Skocz do zawartości

Damsko-męska ekonomia


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast wstępu do artykułu cytuję dwa posty czytelników n.w. linka -" różnica w zadłużaniu się kobiet i mężczyzn i kobiet jest podstawowa kobiety zadłużają się na swoje wydatki a mężczyźni zadłużają się na wydatki kobiet."  i  "Gdy miałem kobietę byłem goły i wesoły aktualnie jestem sam i czuje że żyje!! Polecam samotne życie i cieszenie się z życia!!"
https://biznes.interia.pl/finanse/news-plec-piekna-i-pieniadze-kobiety-to-finansowe-pesymistki,nId,4366196
 

 

Edytowane przez Andreff
Rozszerzenie tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przed rozwodem wszystko musiałem oddawać. Nie miałem nawet na drozdzowke. Po rozwodzie place alimenty. Ale sam się utrzymuje. jem dobrze .podrozuje. mam na perfumy .ubrania .mam na relaks.

Cytat

Płacić kieszonkowe kobietom...inaczej cię pogrąży finansowo...żadnego wspólnego konta...

Cytat

Drogie Panie, nie jesteście tanie.

Cytat

Dlaczego kobiety rzadziej się zadłużają? Bo jak jest małżeństwo, to facet bierze kredyt

Cytat

Bo kasa to najważniejsza dla kobiety rzecz pod słońcem. Im jest zawsze mało. A potrafią bez trudu rozdysponować każdą posiadaną kwotę. Nie pożyczaj im pieniędzy, bo nie odbierzesz.

Poczytałem komentarze i wrzuciłem co ciekawsze. :D 

 

Cytat

Co ciekawe, ponad pół miliarda złotych zaległych zobowiązań kobiet stanowią alimenty, a 152 mln zł to mandaty za jazdę bez biletu. Kobiety nie płacą też operatorom telekomunikacyjnym (409 mln zł), a na liście ich wierzycieli znajdują się także sądy (105 mln zł), placówki edukacyjne (6,4 mln zł) czy biblioteki (1,1 mln zł).

A to ciekawy fragment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz też mnie to zastanawia ale przecież dzieci na rodziców czasem też muszą płacić. Czasem dorosłe już dzieci, jeżeli się uczą występują o alimenty do rodziców, z którymi nie mieszkają, był taki przykład na forum, pańcia z rezerwatu pozwała matkę o alimenty. Podejrzewam, że jak sąd zasądzi opiekę ojcu to pańcie nie płacą. To tak na szybko mi do głowy wpadło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.