Skocz do zawartości

Wkurwia mnie wirus z "Ruchan"


leto

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatnie niezadowolony jestem z tego, że we firmie powoli hamuje robota, za chwilę wszyscy pójdą pracować zdalnie.

 

Nieco rozsierdzony jestem tym, że ścianki wspinaczkowe to idealne miejsca na roznoszenie koronawirusa (pot, pył, mikrourazy skóry na rękach), więc musiałem się do odwołania wymiksować z tego biznesu.

 

Cokolwiek rozczarowany jestem tym, że moje dzieci zaraz pewnie dostaną ban na szkołę, który będą musiały odpokutować w wakacje (chociaż dla nich to radocha).

 

Istotnie irytuje mnie fakt, że jak tak dalej pójdzie, to i ja będę musiał walczyć z Januszami i Grażynkami o żarcie na półkach marketów.

 

Pewien dyskomfort wywołuje we mnie fakt niechybnej konieczności przesiadki ze zbiorkomu do samochodu. Miejsca parkingowe na Śródmieściu w Warszawie do najtańszych nie należą.

 

A idź pan z tym całym wirusem w zagon malin!

 

Hmmm, chyba mi się jakieś literki pomyliły w tytule posta.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, malutka firma międzynarodowa, oddziały w kilku państwach. Szef nakazał sprawdzenie umów i możliwości zagrożeń z tym związanych. Ogłosił, że jeżeli ktoś jedzie na delegacje może poprosić o środek lokomocji w postaci auta (zakaz mamy latania samolotami, pociągami). Jeżeli dalej ktoś nie chce jechać do klienta itd. (wiele obszarów naszej pracy ma zarażenia wg mapki dla Europy) ma prawo nie jechać (bez konsekwencji, ale jakoś nie wierzę w to ;) ). Mamy przygotowane rozwiązanie pracy zdalnej itd.. Czekamy na rozwój wypadków. Domino leci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a myśmy zabezpieczyli się do końca sierpnia (obstawiam, że wtedy wszystko zacznie przygasać). Szykujemy się do odstrzelenia konkurenta (małego, ale zawsze przejęcie części rynku cieszy). 

 

Pamiętaj, że kiedy rządzili we Włoszech Medyceusze, najbardziej rozwinęła się u nich sztuka. Michał Anioł, Rafael, Leonardo.  Trzeba brać co świat daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.