Skocz do zawartości

Gdzie poderwaliście?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2020 o 13:17, Januszek852 napisał:

Wyłącznie internet. Ale większość przez czasami tindera, kiedy w PL królowała Sympatia, ja byłem jeszcze studentem i nie łysiałem ?

 

Nigdy mi nie wychodziło "na żywo". Za to nie miałem problemu, by doprowadzić do randki, gdy zapoznanie odbywało się w sieci.

Ja też miałem lepsze efekty podrywu przez internet :)

Byłem na trzech portalach - fotka, tinder i badoo, aby znaleźć jakąś konkretną dziewczynę trzeba uzbroić się w cierpliwość...

 

Wiele razy kobiety nie odpisują. Miałem kilka umówionych randek, ale niestety dziewczyny nie przyszły nawet nie informując mnie o tym. Na samym początku się przejmowałem, że jakaś kobieta mi nie odpisuję, ale później przeszło. Zdecydowałem się na to, aby popisać przez internet tydzień czy dwa i jeśli:

a) rozmowa wcale się nie układa - nie ciągnąłem tego w nieskończoność

b) rozmowa szła dobrze - proponowałem randkę, aby się poznać w rzeczywistości

 

Na tych portalach moim głównym problemem było to, że te dziewczyny jakie mi się podobały to nie odpisywały...Jednak za to takie co nie były w moim typie - pisały pierwsze, zagadywaly.

Widocznie daleko mi do ideału :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 10.03.2020 o 08:42, mati248 napisał:

Jestem bardzo nie śmiały z góry dzięki

 

Zwiększ brachu pewność siebie i samoocenę na dobry początek afirmacje poprzez powtarzanie sobie zwrotów typu

kocham i szanuje siebie, jestem wartościowym człowiekiem, jestem czysty i niewinny, umiem, potrafię, chce.

Druga sprawa zapisanie się na sztuki walki, siłownie, uprawianie sportu, ruch, no fap, orzechy brazylijskie podbijające testosteron.

 

W dniu 10.03.2020 o 08:42, mati248 napisał:

Jak ją widzę to mi chce serce wyskoczyć. Jak do niej zagadać, co powiedzieć

 

Jeżeli kobieta Ci się podoba i jesteś jak w tym przypadku w sklepie zawsze możesz dla rozluźnienia sytuacji poprosić o pomoc

w doborze ubrania kobiety to uwielbiają być pomocne podczas tego rozmowy sytuacyjne w stylu czy do mnie pasuje, idealnie leży.

Na koniec gdy już będzie luźniej pytasz o numer telefonu jak da to po tygodniu umawiasz spotkanie jak nie to grzecznie do widzenia. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.