Skocz do zawartości

Bracia, proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie 

Na wstępie pragnę wszystkich przywitać, szczególnie podziękować Markowi za jego pracę i poświęcenie.

Jestem "uczniem" Marka odkąd praktycznie zaczął nagrywać, jeszcze na starym kanale, przeczytałem 3 jego książki i mimo tej wiedzy, dałem się tak omotać kobiecie że pluję sobie w twarz.

 

Zdaje sobie sprawę, że takich historii jest mnóstwo, ale postaram się to skrócić jak się da.

 

Mam 30 lat.

Wcześniej żyłem sobie jako singiel 5 lat, jako spełniony szczęśliwy człowiek, rozwijałem swoje pasje, rozwijałem siebie.

W około mnie, kręciło się zawsze mnóstwo pięknych kobiet, ale jakoś nie chciałem się wiązać z nikim, ( przygotowywałem się do wejścia na K2)

 

Pewnego dnia, jedna kobieta poprosiła mnie o zabranie jej w góry, splawialem ją miesiąc, bo takich próśb mam całą masę, ale w końcu jakoś urzekło mnie jej dążenie do celu, zaczęliśmy rozmawiać na inne tematy i e skrócie zakochałem się na amen.

 

Zrobiłem podstawowy błąd o którym Marek wspominał nie raz w audycji:

Zostawiłem swój dom, pracę, znajomych, pasję i postanowiłem się wyprowadzić do jej miasta. Cicho liczyłem że będę mógł z nią zamieszkać bo rodzice kupili jej duże mieszkanie, ale ona powiedziała że potrzebuje przestrzeni, jednoczenie okazało się po miesiącu że wynajmowała mieszkanie koleżance za darmo ..

 

Wynajalem swoje mieszkanie i przeprowadziłem się tam i zaczęło się..

 

Miałem do niej zaledwie 2 km a spotkaliśmy się parę razy na miesiąc. Ciągle chodziła chlać z kumplami po pracy, w weekend jeździła z nimi na jakieś integrację, a spotkania miałem udzielane z raz na tydzień.

Gdy powiedziałem jej że widzieliśmy się w miesiącu 3 razy, to powiedziała mi że jestem chory że ja to licze.

 

Serce mi pękało, gdy siedziałem sam na mieszkaniu i piłem wódkę, a ona dodawała zdjęcia z typami z imprez.

 

Do tej pory, nie umiem wytłumaczyć, jak ja mogłem pozwolić na takie traktowanie siebie, z całą moją inteligencją emocjonalną i wiedzą którą przekazuje Marek.

 

Później zaczęła chodzić z kolegami na wycieczki, a gdy ja mowila że mi przykro, to mówiła że w związku musi być wolność...

 

Im bardziej miała mnie gdzies, tym bardziej się starałem.Malowanie mieszkanie, skręcanie mebli, gotowanie ciągle, kwiaty- a gdy je przynosilem to mówiła że to bez sensu bo i tak to za dwa dni wyrzuci...

 

Byla cała masa takich rzeczy, które dla niej zrobiłem, ale nie chce tu Państwa tym wszystkim zanudzać.

 

Pewnego dnia w pracy rano, napisała mi SMSA (!) Że to nie to i ona chce być niezależna...

 

Świat mi się zawalił, płakałem jak kot,  chlalem tydzień, ale potem mimo okropnego bólu zacząłem się ogarniać, chodzić na siłownię.

 

Ostatnio dowiedziałem się że jest z moim najlepszym kumplem i wszytko znowu wróciło.

Mam w sobie straszny ból i czuję się podwójnie zdradzony, przyjaciel do którego płakałem przez telefon w wieku 30, okazał się być zwykłą ku... I on już pewnie wtedy z nią kręcił.

 

Nigdy w życiu nie przyszło mi żeby do niej wracać, nawet po rozstaniu, bo takiego bólu, nie przeżyłem jeszcze nigdy, a miałem dwa wypadki, połamane nogi i ręce na wyprawach itp. Nikt tak strasznie mnie nie skrzywdził.

 

Teraz widzę, to przysłowiowo to zła kobieta była.

 

Moim problemem, jest teraz bezsens życia, tkwię w tym bólu jak idiota, odsuwam te myśli, ale to wraca ciągle jak demony, jak jakieś opętanie.

Nie mogę znieść myśli, że otworzyłem się i dałem wszystko osobie, która traktowała mnie jak śmiecia, dużo osób z zewnątrz mi mówilo że latam jak pies, ale ja wtedy nie chciałem tego słuchać.

 

Macie jakieś rady jak ja mam z tym sobie poradzić? Zablokowałem ją gdzie się da, uprawiam sport, nie chlam, boje się że taki stan będzie utrzymywał się latami...

 

Nie mam jakieś depresji itp, ale moje życie straciło smak... wydarła mi serce z korzeniami...

 

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam, dziękuję że mogę być w tej społeczności i aż żałuję że dopiero teraz założyłem konto 

Wszystkiego dobrego przyjaciele.

 

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, nightdreamer napisał:

Macie jakieś rady jak ja mam z tym sobie poradzić? Zablokowałem ją gdzie się da, uprawiam sport, nie chlam, boje się że taki stan będzie utrzymywał się latami...

Daj sobie trochę czasu. To za jakiś czas minie według mnie. Mi ciężko powiedzieć, raz byłem mocno zaangażowany panna bardzo mi się podobała i zacząłem rycerzyć i pańcia dała kopa w dupę. Ego bolało z 2 tygodnie ale przeszło. 

No ale ja nie jestem tak romantyczny jak ty.

U Ciebie może to potrwać dłużej ale spokojnie czas leczy rany. 

 

A co do tej laski, to zastanów się dlaczego mimo tego, że jak sam wspominasz kręci się wokół Ciebie sporo kobiet to wybrałeś taką PATOLOGIĘ. 

TAK TO BYŁA PATOLOGICZNA KARYNA. 

Ciesz się, związek z nią by Cię wykończył. 

Teraz już będzie lepiej bracie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wietrzenie chwilę zajmie, ale zauważ że śmieci same się wyniosły. ;)

Nie przeraża Cię trzymanie kogoś takiego w domu? Nie wstyd Ci o kimś takim pisać?

30 minut temu, nightdreamer napisał:

Moim problemem, jest teraz bezsens życia,

Twój cel jest sensem Twojego życia. Co straciłeś? Jedyną szansę na świecie na bycie pomiatanym? Straszne...

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jak często ten schemat się powtarza, ale dobrze, że masz miejsce, gdzie możesz napisać co ci leży na sercu. Wykorzystaj ten fakt i pozbieraj się do kupy. Dobrze, że uprawiasz sport. Ogólnie każda aktywność i regularność pomaga ci w ogarnięciu postrzępionego życia. Bezczynność tylko wzmaga ten stan. W najgorszym przypadku, możesz iść do specjalisty - żadna ujma, a może ci pomóc przyspieszyć regenerację. Odstaw wódę, bo to cię tylko dodatkowo rozmiękcza. 
 

Wyznacz sobie czas,gdzie skończysz potrzebny płacz i zacznij być choć trochę wściekły. Szkoda czasu na płacz za złą kobietą i za przyjacielem, którym się ten znajomek jednak nie okazał. Trafił swój na swego i tobie już nic do tego. Uświadom sobie, że jednym ruchem uwolniłeś się od dwóch niewartych twojego zainteresowania osób. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SSydney napisał:

Daj sobie trochę czasu. To za jakiś czas minie według mnie. Mi ciężko powiedzieć, raz byłem mocno zaangażowany panna bardzo mi się podobała i zacząłem rycerzyć i pańcia dała kopa w dupę. Ego bolało z 2 tygodnie ale przeszło. 

No ale ja nie jestem tak romantyczny jak ty.

U Ciebie może to potrwać dłużej ale spokojnie czas leczy rany. 

 

A co do tej laski, to zastanów się dlaczego mimo tego, że jak sam wspominasz kręci się wokół Ciebie sporo kobiet to wybrałeś taką PATOLOGIĘ. 

TAK TO BYŁA PATOLOGICZNA KARYNA. 

Ciesz się, związek z nią by Cię wykończył. 

Teraz już będzie lepiej bracie. 

 

Ja wcześniej nie chcialem się pakować we związki, na początku była kompletnie inną osobą, jak to Marek mówi w audycjach- dostałem wersję DEMO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propopuję powrócić do prowadzonego życia zanim ją poznałeś. Sam napisałeś, że kręciło się koło Ciebie sporo kobiet i być może tam znajdziesz kogoś dużo, dużo lepszego. Byłeś wtedy szczęśliwym człowiekiem. Sam zobacz, że kobiety szczęścia nie dają, to przeważnie tylko udręka. Ja na Twoim miejscu podziękowałbym temu koledze za otwarcie oczu i uświadomienie sobie z kim miałeś się zadawałeś. Mam nadzieję, że owy kolega również podobnie jak i pani jest zablokowany i nie ma powrotu do Twojego świata. Tak przy okazji: przeczytaj książki Marka raz jeszcze.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na początku zle ją odebrałeś ona chciała z Tobą "przygody" a ty podświadomie dążyłeś do związku - byłeś długo sam dlatego się w niej szybko zadłużyłeś. Za szybko ulokowałeś uczucia w bardzo niepewne "aktywo" ( kobiete ). Z tego co piszesz byłeś na przyczepke od początku, zle odebrałeś jej intencje. Koieta nigdy nie powie ci że chce przygody ażeby nie wyszła na ladacznice... Może chciała to zakończyć wcześniej ale nie wiedziała jak. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smerf napisał:

Być może na początku zle ją odebrałeś ona chciała z Tobą "przygody" a ty podświadomie dążyłeś do związku - byłeś długo sam dlatego się w niej szybko zadłużyłeś. Za szybko ulokowałeś uczucia w bardzo niepewne "aktywo" ( kobiete ). Z tego co piszesz byłeś na przyczepke od początku, zle odebrałeś jej intencje. Koieta nigdy nie powie ci że chce przygody ażeby nie wyszła na ladacznice... Może chciała to zakończyć wcześniej ale nie wiedziała jak. 

 

Właśnie nie, ona mówiła że miała w dużo mezczyzn, ale tak wartościowego człowieka jak ja nie spotkała, że ewenement i stary taty. Pierwsza mi powiedziała że mnie kocha. Później ja rzuciłem pracę i wszytko miała już kompletnie wyjebane. Teraz z perspektywy czasu, widzę że ona miała jakiś problem z psychika. Nikt normalny, zdrowy psychicznie nie może pakować się w związek, jednocześnie chodząc i zdradzając. Nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ganiaj za kobietą.

Chcesz prawdziwej relacji? To szukaj takiej, która będzie latać za Tobą, a nie na odwrót. 

 

Zainstaluj bado czy tinder, idź na kilka randek, poznaj trochę kobiet. Naucz się grać w ich gre. Szybko Ci przejdzie. Obojętność i wyjebane jajca to klucz do skucesu. No i koń zwalony.

 

Nie wczuwaj się tak. Nie warto ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nightdreamer napisał:

( przygotowywałem się do wejścia na K2)

Kiedy atakujesz? Z ciekawości z czego żyjesz, jak zbierasz na sport (jeśli wolno dociec)

Cytat

Ostatnio dowiedziałem się że jest z moim najlepszym kumplem i wszytko znowu wróciło.

Mam w sobie straszny ból i czuję się podwójnie zdradzony, przyjaciel do którego płakałem przez telefon w wieku 30, okazał się być zwykłą ku... I on już pewnie wtedy z nią kręcił.

Masz prawo się tak czuć, pozrywałeś wszelkie kontakty ze szmaciarzem? Żadnych białorycerskich akcji z obijaniem mu maski, gość umarł na zawsze i koniec. Wpadł do wielkiej ciemnej studni, pamiętaj.

 

To był taki serio najlepszy przyjaciel czy kumpel? Jak przyjdzie wydymany do Ciebie z otwartymi ranami, a tak się stanie, każ mu spier*** masz być wtedy już innym gościem! Kumasz?

 

Cytat

Nie mam jakieś depresji itp, ale moje życie straciło smak... wydarła mi serce z korzeniami...

Ku*** człowieku co z górami, czemu Cię tam nie ma????????????????

 

Je*** szma**  okropny człowiek podobnie jak Twój ex koleżka szmaciarz, je*** ją i jego.

 

Wiem jak się czujesz, wiem gdzie jesteś,  byłem tam i za ch** nie wracam! Wyciągam łapę choć w naszą stronę.

 

A, że mam teraz totalną faze na epokę na to, wołam i przywołuje woja w Tobie i całą siłę jaką możesz z siebie wykrzesać, czas się odrodzić. Ja wczoraj wyje**** 5 magazynków mausera z 1889, pojutrze jadę poślinić się na jeepa, a niebawem idę biegać i kalistenika. A ty co zrobisz, żeby nie skisnąć?

 

POOOOOOOOBUDKA ŻOŁNIERZU! Odpierdol na cały regulator i 20 pompek.

 

 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co na  na góry, miałem mieć 20% wkładu bo reszta to byli sponsorzy, ale zrezygnowałem z tego , bo wydawało mi się to być egoistyczne że będąc w związku jadę tak strasznie narażać życie.

Gadałem z ludźmi o tym byłym przyjacielu czy go wywalić że znajomych, ale powiedzieli mi że tylko udowodnię tym to, że siedzę w domu jak ciotą i płacze, a oni się bawią doskonalem. Jednocześnie ku.. wicy dostaję gdy mam go w znajomych. Niestety, mamy wspólnych znajomych i sami powiedzieli mi że oni nie są w to wmieszani i chcą się spotykać ze mną i z nim. I jak już kur... Oci..alem ...

Edytowane przez nightdreamer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani typowo do ruchańska Cię chciała, a ty z klamotami do jej miasta żeś się przeprowadził, porzucając swoje pasje w dodatku angażując się emocjonalnie i przeinwestowując w relacji.

 

Pamiętaj kochany, nigdy nie staraj się bardziej niż kobieta . NIGDY.

 

Chłopie przygotowujesz się na wejście na K2 a nie poradzisz sobie emocjonalnie  z jakąś laską co daje na prawo i lewo ?

 

Dziękuj Pani że kopnęła Cię w dupę, zrobiła Ci przysługę, przecież niczego wartościowego sobą nie reprezentowała :)

 

 Masz teraz spokój żeby wrócić do swoich pasji - do siebie.

 

To najważniejsze.

 

Pozdro, wyjdziesz z tego silniejszy

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nightdreamer napisał:

Co to zarabiania na góry, miałem mieć 20% wkładu bo reszta to byli sponsorzy, ale zrezygnowałem z tego , bo wydawało mi się to być egoistyczne że będąc w związku jadę tak strasznie narażać życie.

PYTAM SIĘ KU*** KIEDY ATAKUJESZ K2? Rok, pół roku, dwa? Kiedy wracasz do tej cudownej pasji? Pytam się!?

Cytat

Gadałem z ludźmi o tym byłym przyjacielu czy go wywalić że znajomych, ale powiedzieli mi że tylko udowodnię tym to, że siedzę w domu jak ciotą i płacze, a oni się bawią doskonalem.

Pie*** swoich białorycerskch znajomych i ich konwenanse, czujesz się źle, czujesz się podle, TY się liczysz! Blok na social media i focus na siebie i swoich celach ile chcesz jeszcze tak leżeć i płakać?

Cytat

Jednocześnie ku.. wicy dostaję gdy mam go w znajomych. Niestety, mamy wspólnych znajomych i sami powiedzieli mi że oni nie są w to wmieszani i chcą się spotykać ze mną i z nim. I jak już kur... Oci..alem ...

Bo są bandą frajerów, jeśli jest tak jak napisałeś faktycznie, to gość jest szmatą i koniec. Sprzeniewierzył waszą relacje, knuł za Twoimi plecami, słuchał kutasa i nic go nie obchodził kumpel zapijający się ze smutku, kumasz bazę?

Jak znajomi mają taki moralny problem, to czas ich je*** i sprawdzić kto się ostanie kumasz?

 

Ty zostałeś, okłamany, ty byłeś robiony na miętowo, ty za to płacisz, za TWOIMI plecami były kręcone lody. Nie masz żadnych zobowiązań wobec nikogo, zadbaj o SIEBIE!

 

Misiu jak się do kogoś zwracasz wstawiasz @ i potem nick.

 

Zrobiłeś 20 pompek czy dalej płaczesz?

 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

Pani typowo do ruchańska Cię chciała, a ty z klamotami do jej miasta żeś się przeprowadził, porzucając swoje pasje w dodatku angażując się emocjonalnie i przeinwestowując w relacji.

 

Pamiętaj kochany, nigdy nie staraj się bardziej niż kobieta . NIGDY.

 

Chłopie przygotowujesz się na wejście na K2 a nie poradzisz sobie emocjonalnie  z jakąś laską co daje na prawo i lewo ?

 

Dziękuj Pani że kopnęła Cię w dupę, zrobiła Ci przysługę, przecież niczego wartościowego sobą nie reprezentowała :)

 

 Masz teraz spokój żeby wrócić do swoich pasji - do siebie.

 

To najważniejsze.

 

Pozdro, wyjdziesz z tego silniejszy

Dzięki za dobre słowo, niestety teraz już chu... z tego K2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

PYTAM SIĘ KU*** KIEDY ATAKUJESZ K2? Rok, pół roku, dwa? Kiedy wracasz do tej cudownej pasji? Pytam się!?

Pie*** swoich białorycerskch znajomych i ich konwenanse, czujesz się źle, czujesz się podle, TY się liczysz! Blok na social media i focus na siebie i swoich celach ile chcesz jeszcze tak leżeć i płakać?

Bo są bandą frajerów, jeśli jest tak jak napisałeś faktycznie, to gość jest szmatą i koniec. Sprzeniewierzył waszą relacje, knuł za Twoimi plecami, słuchał kutasa i nic go nie obchodził kumpel zapijający się ze smutku, kumasz bazę?

Jak znajomi mają taki moralny problem, to czas ich je*** i sprawdzić kto się ostanie kumasz?

 

Ty zostałeś, okłamany, ty byłeś robiony na miętowo, ty za to płacisz, za TWOIMI plecami były kręcone lody. Nie masz żadnych zobowiązań wobec nikogo, zadbaj o SIEBIE!

 

Misiu jak się do kogoś zwracasz wstawiasz @ i potem nick.

 

Zrobiłeś 20 pompek czy dalej płaczesz?

 

To nie o to chodzi że płacze, mija już 5 miesiąc odkąd mnie kopnęła w dupę, tylko nie mogę tych wspomnień wybić z głowy i to za długo trwa..

Co do pompek? Ostatnio robię takie treningi, że czasami nie mam siły auta spowrotem prowadzić.

 

13 minut temu, RENGERS napisał:

Pani typowo do ruchańska Cię chciała, a ty z klamotami do jej miasta żeś się przeprowadził, porzucając swoje pasje w dodatku angażując się emocjonalnie i przeinwestowując w relacji.

 

Pamiętaj kochany, nigdy nie staraj się bardziej niż kobieta . NIGDY.

 

Chłopie przygotowujesz się na wejście na K2 a nie poradzisz sobie emocjonalnie  z jakąś laską co daje na prawo i lewo ?

 

Dziękuj Pani że kopnęła Cię w dupę, zrobiła Ci przysługę, przecież niczego wartościowego sobą nie reprezentowała :)

 

 Masz teraz spokój żeby wrócić do swoich pasji - do siebie.

 

To najważniejsze.

 

Pozdro, wyjdziesz z tego silniejszy

Oczywiście ja to wszystko wiem, wiem czym jest równowaga uczuć itp. żeby bardziej zrobić z siebie debila, to powiem jeszcze że jestem po psychologii...

Nie mam jakiejś nienawiści do siebie, ale straszny zal...nie wiem do czego, do kogo, bardzo mi przykro że jak raz w końcu pozwoliłem kobiecie się do mnie zbliżyć, to trafiłem na takiego dzbana.

Wcześniej byłem w związku 8 lat, ale bardzo to miło wspominam i rozstaliśmy się pokojowi.

Z tą byłem rok, a czuje się jakby mnie żona zostawiła po 20 latach małżeństwa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nightdreamer napisał:

To nie o to chodzi że płacze, mija już 5 miesiąc odkąd mnie kopnęła w dupę, tylko nie mogę tych wspomnień wybić z głowy i to za długo trwa..

Nie cytuj całej wypowiedzi bo wyłapiesz warna. Czas musi upłynąć, a ty musisz zmienić jakieś nawyki.

 

Piszesz @nightdreamer

 

Jak się K2 wykichało, to trzeba rozbić bazę trochę niżej i popatrzeć na inne szczyty, co jest, nie może być tak, że ci babsko zabrało jaja i godność. Trenujesz i oto chodzi, czas na nowy projekt.

 

Mi się zdaje że:

 

Kiśniesz w tym sosie, bo jesteś (wnioskuje na podstawie faktów, to nie inwektywy z mojej strony) super beciakiem, sprowadziłeś się do jej miasta, rzuciłeś dla du** wszystko, widywałeś 3 razy w miesiącu LLLLLOOOOLLLLL jak stąd na K2. Słuchaj pruła się na tych wyjazdach i tyle, ma na Ciebie I MIAŁA WTEDY wyjeb*** kompletnie, jesteś w jej mniemaniu ścierą do wycierania rzygów w barze.

 

NIE MA żadnego powodu, żebyś zaprzątał sobie nią głowę. Boli Cię EGO, że zaufałeś, że góry poszły się dymać. Wstydzisz się swojej naiwności, wstydzisz się swojej słabości EGO Cię boli i tym się musisz zająć, nie tym szmatławcem. Od dupy strony się tym wszystkim zajmujesz, jesteś miękkim flakiem, zastanawiasz się co "znajomi" sobie pomyślą.

 

Kumasz? Alpinizm nie zrobił z Ciebie mężczyzny, sam się musisz skonstruować na nowo

 

Do tego sugerujesz się zdaniem "znajomych" co wypada, a co nie wypada. Jeb*** ich i ich zdanie, skoro nie rozumieją jak zostałeś oszukany

 

NA WŁASNE ŻYCZENIE, 100 czerwonych lamp, których nie widziałeś, cóż bywa. Wywal ich z tych social media i popracuj nad ego za szmatławcem nie ma co tęsknić. Uwaliła ci wyprawę no kuuu**** chyba bym jej czekanem pokazał co o niej sądzę.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! 

 

1. Nigdy żadnej przeprowadzki dla baby ( do jej mieszkania tym bardziej). 

 

2. Nigdy nie rezygnujesz z pasji, pracy, czegokolwiek dla baby. 

 

3. Zanim zwiążesz się z jakąś, zawsze stosuj wywiad, słuchaj uważnie co mówi o swojej przeszłości, stosuj okres karencyjny np. 6~7 miesięcy, najlepiej rok spotykania się bez zobowiązań. 

 

4. Na bieżąco monitorujesz zainteresowanie baby. Rzadki kontakt, brak chęci częstych spotkań, to sygnał, że jej poziom zainteresowania Tobą jest niski. 

 

5. Wypady z kolegami bez Ciebie, imprezy z kolegami bez Ciebie, dyskwalifikują babę z miejsca. 

 

6. Ja osobiście (żeby się nie wkurwiać) wyjebałbym "kolegę" z grona znajomych, a na ulicy traktował jak powietrze. 

 

7. Chlanie pogłębi stan depresyjny. Kilka godzin będzie fajnie, potem przykurwi razy dwa. 

 

8. Zakończenie związku~ Adam Bytof. Kup to nagranie i słuchaj do upadłego. 

 

9. W zasadzie to nie musisz robić nic, bo prędzej, czy później Ci przejdzie. Wiedz lecz, że to jest odpowiedni moment na analizę tego co się stało. Ból fizyczny, który odczuwasz minie po kilku miesiącach.

 

10. Musisz mieć w swoim życiu, coś co kochasz robić, a jeżeli nie masz, to szukaj, aż znajdziesz. Oprócz tego, że zaczniesz odczuwać radość z życia, to na wypadek rozstania masz do czego wrócić. 

Własne pasje powodują też, że dla baby jesteś nieosiągalny. To ona musi zabiegać o Twój czas, nie na odwrót. 

 

Generalnie pierdol to. Odcierp swoje, wypnij dupę na baby i rób swoje. Za 10 lat i tak będzie Ci ta cała sytuacja koło chuja latać. Żadnych oczekiwań w stosunku do kobiet. Dziel przez 4 to co mówią. Patrz co robią. Reaguj szybko i ostro jak coś odpierdolą. Naucz się odcinać ze swojego życia ludzi, którzy Cię zdradzili. 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh... I nie ma mocnych, oj nie ma mocnych. Jak się ta jedna, jedyna, taka inna niż wszystkie cipka trafi... Teorię możesz mieć obcykaną, książki przeczytane, I tak popłyniesz...

 

Ale wiesz co? Prawie każdy tu na tym forum miał bardzo podobną historię, z jakąś "taką jedną, jedyną i wyjątkową". Muszą je gdzieś seryjnie w jakiejś fabryce produkować, bo tak wiele ich po świecie chodzi.

Nie twoja wina, że ci się to przytrafiło. Widać wszyscy faceci mają gdzieś jakiś taki błąd w oprogramowaniu. Mógłbym ci napisać, że "głupi byłeś", napiszę jednak że "byłeś mądry tak jak i ja".

Takie życie, popłynąłeś. Nie ty jeden popłynąłeś. I ja popłynąłem swego czasu, i inni Bracia pływali. Nie ty pierwszy i nie ty ostatni. Nie ma w tym twojej winy.

 

Godzinę temu, nightdreamer napisał:

aż żałuję że dopiero teraz założyłem konto 

I to był chyba jedyny błąd jaki popełniłeś!

 

Przeprowadziłeś się do innego miasta, rzuciłeś robotę, straciłeś (lub osłabiłeś) kontakt ze starymi znajomymi, postawiłeś na "wierność i poświęcenie". Sam dobrowolnie odciąłeś się od wszystkiego. Twój świat się strasznie skurczył. W rezultacie twoja pani stała się dla ciebie 100% twojego świata. Wszystkim. Więc jak ją stracisz, to stracisz wszystko! Nie ma już gór, nie ma kumpli, nie ma innych miłych pań, nie ma nawet do kogo napisać. Wszystko, wszystko, wszystko!

 

Gdybyś chodził w góry, gdybyś trzymał ze swoimi kumplami, gdyby ta pani była dla ciebie nawet 30% twojego życia - to jakoś byś przebolał jej stratę. Trudno, 30% to też duża strata. Ale stracić 100%?! Stracić wszystko, wszystko?!

 

Dlatego pisz tutaj na forum. Tutaj jesteś anonimowy, bezpieczny. Człowiek to jest jednak zwierzę stadne i potrzebuje jakiegoś stada, w którym jest akceptowany. Które da mu wsparcie, gdy jest osłabiony. Powoli, powoli odbudujesz 99% swojego życia. Powoli wrócisz między ludzi. Tu jest bardzo dobre miejsce, żeby ten powrót zacząć. Tu tacy sami jak ty - jesteśmy z tego samego stada.

 

Nie pij samotnie! Nie pij samotnie herbaty, soku pomarańczowego, piwa, wódki. Jak masz doła, jak nie masz z kim pogadać w realu albo nie chcesz jeszcze gadać w realu - to pisz tutaj. Uwierz mi, naprawdę istnieją inni ludzie poza tą panią "jedną, jedyną i taką wyjątkową". I czasem są to bardzo ciekawi ludzie. Tak jak na przykład @Jaśnie Wielmożny, który tu zapodaje taką muzę, że mnie to z kapci wywala (słuchaj tego! słuchaj wszystkiego, co on wkleja we wszystkich wątkach!) . Musisz powiększyć na powrót swój świat do jego naturalnych rozmiarów - ale nie na siłę. Potrzebujesz na to czasu, więc niech to się odbędzie w swoim naturalnym, komfortowym dla ciebie tempie.

 

2 godziny temu, nightdreamer napisał:

Malowanie mieszkanie, skręcanie mebli, gotowanie ciągle, kwiaty

Ty też skręcałeś meble? ? Nosz ku*** popatrz, jaki ten świat mały!

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KolegiKolega napisał:

 Tak jak na przykład @Jaśnie Wielmożny, który tu zapodaje taką muzę, że mnie to z kapci wywala (słuchaj tego! słuchaj wszystkiego, co on wkleja we wszystkich wątkach!) .

?

7 minut temu, KolegiKolega napisał:

Ty też skręcałeś meble? ? Nosz ku*** popatrz, jaki ten świat mały!

Może w tym samym mieszkaniu skręcaliście!

 

A tak serio @KolegiKolega dzięki, cieszy mnie to, że Cię to cieszy i interesuje. @nightdreamer powyższy post, przeczytaj sobie ze dwa razy. Chodzi oto, żebyś się ODPROGRAMOWAŁ nie zaleczał, czy zapominał, to Twoje życie, nie ma co zapominać tylko łagodnie płynąć ze sobą przez życie bez wyrzutu do siebie o naiwność. I tak jak zostało napisane, każdyz nas był takim skręcającym meble kretynem.

 

Z dedykacja dla @KolegiKolega właśnie słucham

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnować z wyprawy na K2 dla jakieś panny ?

Blask twojej zbroi jest jednym z obiektów, które widać z kosmosu.

Ale co się stało to się nie odstanie, wróć do pasji, zajmij się sobą i poukładaj sobie życie tak jak przed poznaniem panny. Wcześniej jej nie znałeś i jakoś żyłeś, jak sam zauważyłeś całkiem fajnie i wygodnie.
Wiesz jaki płynie z tego wniosek? Tak ona ci nie jest potrzebna do życia, co więcej twoje życie jest lepsze bez niej. 
Polecam na początek powrót na stare śmieci. I powrót do treningów! 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, nightdreamer said:

Pewnego dnia w pracy rano, napisała mi SMSA (!) Że to nie to i ona chce być niezależna...

Spotkała innego samca który w jej ocenie był wyżej od Ciebie. Panna jest na wydaniu obecnie.

Nie rezygnuj nigdy z pasji dla kobiety. Sam bym chętnie podjął taką wyprawę kiedyś ale pozostał mi Kozi Wierch i Orla Perć które są w moim zasięgu.
 

2 hours ago, nightdreamer said:

Nigdy w życiu nie przyszło mi żeby do niej wracać, nawet po rozstaniu, bo takiego bólu, nie przeżyłem jeszcze nigdy, a miałem dwa wypadki, połamane nogi i ręce na wyprawach itp. Nikt tak strasznie mnie nie skrzywdził.

Każdy ma swoją Femme Fatale na swojej ścieżce. Głowa do góry bedą inne bardziej wartościowe Kobiety. Ale pamiętaj żeby nigdy dla Kobiety nie poświecać swoich pasji. To strata i będzie Cię to męczyć potem wewnętrznie. 

 

Resztę Ci łądnie bracia wyłożyli. Czas zagoi rany i będziesz silniejszy i bardziej zahartowany po tej sytuacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.