Skocz do zawartości

Rachunek maklerski - w jakim banku otworzyć?


robert_m

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim banku otworzyć rachunek maklerski? Pytam, bo wiele spółek jest obecnie historycznie tanich, a to dobry czas na zakupy :)

Zastanawiam się nad Alior bankiem, niby piszą, że jest za darmo, ale na czymś muszą chyba zarabiać?

 

Opcjonalnie w jakim innym (najlepiej dużym banku typu pekao sa czy pko bp - bo takie mam w mieście) opłaca się założyć taki rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.03.2020 o 07:47, robert_m napisał:

W jakim banku otworzyć rachunek maklerski? Pytam, bo wiele spółek jest obecnie historycznie tanich, a to dobry czas na zakupy :)

Zastanawiam się nad Alior bankiem, niby piszą, że jest za darmo, ale na czymś muszą chyba zarabiać?

 

Opcjonalnie w jakim innym (najlepiej dużym banku typu pekao sa czy pko bp - bo takie mam w mieście) opłaca się założyć taki rachunek?

Ja mam rachunek maklerski w pko bp i panel użytkownika jest super - jest trochę opłat ale ja tego zbytnio nie odczuwam narazie. Z innych to słyszałem BOŚ bank bo prowadzi dobre analizy spółek i dobre ma predykcje popytu akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.