Skocz do zawartości

Nieoczekiwany zwrot akcji


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jak wiecie wczoraj był dzień kobiet i wysyłałem życzenia. Z racji, że wysłałem do wspólnej koleżanki mojej i ex (która jest jej przyjaciółką) stwierdziłem, że nie będę chamidłem i z klasą do ex też podeślę neutralne życzenia. Minęło już 3 miesiące od dnia gdy zerwałem z nią i urwałem kontakt. Zajmowałem się swoimi rzeczami ogarniając w chacie i patrzę a tu telefon dzwoni ale jakiś nieznany numer. Odbieram a tam kto? Ex. Zaczęła mi gorąco dziękować za życzenia, opowiadać co się u niej zmieniło i że dziwnym zbiegiem okoliczności śniłem jej się pare dni temu oraz zapytała co dzisiaj robię to powiedziałem, że jestem umówiony (co było prawdą) Zapytała czy pasuje mi jak zapisze sobie numer na tym nowym telefonie co skwitowałem  „jak chcesz” Nie ciągnąłem rozmowy, głównie ona mowiła ja na chłodno. Pożegnałem się zaraz i rozlączyłem. Podejrzewam, że była to próba wybadania gruntu. Wystarczyło zwykle „dziękuje” przez wiadomość tekstową moim zdaniem :) co sądzicie bracia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Duelist napisał:

Minęło już 3 miesiące od dnia gdy zerwałem z nią i urwałem kontakt. 

Nie urwałeś żadnego kontaktu.

 

Gdybyś to zrobił nie napisałbyś SMS z życzeniami.

Przez tel. też byś nie gadał.

43 minuty temu, Duelist napisał:

Podejrzewam, że była to próba wybadania gruntu.

Z twojej strony też.

Tak to wygląda ze strony pani.

44 minuty temu, Duelist napisał:

co sądzicie bracia?

Moim osobistym zdaniem lecz możesz mieć inne Zjebałeś.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pozytywniak napisał:

Jakoś tak jawi mi się autor wątku niczym merdający pudel ogonem oczekujący na smakołyk.

Gdyby tak było to mógłbym już sie umawiać, a nie było to w żadnym wypadku w mojej intencji. 

 

10 minut temu, BlacKnight napisał:

Tak to wygląda ze strony pani.

O tym nie pomyślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vand napisał:

@Duelist

 

A może Cię po prostu kutang skłonił żeby napisać? Nie utrzymujesz kontaktu to nie utrzymujesz kontaktu, a Ty go odnawiasz. I ponowie, po chuj? 

 

Możliwe, męczę się z no fap obecnie :D Wiesz, odnowienie kontaktu to za dużo powiedziane bo to były tylko wysłane życzenia i z żadną inicjatywą nie zamierzam wychodzić ani nawet kontaktować się w celach pogadanki. Tak jak już pisałem, po jej reakcji jestem pewien że mogłem się umówić ale nie chciałem. Panowie, nie przesadzajmy już mam inną ogarniętą w zanadrzu. 

Edytowane przez Duelist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Duelist napisał:

Bracia, jak wiecie wczoraj był dzień kobiet i wysyłałem życzenia.

   Żadnej kobiecie nie złożyłem wczoraj życzeń. Moja małżonka coś tam sapała że dzień kobiet, ja akurat wyciągałem 

z siatki po zakupach dwa serdelki, wręczyłem jej mówiąc, to dla ciebie kupiłem, zobacz pamiętałem!

Ona w śmiech i po życzeniach. Szanujcie się Bracia.

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał:

   Żadnej kobiecie nie złożyłem wczoraj życzeń. Moja małżonka coś tam sapała że dzień kobiet, ja akurat wyciągałem 

z siatki po zakupach dwa serdelki, wręczyłem jej mówiąc, to dla ciebie kupiłem, zobacz pamiętałem!

Ona w śmiech i po życzeniach. Szanujcie się Bracia.

Nie rozumiem, czy to jakaś ujma na honorze posłać życzenia w dzień kobiet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adolf napisał:

Po prostu nie uznaje tego święta i wyższości kobiet nad mężczyznami.

Trochę nie rozumiem podejścia. Ja złożyłem życzenia mojej mamie, siostrom i swojej kobiecie. Bez żadnych spektakularnych akcji, nie świadczy to o wyższości kobiet nad mężczyznami. 

 

Czy tak bardzo mężczyzna nagina męskie wzorce jeśli złoży komuś życzenia w wymyślony odgórnie dzień? (może to się też tyczyć np. imienin, czyli dniach wymyślonych) Czy to oznacza że podporządkowuje się systemowi i żyję w matriksie? Czy przestałem się szanować?

 

Rozumiem że mężczyzna się nie szanuje przy odpałach białorycerskich, ale złożenie życzeń na dzień kobiet to nie białorycerzenie. Oczywiście też nie chodzi o latanie po korytarzu w robocie i napierdalanie życzeniami lub na chodniku.

 

Też oczywiście to Twoje życie i będziesz robił jak się będziesz z czymś lepiej czuł. Ale ja np nie czuję spadku nie wiem, może szacunku ze stron tych kobiet do mnie, albo abym ja łamał coś wbrew sobie. Wręcz przeciwnie, każda z nich odwdzięczyła mi się tak jak na ich funkcję w moim życiu przystało ;) 

 

Co do wątku @Duelist

 

Bez sensu ten sms, ale widzę że sam doszedłeś do tego. Ciekawie przedstawiłeś racjonalizację swojego występku - jak znajomej to i jej wyślę. Ale to tylko racjonalizacja chęci kontaktu z nią, co nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlacKnight napisał:

@Duelist Jak się czujesz po 3 miesiącach po związku ? 

 

Trochę odbiegam od tematu ale ciekawi mnie to.

 

 

 

Luzik, w pełni zaakceptowałem rozstanie i umawiam się z inną sikorką obecnie. Czasami zdarzy się coś pomyśleć o ex, ale coraz mniej tak na prawdę. Najważniejsze, że się odbudowuję, swoją pewność siebie, cisnę do przodu i czuję się wolny od tego gówna jakie miałem w związku. Kontroluję relację z tą nową, i nauczyłem się być czujny ale też nie stawiać na piedestale i daję się jej postarać o mnie a nie latam jak pies. Więc w sumie ta lekcja w postaci byłego związku była mi potrzebna. To był pierwszy mój haj hormonalny

Edytowane przez Duelist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.