Skocz do zawartości

Zagraniczna kobieta w Pl i Polscy mężczyźni.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno mnie tu nie było ale, słuchałem Radio Samiec i pomyślałem znów, że warto się podzielić doświadczeniami.

Na poczatek gratulacje z sukcesów w walce z hejterami.

Zacznę od tego że, jak byłem jeszcze w De to na internecie poznałem dziewczynę z Afryki, która studiuje w mieście z którego pochodzę. Pisaliśmy aby się spotkać, nic generalnie nie zakładając co i jak na przyszłość. Jak wróciłem do mego miasta to się spotkaliśmy i już wtedy spóźniła się na spotkanie około 20 min. Już wiedziałem że, nic z tego i tak nie będzie na poważnie. Sam Pan Marek o tym kiedyś mówił. Zresztą do celu. Spotkaliśmy się kilka razy a, będąc w Niemczech miałem doświadczenie z dziewczynami z całego świata i to często bardzo  dobre (wiadomo bywało i złe). Po spędzeniu 30 lat w Pl i kontakcie z Polkami nawet nie miałem ich znów ochoty dotykać po tych fatalnych doświadczeniach.

Nie ważne. Słuchając już wielokrotnie Radio Samiec od razy wychwyciłem jej różne sztuczki. Min, jak się spotykaliśmy już pisała z innymi z Polski. Jeden z nich to taki nieformalny jej niby chłopak do dziś. Bywałem u niej nawet na noc kilka razy. Na początku nic nie robiliśmy, potem raz próbowaliśmy sex ale nie spasowalismy się do końca. Nie w tym rzecz bo między nami i tak by nic nie było dzięki już mojej wiedzy w tym zakresie. Umawiając się z nią i nocując u niej, ona ciagle pisała nawet przy mnie do tego swojego chłopaka który do dziś chce się z nią ożenić, a to Polak. Od razu jak tu  przyjechała, kupił jej telefon natomiast od jego rodziny  dostaje i dostawała dużo pomocy. Jeździ nawet do nich nocować na weekendy itp Do dziś tak jest. W między czasie wiem, bo mi pokazywała dużo Polaków chciało się z nią umówić ponieważ, tu na wschodzie murzynka to egzotyka. Z jednymi się spotkała z drugimi nie. Wszystkiego na pewno nie wiem. Potem nie chciałem się z nią zadawać bo ona nie traktuje nikogo poważnie, zachowuje się jak sory ale małpiszon. Nie pamięta co robi co kto mówił 15 min temu, zmienia decyzję co chwila co do spotkania itp. Raz pamiętam jak byłem u niej na noc to następnego dnia pojechaliśmy do mnie tak na chwilę i ja odwiozłem do domu i tamten do niej przyjechał a my siedzieliśmy w samochodzie a on czekał na nią w sklepie aż wróci do domu. On wtedy nie miał z nią sexu choć bardzo dużo dla niej robił a, jak dostałem a nie wiele robiłem oprócz spotkań i czasem krótkich wycieczek. Nic jej nawet nie kupiłem.

Po tych kilku miesiącach braku kontaktu byłem u niej o tak o i mówiła że, chodziła na randki z Polakami i oni jej nakupowali perfumy za 1 tyś lub 2 tyś zł drogie ubrania itp. masakra sam to wszystko widziałem. Kiedyś powiedziała że w Afryce tak to działa że, kupuje sie coś kobiecie, a za to dostaje się sex, inaczej nie da rady (a oni tu nie mieli nawet sexu za te prezenty). Teraz zrobiła się cwana i to przez naiwnych Polaków. Mówi że, możemy iść na basen ale to ja mam zapłacić, do kina też ale ja płacę, w galerii byliśmy to chciała też żebyśmy coś zjedli. A nawet nic nas nie łączy, znajomymi generlanie jesteśmy. Polscy naiwniacy ją tak rozpuścili. Na początku jak się widywaliśmy to, ja raz płaciłem za pizze, potem ona chciała z własnej inicjatywy i zapłaciła. A teraz? Polacy zrobili z niej księżniczkę.  A ten jeden co od początku chce się z nią ożenić, stara się o nią, przyjeżdza, ona jeździ do jego rodziny  dalej nic nie widzi ale jego sprawa i mi go nie szkoda w sumie. On i jego rodzina traktują ją jak taką bidulkę co przyjechała z Afryki i nic nie ma i nic nie wie. Ona żyła na ok poziomie w Afryce skonczyła dobrą szkołę pokazywała nawet duży dom rodzinny. Ona jest zwyczejnie jak każda kobieta, interesowna trochę cwana i korzysta jak może z naiwniaków. Nie jest złą osobą, ok jest generlanie.

Generalnie konkluzja moja jest taka że wielu Polskich mężczyzn jest wychowywanych na cioty w uległości do kobiet lub po prostu tacy są czyli słabi psychicznie. Wszędzie to widzę, a mam porównanie bo z moich obserwacji w Niemczech wynika że, inne narody tak dobrze nie traktują kobiet. 

Polacy traktują kobiety jak jakieś lepsze istoty, dosłownie jak księżczniczki, są często ślepi, słabi i ulegli. One jak to widzą to często po prostu to wykorzystują i potem nie szanują. 

Ta murzynka przyjechała do Europy znaleźć męża i to jej się uda bo na razie jest traktowana jak księżniczka. Chciała jechać do Niemiec ale, na razie się nie wybiera bo po co? 

W Polsce po prostu kobiety są bardzo dobrze traktowane, często jak księżniczni a, wiadomo jakie są kobiety - weźmie co dajesz a jutro już o Tobie nie pamięta. 

A najlepsze na koniec! Ona opowiadała jak jest w Afryce. Ona musiała codziennie o 5 rano wstawać i sprzątać cały dom a, potem gotować dla wszystkich. Jak jej ojciec lub mężczyzna lub poprostu mąż chce coś pić lub zjeść to mówi kobiecie a, ta ma mu przynieść a, potem zabrać brudne rzeczy i umyć. Tam tak jest i nikt z tym nie dyskutuje i jakoś są pełne rodziny itp. Tu kilka miesięcy po przyjeździe Polacy zrobili z niej księżniczkę tak że, nawet robi problem ze zrobieniem herbaty jak się do niej pójdzie. (W Afryce by zrobiła i nawet sie nie odezwała)

Także zarówno Polscy mężczyźni jak i kobiety są nawzajem siebie warci. Uważam że, to się wzajemnie nakręca. Kobiety są w większości w Polsce egoistyczne, interesowane, bezwzględne a, Polacy to w większości cioty i naiwniacy lub druga grupa to chamy którzy nikogo nie szanują. Są i dobre i świadome chłopaki ale ich jest mało.

Wiadomo trafiłem też na fajne Polski ale to były głownie krótkie kontakty, znajomości.

Mówię generlanie o relacjach jakie tu są. Nie ma zachowanego balansu bo jak sie coś daje to powinno się coś dostać w zamian  w jakiejkolwiek formie. Generlanie Polacy są tacy że jak poznają dziewczynę to chcą jej wszystko oddać, wszystko dla niej zrobić nawet jak one tego nie chcą. Kobiety to potem wykorzystują a że mają taką naturę i tak są w Pl wychowywane to skutek takich działań jest wiadomy.

Jak macie tego typu doświadczenia to piszcie na dole.

Edytowane przez Sovilous
  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne, że każda kobieta będzie się zachowywała tak jak jej rówieśniczki w miejscu w którym mieszka. Stąd o ile taka Nigeryjka na przykład może być układną żoną w Nigerii to w Polsce będzie tak samo księżniczkować. Im szybciej każdy facet zrozumie, że cipka to nie Święty Graal tym lepiej, ale jako, że nieprędko dojdzie do takiego męskiego oświecenia więc można tylko doradzać tak jak robimy to tutaj i/albo wziąć sobie chrupki i colę i oglądać tą dżunglę z pozycji neutralnego obserwatora. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka kobieta przyjeżdża z 3ciego świata patrzy na rozwydrzone kobiety w Europie i bande frajerów w białych zbrojach i się bawi.

Patriarchat jest jedynym prawidłowym modelem rodziny, kobieta jest od tego aby pomagać/usługiwać swojemu mężczyznie który daje jej bezpieczeństwo i potomstwo - tak było od wieków.

Natomiast dzisiaj żyjemy w popierdolonych czasach gdzie mamy ruchy feministyczne gdzie baby biją facetów i przed sąd stawiają za byle gówno, są "silne", "wyzwolone"...

 

Wiesz ja bym ją opierdolił że tak robi i żeruje następnie zerwał znajomość po co ci na to patrzeć?

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, smerf napisał:

 

Wiesz ja bym ją opierdolił że tak robi i żeruje następnie zerwał znajomość po co ci na to patrzeć?

Wiesz ona to wie wszystko. Dla niej jest fajne że ktoś jej kupił mały box z flakonikiem perfum malutkim i tuszem do rzęs i małym kremem za 2 tys zł. Lub inne ubrania markowe itp. Po prostu wszystko dla niej robią. Dają to bierze, czuje się doceniona po prostu. Wiesz po co zrywać znajomość jak to oni jej to dają a ona naiwnie bierze. Nikt mi krzywdy nie robi to nie będę się wtrącał. Mówiłem jej że w Europie jak ktoś coś komuś daje to potem chce coś w zamian.

Ona pochodzi z Zimbabwe a to taki pokojowy kraj gdzie nikt nikogo nie napada. Wiesz to są pierwotne instynkty. Dawniej w pleniemiu jak sie lubiło dziewczynę to przynosiło się jej różne rzeczy. Do dziś tak jest tylko teraz się o tym otwarcie nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zepsuli murzynkę, porcha miseria!!

 

Nagrałem już jakiś czas temu film "Nie przesiedlaj kobiet". Więc NIE PRZESIEDLAJ!! Chcąc sprawdzić, jak to będzie zobaczysz, że nic z tego nie będzie tylko się wpakujesz w koszta.

 

Jedź tam, gdzie ci się podoba i kobiety ci odpowiadają i tam zostań się dorabiać. Przecież to takie proste.

 

Znajdź miejsce, które sobie zamiłujesz, a tam postaw dom. Doglądaj stada. Niech czas nie będzie twój nieprzyjaciel.   

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZortlayPL napisał:

Mówisz o mnie sprzed dwóch lat. Tak mnie wychowano, na fałszu i kłamstwach odnośnie kobiet. Nie miałem na to wpływu.

Też tak kiedyś miałem ale w końcu przejrzałem na oczy i zacząłem widzieć że lgnięcie do kobiet nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarać się jakąś czarnoskurą kobietą z Afryki bo egzotyczna i pewnie wyobrażają sobie że dobra w łóżku ? Słabe. Ale dobrze że na tym przykładzie wychodzi jak beznadziejny mamy stosunek do kobiet. Żyjemy w średniowiecznym skansenie i tak jesteśmy wychowywani jakby to były tamte czasy.

Edytowane przez Frank89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ile ma się pretensji do kobiet o to jak wychowują chłopców. Czy wpływa to na wyroki sądów odnośnie rzekomo matki jako lepszego rodzica? Nie! Winą za złe wychowanie mężczyzn obwinia się tych źle wychowanych mężczyzn. Wszystko co dziś złe to winny mężczyzna i dyskryminowana kobieta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ZortlayPL napisał:

No, a ile ma się pretensji do kobiet o to jak wychowują chłopców. Czy wpływa to na wyroki sądów odnośnie rzekomo matki jako lepszego rodzica? Nie! Winą za złe wychowanie mężczyzn obwinia się tych źle wychowanych mężczyzn. Wszystko co dziś złe to winny mężczyzna i dyskryminowana kobieta.

Bo w Pl kobieta uważana jest za istotę lepszą. A Polki są bardzo często po prostu podłe. Jak kobieta wyczuje że ktoś jest słaby to zaczyna go upadlać i czerpie z tego satysfakcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sovilous napisał:

Ona pochodzi z Zimbabwe

Daj sobie z nią spokój. Nie znam bardziej hermetycznej grupy, niż laski i kolesie z Zimbwabwe. Będziesz zawsze poza stołem,  obcy, używany stricte narzędziowo, co zresztą było widać już wcześniej - panna ma 100 adoratorów ale z żadnym nic jej nie łączy,  poza paragonem za ciuchy. Lepsze są już nawet Nigeryjki albo nawet muslimki z Zachodniej Afryki.

Godzinę temu, Sovilous napisał:

Wiesz to są pierwotne instynkty. Dawniej w pleniemiu jak sie lubiło dziewczynę to przynosiło się jej różne rzeczy

To nie są instynkty ani kultura, tylko wyrachowanie. Ta laska to zimna suka i jej pochodzenie nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Lepsze są już nawet Nigeryjki albo nawet muslimki z Zachodniej Afryki.

W Nigeri możesz dostać nożem na ulicy za kilka dolarów a w Zimbawe nie. W Afryce kobiety nie udają, mówią otwarcie że chcą coś dostać itp i za to będzie chodzenie i sex. W Europie jest gadanie że liczy się osobowość a reszta nie ma znaczenia.

Wiesz one żenią się z białymi z wyrachowania i dla paszportu. A sex uprawiają z murzynami bo podobno są lepsi w łóżku. A po za tym jak mówiła dawanie dupy na prawo i lewo w afryce to codzienność.

1 minutę temu, Leniwiec napisał:

Przynajmniej banany masz tanio.

I można ze słoniami się pobawić i lwami bo przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem goście którzy się szanują i nie ulegają mają pod górkę przez tych życiowych ( nie tylko ) polskich nieudaczników, a kobietki uważają męską dominację za coś złego.

 

Mam dominujący charakter, od zawsze,  ale jak mam dominować skoro w dzisiejszym świecie moja podstawowa, męska cecha charakteru jest czymś rzekomo ZŁYM ?

 

Kobiety wykorzystują mężczyzn bo mogą, a wystarczyła by szczypta męskiej godności, by poprawić cały rynek matrymonialny w Polsce i na świecie.

 

Niektórzy faceci zdają się mieć cipkę zamiast potężnego, zwisającego dumnie konaru...

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sovilous napisał:

W Nigeri możesz dostać nożem na ulicy za kilka dolarów a w Zimbawe nie.

Oj.

 

https://www.numbeo.com/crime/in/Harare

 

Zresztą nie o możliwość dostania kosą chodzi, bo są dużo bardziej niebezpieczne kraje w Afryce, niż Nigeria, np. Togo albo Sudan, tylko o prawdopodobieństwo bycia ofiarą scamu. Celowo wspomniałem Afrykę Zachodnią, bo np. taka Gambia jest arcybezpiecznym krajem a jednocześnie niezwykle nastawionym na ogolenie "toubabów" do zera, którzy często nawet nie wiedzą, że zostali oszukani.

 

14 minut temu, Sovilous napisał:

W Afryce kobiety nie udają, mówią otwarcie że chcą coś dostać itp i za to będzie chodzenie i sex.

Oj do kwadratu. Już sobie wyobrażam kobietę Kikuyu, Herero albo Wolof, która Ci otwarcie mówi jakie są jej prawdziwe intencje. Proszę Cię, porzuć to myślenie albo ta laska zje Cię razem z butami i sam nie będziesz nawet wiedzieć kiedy.

 

18 minut temu, Sovilous napisał:

Wiesz one żenią się z białymi z wyrachowania i dla paszportu. A

Wiem. Moja ex małżonka z Afryki udowodniła mi to aż zbyt dobitnie. Ale to chyba nie tajemnica, że kobiety lokują emocje w facetach, którzy dają im lepsze możliwości?

 

19 minut temu, Sovilous napisał:

A sex uprawiają z murzynami bo podobno są lepsi w łóżku. A po za tym jak mówiła dawanie dupy na prawo i lewo w afryce to codzienność.

Masz strasznie stereotypowe podejście do tego bardzo dużego kontynentu. Owszem, w wielu miejscach jest łatwiej, ale bez przesady.

 

Uważaj bracie,  przejawiasz niebezpieczne połączenie idealizacji i jednocześnie poczucia wyższości nad nią. To jest bardzo niebezpieczny mix w relacjach z kobietami stamtąd. Jak nie będziesz uważał, to ona rozegra Cię  jak dziecko. Mówię Ci to z czystej życzliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

No i zepsuli murzynkę, porcha miseria!!

 

Nagrałem już jakiś czas temu film "Nie przesiedlaj kobiet". Więc NIE PRZESIEDLAJ!! Chcąc sprawdzić, jak to będzie zobaczysz, że nic z tego nie będzie tylko się wpakujesz w koszta.

 

Jedź tam, gdzie ci się podoba i kobiety ci odpowiadają i tam zostań się dorabiać. Przecież to takie proste.

 

Znajdź miejsce, które sobie zamiłujesz, a tam postaw dom. Doglądaj stada. Niech czas nie będzie twój nieprzyjaciel.   

A co gdy z kraju nieogarniętego matrixem przeniesie się kobietę do następnego kraju również poza matrixem z dala od feministycznego chłamu? Teoretycznie nie powinno to robić aż tak dużej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Nagrałem już jakiś czas temu film "Nie przesiedlaj kobiet". Więc NIE PRZESIEDLAJ!!

Kiedyś oglądałem program o tym jak sobie Amerykańce zabierali Tajki do siebie i po krótkim czasie robiły się takie jak Amerykanki.

I wniosek był taki, że jak chcesz żyć s Tajką, to tylko w Tajlandii..

2 godziny temu, Sovilous napisał:

Kiedyś powiedziała że w Afryce tak to działa że, kupuje sie coś kobiecie, a za to dostaje się sex

Jak ją obskakuje chmara orbiterów z prezentami, to już nic nie musi..

Ale też, idąc tym tropem, to jak pani zaoferujesz, to musisz wykonać "ruch" i dopiero pani wtedy

musi Cię odtrącić, żebyś wiedział, że nie chce. A tu mamy kobietę, która ma zakodowane, że

za fanty trzeba "podziękować", czyli wychodzi, na to, że chłopaki nie "wykonywali ruchu" , czyli

albo byli nie przygotowani logistycznie, albo cipy, albo może mamy kulturalnie jakoś podświadomie zaprogramowane,

że seks, to po nie wiadomo ilu randkach..

Kurde, sam pamiętam, że gdzieś tam miałem zakodowane, "że faceci chcą tylko jednego", no i tak, chciałem być

inny, lepszy od tych "złych ruchaczy", lol, haha, no i oczywiście wyszedłem na tym przednio :D

Odkręcanie tych "zniszczeń", zaczyna się od uświadomienia sobie tego, poprzez przełamywanie i zmianę nawyków,

trwa to grube lata niestety..

 

Ale też zmiana kultur powoduje dużo dziwnych zachowań, nie wiem czy to jakiś taki etap dostosowywania się,

do nowej kultury, czy może właśnie "zluzowanie" kulturalnych oporów, ale na przykład kiedyś w stanach ktoś mi powiedział, że

Polki mają w stanach opinie, że to kurwy, no to było już parę lat temu, ale z powietrza się to nie wzięło..

Może te same mechanizmy..

2 godziny temu, Sovilous napisał:

Potem nie chciałem się z nią zadawać bo ona nie traktuje nikogo poważnie, zachowuje się jak sory ale małpiszon. Nie pamięta co robi co kto mówił 15 min temu, zmienia decyzję co chwila co do spotkania itp.

Zmienia decyzję co chwile, bo "żongluje" petentami i ma problemy logistyczne..

Tak z ciekawości, to jak spędzaliście czas? Mieliście o czym rozmawiać? Jakoś mi sobie ciężko wyobrazić, że z takim podejściem

do ludzi, to nie znudził bym się kimś takim po kilku spotkaniach..

4 minuty temu, RENGERS napisał:

a kobietki uważają męską dominację za coś złego.

Dokładnie, nie kupi kwiatka, perfum na rankę to masz "toxic masculinity".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 

Uważaj bracie,  przejawiasz niebezpieczne połączenie idealizacji i jednocześnie poczucia wyższości nad nią. To jest bardzo niebezpieczny mix w relacjach z kobietami stamtąd. Jak nie będziesz uważał, to ona rozegra Cię  jak dziecko. Mówię Ci to z czystej życzliwości. 

Dzięki za rady ale ja właśnie z nią nie będę w żadnym związku. Za dużo już poznałem kobiet od ich prawdziwej strony żeby nie widzieć co ona robi. 

 

A to o sexie co napisałem to ona mówiła sama. Teraz jest dużo studentów z Afryki u mnie w mieście i nie które wolą być z murzynem tylko dla sexu. Zresztą tak też jej mówiły te jej koleżanki murzynki że czarni są lepsi w łóżku przynajmniej z tego kraju co ona pochodzi.

4 minuty temu, StatusQuo napisał:

 

 

I wniosek był taki, że jak chcesz żyć s Tajką, to tylko w Tajlandii..

 

Kobiety mają coś takiego jak pole morficzne tzn one odbierają takie fale od innych kobiet o zachowaniu i postępowaniu w stosunku do czegoś. To się roznosi jak koronawirus. Pójdzie jakaś idea w tv i potem każda zaczyna tak samo mówić i się zachowywać. Wiem to nawet po mojej matce. Kobieta zawsze będzie bronić kobietę.

 

7 minut temu, StatusQuo napisał:

 

Polki mają w stanach opinie, że to kurwy, no to było już parę lat temu, ale z powietrza się to nie wzięło..

 

Tak bo one lecą na każdego kto jest obcokrajowiec. Polak jest zawsze gorszy dla Polki od innych.

 

8 minut temu, StatusQuo napisał:

 

Tak z ciekawości, to jak spędzaliście czas? Mieliście o czym rozmawiać? J

Tak na takie ogólne tamty. Co tam w Afryce co tam w Europie. Zawsze jest o czym pogadać, nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smerf napisał:

Normalka kobieta przyjeżdża z 3ciego świata patrzy na rozwydrzone kobiety w Europie i bande frajerów w białych zbrojach i się bawi.

Patriarchat jest jedynym prawidłowym modelem rodziny, kobieta jest od tego aby pomagać/usługiwać swojemu mężczyznie który daje jej bezpieczeństwo i potomstwo - tak było od wieków.

Natomiast dzisiaj żyjemy w popierdolonych czasach gdzie mamy ruchy feministyczne gdzie baby biją facetów i przed sąd stawiają za byle gówno, są "silne", "wyzwolone"...

To inaczej. Faceci dali sobie wejść na łeb przez białorycerstwo. Jak działają ruchy feministyczne w Islamie? Nie działają, bo kamień w łeb. 

 

Tu działa gadzi mózg, a raczej fakt, na ile panowie pozwalają mu działać. Pozwalają na pogardę, to ją otrzymują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ragnar1777 napisał:

A co gdy z kraju nieogarniętego matrixem przeniesie się kobietę do następnego kraju również poza matrixem z dala od feministycznego chłamu? Teoretycznie nie powinno to robić aż tak dużej różnicy?

Teraz już nie ma takich miejsc na świecie bo wszędzie jest internet i youtube.

2 minuty temu, Imiennik napisał:

 

Tu działa gadzi mózg, a raczej fakt, na ile panowie pozwalają mu działać. Pozwalają na pogardę, to ją otrzymują. 

Kobiety wychowują synów albo dla siebie albo dla innych kobiet. Nie po to żeby byli sami szczęśliwi dla siebie tylko po to żeby jak najszybciej się ożenili i zrobilim dzieci a potem niech się dzieje co chce.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.