Skocz do zawartości

Co faceci chcą na prezent?


asasu

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, asasu napisał:

Co panowie lubią dostawać jako prezent? 

Dobry olejek do brody.

 

Zestaw dobrych browarów z Holandii, UK, Szkocji, USA albo Danii.

 

Wkrętaki precyzyjne, porządne nasadki do wkrętarki albo klucz dynamometryczny.

 

Designerski kubek termiczny, bidon albo drink system do plecaka.

 

Idź tropem jego hobby i dodaj do tego trochę ekstrawaganacji i luksusu. Gwarantuję sukces :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LiderMen napisał:

Szkoda, że dziewczyn już nie zadawalają praktyczne rzeczy takie jak wałek do ciasta albo dobra szczotka na kiju. Jakby dostały takie fanty to by się poobrażały albo znalazły zastosowania w niecłym celu.

Nie wiem jak inne ale ja nie pogardziła bym zestawem noży kuchennych albo garnków. 

W zasadzie w moim przypadku to ze wszystkiego się ucieszę, o ile jest dane od serca :)

 

Mnie chyba najbardziej rozczuliło, jak mój dał mi na gwiazdkę hydromasażera do stóp, mówiąc, że mi wiecznie zimno w stopy i ze się skarżę na bolące nogi po pracy to znalazł na to rozwiązanie. :D

Dostałam też głośniczek JBLa taki zmyślny mały, co go do kieszeni można schować... sposób w jaki go mi wręczył był mega kreatywny i zapadł mi głęboko w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 09:39, asasu napisał:

Od razu mówię, że wszelkie odpowiedzi pt. hehe lodzik, hehe zaproś koleżankę śmierdzą desperacją i stulejką, więc polecam je sobie darować i się nie ośmieszać :) 

@Feniks8x @omaro @mirekk

Jeżeli uraził Was w/w cytat to warto się nad nim zastanowić bo autorka tematu nikogo nie obraża, a jednak Was to boli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat prezentów też mnie gryzie przy każdej zbliżającej się okazji. 

 

Mój generalnie lubi gry komputerowe, bardzo lubi jeździć autem, jakieś dalekie wycieczki tylko po to, żeby posiedzieć za kierownicą i lubi się dobrze ubrać.

 

Do tej pory dostawał ode mnie konsolę (to był najdroższy prezent 1.600zl), gry na konsolę lub planszowe, bo też lubi papierowe RPG, bransoletę i bajerancką nawigacje GPS. 

 

Z tego ostatniego wydaje mi się, że cieszył się mniej, niż z gier czy dodatków do ubrań. 

 

Na następną okazję planuje mu zafundować wizytę u barbera (zapiera się od roku, że nie pójdzie, więc go lekko przymusze, bo ma zarost jak godny krasnolud) lub jakiś fajny zestaw lego, bo zawsze mu na to szkoda kasy, a wiem, że mu się podobają.

 

Przyznaję, że trochę mnie denerwuje, że najbardziej cieszy się z zabawek i "poważne" prezenty go nie rajcują...

 

W drugą stronę też nie jestem do końca zadowolona z prezentów od niego. Przy poprzednich moich urodzinach zasugerowałam, że wolę np. własnoręcznie upieczone ciasteczka niż coś materialnego, bo nie potrafię udawac radości z kolejnego bubla do postawienia na półce. Głupotą jest dla mnie wydać trzycyfrową kwotę na figurkę postaci z gry i wolę, żeby nie ładował pieniędzy w takie rzeczy, bo to bardziej jego cieszy, niż mnie, a w teorii prezent miał być dla mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

dodaj do tego trochę ekstrawaganacji i luksusu. 

To bym też chętnie przygarnął ?

 

https://www.outdoorzy.pl/15132-lifestraw-osobisty-filtr-do-wody-waternlife.html

 

A najlepiej to.

 

https://paker.pl/filtr-do-wody-lifestraw-go

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                               

 Co faceci chcą na prezent?                           Faceta stać na niemal wszystko więc się domyśl czego nie może sobie kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 09:39, asasu napisał:

Co panowie lubią dostawać jako prezent? 

Chyba to, co wszyscy. Czyli coś, o czym wiesz, że chciałby mieć, ale szkoda mu to sobie samemu kupić. Praktycznie większość osób, które znasz, chciałoby coś takiego. Ja na przykład przywitałbym chętnie kolekcję jednej z moich ulubionych serii filmów na bluray. Czy mogę sobie je samemu kupić? Oczywiście, stać mnie. Ale - zawsze są pilniejsze, ważniejsze, potrzebniejsze wydatki, film można obejrzeć ze sklepiku, w sumie nie ma racjonalnego powodu żeby to kupować. Ale - obejrzenie dodatków i making offów oraz samo postawienie na półce sprawiłoby mi przyjemność. 

 

Może skok ze spadochronem? Może godzina na torze wyścigowym albo chociaż fajne auto wypożyczone na jeden dzień? 

 

W tym kierunku idź. 

 

P.S. Widzę, że nasza atencyjna gwiazda nie rozczarowuje poziomem wypowiedzi :D 

54 minuty temu, Elfii napisał:

Przyznaję, że trochę mnie denerwuje, że najbardziej cieszy się z zabawek i "poważne" prezenty go nie rajcują..

To głupie w takim razie. Z Twojej strony, ma się rozumieć :) 

Po co kupować na prezent coś, co potrzebne? To i tak sobie trzeba kupić. Równie dobrze mogłaś mu kupić skarpetki z marketu, przecież nigdy za wiele par. Super prezent. A on Tobie podpaski na urodziny w rewanżu, nie cieszyłabyś się? 

 

@Hippiepodała właśnie bardzo dobre przykłady. Jak będziesz mu kupować kolejny prezent, zamów dwie sztuki, dla mnie też się nadadzą Twoje prezenty, może poza globusem ? 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Lalka napisał:

A skąd wiesz czy nie będziesz chciał spędzać każdej wolnej chwili z wybranką? 

Teraz wolę ogarnąć sam siebie.

 

7 minut temu, Lalka napisał:

Także nie ma co się nastawiać. 

Jeśli już bym chciał spróbować wejść w jakąś relację, to z takim nastawieniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

może poza globusem ? 

W tamtym roku na urodziny podarowałam koledze globus i ucieszył się z prezentu.

 

Globus Polski Ucho Prezesa - wykonany w porozumieniu z producentami serialu
 

Nawet miał naklejkę z San Escobar, żeby sobie samodzielnie umieścić gdzie się chce ?.

 
Edytowane przez Helena K.
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 09:39, asasu napisał:

Często są jakieś rocznice, urodziny, walentynki, święta i inne takie tam. 

Za każdym razem ten sam problem co kupić facetowi. 

Teraz się pojawi pewnie hurr durr powinnaś wiedzieć co chce dostać, znasz go najlepiej. Tylko co kupić osobie, która wszystko ma, a jeśli czegoś potrzebuje to kupuje sobie sama. 

Co panowie lubią dostawać jako prezent? 

 

Od razu mówię, że wszelkie odpowiedzi pt. hehe lodzik, hehe zaproś koleżankę śmierdzą desperacją i stulejką, więc polecam je sobie darować i się nie ośmieszać :) 

Jak facet ma hobby, jest zakręcony na jakimś punkcie, myślę ze to idealna inspiracja.

 

z życia....

Szwagier co roku dostaje wędki (wędziska), kołowrotki bo to co chwila coś nowego pojawia się na rynku, autentycznie cieszy się zawsze jak dziecko. Oczywiście małżonka wie w którym to sklepie dokonać zakupu, i Pan sprzedawca wcale nie zna szwagra?. Niby wszystko ustawione, ale zawsze to coś co się naprawdę przyda, i sprawia radość.

 

od siebie

Ostatnio, lubię przyrządzać i pić dobra kawę, wiec wszelkie gadżety związane z tym procesem będą fajnym prezentem.

 

Uważam że trzeba uważniej obserwować faceta. 

 

 

 

Edytowane przez Noah Kuttler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

 

 

P.S. Widzę, że nasza atencyjna gwiazda nie rozczarowuje poziomem wypowiedzi :D 

To głupie w takim razie. Z Twojej strony, ma się rozumieć :) 

Po co kupować na prezent coś, co potrzebne? To i tak sobie trzeba kupić. Równie dobrze mogłaś mu kupić skarpetki z marketu, przecież nigdy za wiele par. Super prezent. A on Tobie podpaski na urodziny w rewanżu, nie cieszyłabyś się? 

 

@Hippiepodała właśnie bardzo dobre przykłady. Jak będziesz mu kupować kolejny prezent, zamów dwie sztuki, dla mnie też się nadadzą Twoje prezenty, może poza globusem ? 

Ta "atencyjna gwiazda" to o mnie? Bo nie rozumiem. 

Głupie to uważam, że jest Twoje rozumowanie, jeśli potrafiłeś doczytać o tym, że niemiło mi, że chłop się nie bardzo ucieszył z nawigacji do auta (serio, z bajerami, fajna, a wcześniej przez pół roku narzekał, że jego obecna jest do dupy) a przeoczyłeś informację o tym, że wydałam ponad 1.500zł na konsolę. Wzmiankę o "podpaskach" uważam za niepotrzebną. 

Fakt, chciałabym, żeby mój był nieco bardziej dojrzały i praktyczny, ale nie jest, więc zazwyczaj dostaje prezenty zgodne z zainteresowaniami. Ja się już przyzwyczaiłam do tego, że przy kasie w "świecie zabawek" sprzedawczynie żeby zagadać mówią "ale się synek ucieszy", podczas gdy daje do zeskanowania figurkę kogoś tam z Final Fantasy. Co tu jest głupie w moim zachowaniu to naprawdę nie wiem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elfii napisał:

Ta "atencyjna gwiazda" to o mnie

Nie, ale widzę że i tak się po babsku podpaliłaś ?

 

2 godziny temu, Elfii napisał:

Fakt, chciałabym, żeby mój był nieco bardziej dojrzały i praktyczny, ale nie jest

 

3 godziny temu, Elfii napisał:

Co tu jest głupie w moim zachowaniu to naprawdę nie wiem.

Wiem, że nie wiesz. Jakbyś wiedziała nie pisałabyś głupot, które w dodatku w Twoim mniemaniu Ciebie prezentują jako tą mniej głupią :) Na wszelki wypadek wyjaśnię - to, co jest praktyczne jest bardzo indywidualną kwestią. On, ten głupiutki niedojrzały dzieciak który jest Twoim facetem lubi figurki. Co jest w nim mniej praktycznego od jakiejkolwiek ozdoby w domu? Od np. kolejnego ciucha, kosmetyku pogrubiającego rzęsy 74 razy, albo płyty, filmu, koncertu czy czegokolwiek, na co wydajesz pieniądze? Czy nie mogłabyś się ubierać w dyskoncie?

 

Oczywiście, zaraz będziesz pewnie udawać, że nie wiesz o co chodzi, a w ogóle to Ty jesteś jedną z tych co to zakupów nie lubią i są bardzo praktyczne a w ogóle to z Ciebie himalajka, ale myślę że wszyscy pozostali czytający zrozumieją, o co chodzi. 

 

3 godziny temu, Elfii napisał:

przeoczyłeś informację o tym, że wydałam ponad 1.500zł na konsolę. 

Absolutnie, po prostu nie miała znaczenia w naszej dyskusji w której tłumaczę Ci, dlaczego chłop nie ucieszył się z nawigacji, a ucieszył z konsoli. Tak jak Ty ucieszyła byś się z perfum (przykład, podkreślam - nie pisz mi tu zaraz w typowo babski sposób dyskutowania, że Ty akurat perfum nie lubisz, okej?) a z podpasek nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tytuschrypus napisał:

zamów dwie sztuki, dla mnie też się nadadzą Twoje prezenty

Zastanowię się... tylko jak będzie promocja 'buy one get one free' :P #hippiejanuszbiznesu #hippieskąpiec #szczodrośćlevel100

 

@Helena K. Ja to mam taki globus na myśli :P 

barek-globobar-42-ew-190.png

:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.