Skocz do zawartości

Nieoczekiwany zwrot akcji


Rekomendowane odpowiedzi

Okłamujesz nas, a to jest bardzo nieładnie. To co Ty zrobiłeś wysyłając te życzenia, to zarzucenie wędki. Sprawdziłeś czy jeszcze bierze. Chodziło tylko i wyłącznie o twoje ego. Tak właśnie robią byłe, też czas od czasu sobie sprawdzają.

Edytowane przez balin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Duelist napisał:

Luzik, w pełni zaakceptowałem rozstanie

1. Nie.

48 minut temu, Duelist napisał:

umawiam się z inną sikorką obecnie

2. Plasterek na ranę.

48 minut temu, Duelist napisał:

Czasami zdarzy się coś pomyśleć o ex, ale coraz mniej tak na prawdę. Najważniejsze, że się odbudowuję, swoją pewność siebie, cisnę do przodu i czuję się wolny od tego gówna jakie miałem w związku.

Patrz punkt 1.

48 minut temu, Duelist napisał:

Kontroluję relację z tą nową, i nauczyłem się być czujny ale też nie stawiać na piedestale i daję się jej postarać o mnie a nie latam jak pies.

Patrz punkt 2.

 

48 minut temu, Duelist napisał:

To był pierwszy mój haj hormonalny

Punkt 1 i 2, tlumaczą wszystko :D 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still @balin

Pewnie i macie rację bracia, jednakże najgorsze mimo wszystko już za mną ;) 3 miesiące milczałem, więc mogę i znów milczeć. Po pierwszym rozstaniu z tą właśnie kobietą nawet nie wytrzymałem 3 dni wiec widzę poprawę. Tak jak wam mówię, nie chcę do niej wracać, to też jej mówiłem jak się zobaczyliśmy by się rozstać pomimo, że było mi bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

mamie, siostrom i swojej kobiecie.

1 godzinę temu, Taboo napisał:

. Ale ja np nie czuję spadku nie wiem, może szacunku ze stron tych kobiet do mnie

A czemuż by miały Cię przestać szanować matka, siostry i dziewczyna, która Cię pewnie szanuje tak czy siak.

 

Ale, w innych przypadkach, no właśnie:

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Oczywiście też nie chodzi o latanie po korytarzu w robocie i napierdalanie życzeniami lub na chodniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.