Skocz do zawartości

Czy mężczyźni mają motylki w brzuchu?


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami się zastanawiam czy robisz siebie tutaj cwaniacką bekę czy ty tak na prawdę ? 

Jakby faceci nie mieli motylków to pewnie połowy wpisów by tu nie było. 

Ja miewam, choć głównie miewałem ale raczej nie od, parzenia na fajne laski. 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaxMen napisał:

Czasami się zastanawiam czy robisz siebie tutaj cwaniacką bekę czy ty tak na prawdę ? 

Czasami robię bekę, ale akurat teraz pytam poważnie. Proszę o potraktowanie tematu na serio.

 

Czy można mieć motyle w brzuchu widząc piękną kobietę? W jakich sytuacjach występują?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie miałem w wyniku samego patrzenia, ale jak się sama relacja rozwija, to zdarzyło się parę razy. Moim zdaniem to całkiem normalne zachowanie. Ale rozumiem, nie wszyscy tak mają, niektórzy tutaj związki to w Excelu chyba rozpisują i sprawdzają co i jak się może udać :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Chadeusz said:

motyle w brzuchu widząc piękną kobietę? W jakich sytuacjach występują?

Motylki=erekcja wystepuję u mnie gdy np. w sytuacjach gdy kobieta klęczy przedemną, lub ma wypiętą pupę :wub:

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to pier***, zachwyca mnie wizja wymarzonego domu i jeepa na którego się szykuje. Interesuje mnie broń i rozpływam się przy malarstwie. Zakochuje się w literaturze o naturze nie wspominając, ale te motyle o których mówisz, zdeptałem. Ale nie dlatego, że są złe, są niepotrzebne. Wydaje mi się, że prawdziwe UCZUCIE to coś, co przychodzi, gdy jesteś naprawdę siebie świadom.

 

35 minut temu, Chadeusz napisał:

Ostatnio rozmawiałem z koleżanką i powiedziała, że ona ma motylki w brzuchu nawet kilka razy dziennie jak zobaczy przystojnego faceta.

Sam widzisz ile to warte.

 

Nie ukrywam, może i chciałbym się na prawdę zakochać, ale miłość jest dla w pełni poskładanych ludzi. Jak się już poskładam, będę inny, czy będzie mi to potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym pociąg do kobiet zdarza mi się częściej. W ogóle to takie pojebane ile jest tych stanów: pociąg, motylki, podobanie się, zauroczenie, fascynacja, zakochanie. Każdy znaczy coś trochę innego i niestety (przynajmniej u mnie) nie często występują jednocześnie.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko raz i nigdy mi się to nie powtórzyło. To było gdy nie miałem nawet 18tki, a na pożegnanie przytuliłem się odrobinę dłużej niż pasowało, z pewną dziewczyną. Co dziwne, nie byłem w niej zauroczony, zadziałał sam tak dotyk, a w tym wieku raczej kobieciarzem nie byłem, prędzej patafianem i zupełnym nieudacznikiem przed przepaścią życiową, a przytulenie takiej fajnej dziewczynki było czymś zdecydowanie niecodziennym. I to nie były motylki, to było całe stado motyli, które rozlały się po brzuchu.

Obecnie, z reguły jest poczucie tego, że traci się poczucie czasu i godzina czy dwie upływa dosłownie w chwilę, poczucie oczarowania drugą osobą, wręcz magia, czasem swego rodzaju oszołomienie. Motylki już nie. Jednorazowe doświadczenie u mnie w życiu, a szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba bardziej od lasek, kręci to, że umiem się zdystansować i mieć bekę z rycerzyków. Żeby nie waliło mizoginią jeśli spotkam taką naprawdę wyjątkową, piękną i mądra kobietę, postaram się o te motyle. Na razie żadnego wytracania się dla byle kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Chadeusz said:

 Ostatnio rozmawiałem z koleżanką i powiedziała, że ona ma motylki w brzuchu nawet kilka razy dziennie

Myślę że koleżanka może mylić motylki z uczuciem nawilżenia, albo nie wiem, jakaś wyjątkowo kochliwa jest xd

2 minutes ago, Messer said:

dziwne, nie byłem w niej zauroczony,

To jest dokładnie to o czym mówię, tych dziwnych stanów jest kilka rodzajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.