraz na topie jeśli chodzi o liderów "lewicy") z Bosakiem (chyba teraz na topie w "prawicy"?).

I kwestia tego, że jak się z kobietami gada to w większości lewicowe a czemu tak jest to każdy może sobie sam odpowiedzieć.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, leto napisał:

A Zandberg na to: "kto to jest ten Bosak, coś kojarzę, jakiś soyboy, nie?

Nie miałeś foto jak miażdży imperialnego karła Bosaka swoją pięścią robotniczo chłopską? 

Ja pamiętam Zandberga takiego...wystarczy zgolic brodę...



d71fb681022536bfc784804f798ce4a5.jpg

Edytowane przez Wernon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

geny #chada, prosta sprawa.

Ja bym raczej powiedział że pierdoły geny. W TV to i z miotły zrobią miss. 

Na foto ma mały nosek, małe uszka, okręgi naokoło oczu ( choroba jakiegoś narządu wewnętrznego, albo hormonalna). Odpal sobie filmik jak chodzi...jak misio na nogach iksiakach. 

Przy czym nie bronię Bosaka, bo uważam, że jest homo ( mam znajomą, której kuzyn jest pedziem, i działaczem LGBciarstwa, i wrzuca na fejsie fotki z Bosakiem z czasów harcerstwa...|"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.