Skocz do zawartości

Młody dojrzały mężczyzna i trochę starsza kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Mam takie luźne przemyślenia na temat tego że znam kilka przypadków mężczyzn którzy są ze starszymi kobietami. Możliwe że są to tylko pojedyncze przypadki w granicach normy. Chodzi np o Zlatana ibrahimovica, hugh jackman, Ashton Kutscher i demi Moore, Ryan gosling i Ewa Mendes, z Polski to Banasiuk i boczarska. Tak wiem że te dwie ostatnie Panie to super laski ale przecież do czasu. Dobry przykład to bardzo popularny ostatnio Jason Momoa, który ma teraz około 40. A 13 lat temu związał się z ponad 10 lat starsza kobietą, szybko zrobili 2 dzieci. Ta pani teraz jest po 50 i raczej już nie bd wyglądac lepiej. Natomiast jej mąż jest popularny i właściwe jego kariera się dopiero zaczęła. 

 

Może się mylę i przesadzam ale poprostu jestem ciekaw waszej opinii. Taki luźny temat, zapraszam do dyskusji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na celebrytów, aktorów  i tym podobne. To inny świat.

To zły przykład.


Myślę że taki młody boy jest zazwyczaj od $$$ i kopulacji z większym naciskiem na $$$.

 

I bobo bardzo często z panią jest także...

 

Znam kogoś kto się wjebał i finansowo i emocjonalnie.

 

Mówił że nie poleca.?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz, że te partnerki są w każdym przypadku jedynymi? Mogą być oficjalnymi, ale niekoniecznie na nich zabawa się kończy.


Ludzie są ze sobą z różnych względów, nie zawsze pociąg fizyczny to czynnik warunkujący.

 

Pani oficjalna przykładowo może być od tworzenia rodziny, realizowania wspólnych spraw zawodowych, relacji opartej na wieloletnim przywiązaniu i przyzwyczajeniu. A od zaspokajania potrzeb fizycznych może być zupełnie inna. Możliwe, iż za wiedzą oraz w pewnym sensie aprobatą oficjalnej pani, której obecny stan rzeczy odpowiada, bo zapewnia określone korzyści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.