Skocz do zawartości

Pani żyjąca z mężczyzn, chciałaby żeby ich wszystkich wybił koronawirus :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Można domniewywać, że gdy już zabraknie jej klientów, zacznie być szczęśliwa i bogata, bo na razie źli mężczyźni zmuszają ją do seksu i przyjmowania pieniędzy za to (domniemam że nie pracuje charytatywnie) :)

 

No i zniknie świat, no i po problemie, Nobla tej Pani ?

 

 

  • Like 1
  • Haha 9
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem niejednokrotnie z taką kobietą. Kończyło się wyjściem po chwili bez zostawiania pieniędzy.

 

Niejednokrotnie mi dupa tego pokroju stękała, że za wiele nie zarabiają.

Nic dziwnego. Z takim podejściem nikt tam drugi raz nie wraca. 

 

A tak w ogóle to czy feministki nie są za kryminalizacją totalną? Jak w Norwegii czy pedo-Francji? Ja pierdole jaki autyzm polityczny, weź tu się połap haha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Młoda, bardzo uszkodzona dama. Dużo w niej agresji i buntu. Światopogląd lub tryb życia wszedł za mocno. 

 

Jeśli faktycznie jest prostytutką to nie dziwię się takiego spaczenia. Rypią ją klienci, płacą po kilkudziesięciu minutach i tyle ich widzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to był żart, to po pierwsze jest nie na miejscu i to mocno nie na miejscu, dwa - gdybym ktoś z nas tak zażartował że wirus ma zabić kobiety, wiecie co by się stało? Bardzo możliwe że prokuratura by natychmiast wkroczyła do akcji a to nie byłby koniec problemów.

 

Czyli kobieta może tak "zażartować", a mężczyźni nie?

 

Niestety, widziałem Panie o poglądach jeszcze gorszych niż ta Pani i to było na poważnie. 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał:

Nawet gdyby to był żart, to po pierwsze jest nie na miejscu i to mocno nie na miejscu, dwa - gdybym ktoś z nas tak zażartował że wirus ma zabić kobiety, wiecie co by się stało? Bardzo możliwe że prokuratura by natychmiast wkroczyła do akcji a to nie byłby koniec problemów.

 

Oczywiście Marku to jest bardziej niż pewne , to był by koniec forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Król Jarosław I said:

A tak w ogóle to czy feministki nie są za kryminalizacją totalną?

Niemała ich część (ta która trochę bardziej myśli) jest za dekryminalizacją.

 

A poza tym typiara robi sobie jaja a Wy się nakręcacie.

Edytowane przez leto
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma kontakt z dziewczynami,zazwyczaj studentkami w wieku 19-dwudziestu kilku lat to doskonale wie że takie pieprzenie to u nich norma.

Obecnie nienawiść do mężczyzn,gadanie o wymyślonym patriarchacie i ucisku kobiet to ich sens życia,można powiedzieć że ich hobby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna dziewczynka .... ale jej nasrali do głowy ....

Ciekawi mnie czy "daje dupy" - charytatywnie w ramach wolontariatu - czy się utrzymuje, jak to drugie to zgadzam się - zalegalizować prostytucje, będą obowiązkowe badania i książeczka zdrowia, no i składki na ZUS, ubezpieczenie zdrowotne -ba może  nawet zrobią sobie związki - " Solidarność" ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, wojkr said:

Ciekawi mnie czy "daje dupy" - charytatywnie w ramach wolontariatu - czy się utrzymuje,

Przecież to zwykła prostytutka:

https://showup.tv/profile/Medroxyprogesterone?q=/profile/Medroxyprogesterone

https://lustshop.pl/2020/01/16/wywiad-z-camgirl-medroxyprogesterone/

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Słowianin said:

Jak ty ja tam ustrzeliles ;)

Trzeba przestrzec klientow jakie ma zapatrywania bo kto wie czy jakiegos "trypla" nie sprzedale extra bez zabezpieczenia .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka zarozumiała "no co powiesz głupiego" a sama jedne co "mądrego" miała do powiedzenia to że wszyskich mężczyn powinien wybić koronawirus i że nadajemy się tylko do płacenia za usługi seksualne. LOL za nim nas wszystkich wybije :)  ona wcześniej zejdzie na HIVa  za dawanie tyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, pillsxp said:

Ja tylko jestem ciekaw jakby wszyscy faceci wyjechali i zostawili te feministki same sobie.

Ciekawe jak długo by porzyły? 

Obstawiam że byłby duży problem już po kilku dniach.

Jak mawial pewien klasyk "szybko pozabijaly by sie o lakier do paznokci czy inna pomadke" . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.