Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś 10 marca, światowy dzień mężczyzn. Choć dzień kobiet był obecny w każdej gazetce promocyjnej, portalu i TV. To dzień mężczyzn, jest celowo pomijany przez wiele mediów. Tymczasem to nasza płeć, zbudowała cywilizację, oddawała życie w walce i nadal napędza system i świat. Wykonując najbardziej wymagające intelektualnie jak i fizycznie prace.

 

Z okazji dnia mężczyzn, składam Wam Bracia i sobie życzenia:

  • Zdrowia do realizacji pasji i celów.
  • Sukcesów i dużo piniążków.
  • Wielu normalnych, nie sfeminizowanych kobiet. Takich nie za starych, 19 - 25 lat. ;)
  • Żeby białogłowy pamiętały o Was. Kupiły Wam nowego ajfona, zabierały na wycieczki, płaciły w restauracji i nigdy nie bolała ich głowa. ;)

 

54fd9507d5f16_o_large.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 8
  • Dzięki 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie obchodziłem tego dnia, nigdy też nie oczekiwałem od innych atencji z tego powodu.

 

Najważniejsze, że 10-tego marca mrozu nie było, bo wg przysłowia "Gdy mróz w marcu dnia dziesiątego, jeszcze czterdzieści dni mrozu takiego". Do tego dzisiaj mamy jeszcze dzień całowania w czoło, dzień Mario (wg zapisu Mar.10).

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bracie, wzajemnie!

 

Moje kobitki pewnie były nieźle zdziwione, że nie było żadnych kwiatuszków ani prezencików na Dzień Kobiet. Ba, jedna wręcz upomniała się o życzenia;) uprzejmie wytłumaczyłem, ze póki dzień kobiet będzie promowany na każdym kroku, a dzień męzczyzn pomijany, to nie ma na co liczyć z mojej strony.

 

To nie jest niechęć do kobiet, to jest równouprawnienie;)

Edytowane przez Robert kosmosu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.