Skocz do zawartości

Radio


Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej mańki braciszkowie. Jakiego radia słuchacie na co dzień??? Czy to w domu, w samochodzie, czy na słuchawkach z telefonu??? Osobiście, od długiego czasu, leci u mnie tylko i wyłącznie Antyradio. Muzyka tam nadawana, jest mi najbliższa dla mojego ucha, i co najważniejsze praktycznie zero polityki! A jak tam u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego. Tylko Spotify. Nie cierpię radia, bo w radiu zawsze ktoś opisuje daną sytuację, co pozwala wiele zmanipulować, przy pomocy głosu jeszcze można działać barwą, tembrem itd.

 

Poza tym jakość radia i dziennikarstwa nie tylko w radiu spadła na psy. Muzyka w radiu też słaba. Wybieram Spotify.

Edytowane przez vand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Maryja. 

A tak na serio to chyba Antyradio w aucie jak już w ogóle. A w chacie to planetrock i spotify jak @vand. Wiem natomiast czego nie słucham - trójki i dwójki. Qwa przy tych radiach to idzie zasnąć za kółkiem i zjechać do rowu o 12 w południe po pięciu kawach.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet:

Absolute radio

Absolute anthems

Virgin radio

Planet rock

Arrow classic rock

 

Jak rozmawiam z jakimiś młodymi dupami to mówię, że Kiss FM

 

30 minutes ago, Tomko said:

planetrock

Jak tego słuchasz w PL? Ojciec próbował przez wzmacniacz z radiem internetowym lub aplikację TuneInRadio i mówił, że są ograniczenia geograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzo.fm u mnie długo leciało, potem Antyradio, ale Korwin Piotrowska tym swoim tonem głosu i wymądrzaniem się mnie fest zniechęciła (delikatnie mówiąc). Obecnie czasem ich sobie puszczę, czasem Trójki a najczęściej swoje kawałki, podcasty etc. Takiej typowej stacji nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/8/2020 at 9:11 PM, Tomko said:

planetrock

 

On 3/8/2020 at 9:43 PM, TheFlorator said:

Jak tego słuchasz w PL? Ojciec próbował przez wzmacniacz z radiem internetowym lub aplikację TuneInRadio i mówił, że są ograniczenia geograficzne.

Odpowiesz  na pytanie z laski swojej czy paluszki bola?

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.