Skocz do zawartości

Co faceci chcą na prezent?


asasu

Rekomendowane odpowiedzi

Są sklepy dla mężczyzn z upominkami tam szukajcie pomysłów. Albo sklep toys4boys w internecie. 

Fajny jest trytowy brelok do kluczy, albo jakiś wypasiony pędzel do golenia z naturalnego włosia  (potrafią być drogie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Samo to "for boys" mówi za siebie i spada z mojej listy.

Mnie kupiono ostatnimi czasy dwa prezenty z jakich byłem zadowolony.

Jeden to był karnet na strzelanie, z prawdziwej broni.

Drugi - masaż tajski.

Niestety u nas nie ma tajskich masaży z happy endem, to by było jeszcze lepsze, ale zawsze można sobie zafundować oddzielnie masaż a oddzielnie happy end.

Od kawalka czasu na masaże chodzę tylko do Tajek.

Zamiast happy endu wolę sobie zafundować sex.

No ale to są dwa oddzielne wątki z których jeden jest nie na temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, asasu napisał:

Wolałabym nie fundować swojemu facetowi happy endów u obcych kobiet  ?

 

Chyba, że byłby to the last happy end. Taki prezent na rozstanie się, żeby nie było mu przykro, że odchodzisz.

Taki żart xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@B24 no to akurat śmieszne by było 

Najpierw go tam wysłać a pozniej zrobic drame o zdrade i rozstanie z jego iwny 

@zen 

Najzwyczajniej w świecie nie traktuje czynności seksualnych jako prezent. To jest coś co dajemy sobie razem, na czym budujemy jakąś bliskość, więc dla mnie robienie z seksu coś co się daje (facetowi) jest śmieszne i nie chce "uprzedmiotowić" tego. 

Poza tym ciężko traktować coś co dostajesz na co dzień jako prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, asasu said:

@B24 no to akurat śmieszne by było 

Najpierw go tam wysłać a pozniej zrobic drame o zdrade i rozstanie z jego iwny 

@zen 

Najzwyczajniej w świecie nie traktuje czynności seksualnych jako prezent. To jest coś co dajemy sobie razem, na czym budujemy jakąś bliskość, więc dla mnie robienie z seksu coś co się daje (facetowi) jest śmieszne i nie chce "uprzedmiotowić" tego. 

Poza tym ciężko traktować coś co dostajesz na co dzień jako prezent.

Zanim nie przestaniesz dostawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to zależy od faceta, najlepiej jeśli sama się zastanowisz, bo jak napisał @bernevek

 

W dniu 8.03.2020 o 10:09, bernevek napisał:

Nie wiem co twój chłop chce na prezent bo go nie znam

:D.

Kiedy się z kimś jest to wie się co go interesuje, czego może potrzebować, co mu się spodoba itd... :)

Możesz go ewentualnie delikatnie podpytać albo ubiec, :D jeśli orientujesz się co zamierza sobie kupić w najbliższym czasie. ;)

 

Mojemu kupiłam np na walentynki, elegancki jedwabny szal, pasujący do Jego płaszcza i trafiłam, a wpadłam na ten pomysł w sumie w ostatniej chwili. :)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.