Skocz do zawartości

Popularność :)


Gradhach

Rekomendowane odpowiedzi

Hah piszą o nas :)

 

https://www.rp.pl/Plus-Minus/306069912-Dlaczego-kobietom-i-mezczyznom-coraz-trudniej-sie-dogadac.html?fbclid=IwAR1oPsYFAZnaRlK10LOumaXsJSfQrfyQIqkIveGsdOXMLfeq0_6Rp0a1Xbk

 

I o ,,guru'' @Marek Kotoński , tutaj cytat: ,, Chcąc więcej dowiedzieć się o tym ruchu, na pewno warto odwiedzić forum BraciaSamcy.pl założone przez guru polskich redpillersów Marka Kotońskiego, kontrowersyjnego pisarza i youtubera ''.

 

Uwaga, przeczuwam lekkie podwyższenie osób prowokujących, tak zwanych trolli, na naszym forum...

 

 

Edytowane przez Gradhach
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Najbardziej radykalne przegrywy postulują nawet stworzenie jakiegoś systemu rozdzielnictwa kobiet, by faceci mieli równiejszy dostęp do owych zasobów – zauważa Wojciech Kruczyński. Chcąc więcej dowiedzieć się o tym ruchu, na pewno warto odwiedzić forum BraciaSamcy.pl, założone przez guru polskich redpillersów Marka Kotońskiego, kontrowersyjnego pisarza i youtubera.

 

Tutaj możemy podziękować gromkimi brawami przykładowo koledze @Analconda i każdemu kto na to pozwala, przyklaskuje. Zamiast forum świadomych mężczyzn, którzy potrafią wesprzeć się męską radą i twardą ręką, zostaliśmy w jednym ku** zdaniu jednym tchem zrównani z piwniczakami, którzy chcą, aby im kobiety przydzielać.

 

@Gradhach Tu się nie ma z czego cieszyć, beki z forum ciąg dalszy.

 

Łapy opadają. Właśnie przez takie gó*** zawsze będziemy w defensywie.

  • Like 12
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleofas napisał:

Niezupełnie, bo na forum jest przecież wiele wartościowych tematów. Jeśli ktoś nas odwiedzi to na pewno zmieni zdanie. 

Pan redaktor ani żaden inny pismak nie będzie się doszukiwał uwierz, on ma swoją tezę i nie musiał szukać długo, aby znaleźć potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Tutaj możemy podziękować gromkimi brawami przykładowo koledze @Analconda i każdemu kto na to pozwala, przyklaskuje.

Czemu się do mnie przykleiłeś?

Cytuje badania, opisuje swoje przemyślenia i obserwacje - i nie tylko moje.

Gdzie ja pisałem o jakimś dzieleniu kobiet XD.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny a od kiedy obchodzi Cię gadanie motłochu? Niech se gadają do woli. Jak chcą żyć w zakłamaniu to niech żyją. Świata nie zbawisz, propagandy nie zatrzymasz. Kobiety takie niezbędne i wspaniałe są? Przyjdzie jeden kryzys, potem drugi, gospodareczki się powypierdalają, skończy się wesoły system rozdawnictwa zwany socjalizmem i skończy się ten cały teatrzyk zwany feminizmem. Dbajmy o siebie! Trzeba zamknąć ten temat. Pp co mamy się wkurwiać niepotrzebnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minutes ago, Analconda said:

Cytuje badania, opisuje swoje przemyślenia i obserwacje - i nie tylko moje.

Nie - Ty użalasz się nad sobą, chełpisz lenistwem i kreujesz sam swoje problemy, odmawiając pracy nad nimi. 

 

A sam artykuł - totalna papka i pomieszanie pojęć. Kompromitacja dziennikarska - ale o rzetelne dziennikarstwo chyba obecnie nikt już nie dba. 

Edytowane przez azagoth
  • Like 11
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, azagoth napisał:

 

Nie - Ty użalasz się nad sobą, chełpisz lenistwem i kreujesz sam swoje problemy, odmawiając pracy nad nimi. 

To samo można powiedzieć o mnie, a jakbyś mnie spotkał i pogadał ze mną to zobaczyłbyś jaki kawał roboty nad sobą odjebałem, a następnie zadał pytanie: "no to ja nie wiem dlaczego Ty jesteś sam?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż się w kieszeni otwiera, jak czytam taki bullshit. Szkoda że nie wspomniała że te rosnące wymagania są nieadekwatne do tego co te kobity po gównokiernkach sobą reprezentują. To że mają papier w czymś czego nawet nie lubią, nie sprawi że stanowią realną wartość na rynku matrymonialnym. W wiekszości to kolejne pindy z rozdmuchanym do granic możliwosci przez orbiterów ego... Oglądajace ambitne programy typu big brother, warsaw Shore ,netflixa i w ramach swoich zainteresowań są ekspertkami od paznokci. To jak normalny, świadomy, szanujący się chłop chciałby się użerać z takim tłukiem?  "Badająca ten problem Małgorzata Stefańska mówi o „słabym nasyceniu rynku matrymonialnego" mężczyznami spełniającymi rosnące wymagania coraz bardziej ambitnych kobiet, które nie chcą partnera o niższym statusie społecznym. – Zarazem we wsiach na wschodzie Małopolski kawalerowie stanowią dwie trzecie mężczyzn. I bez efektu szukają żon. To osłabia instytucję rodziny – mówiła w „Dzienniku Polskim".  

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Tu się nie ma z czego cieszyć, beki z forum ciąg dalszy.

Nie miałem na celu pokazanie radości czy cieszenia się... Mi chodzi bardziej o to, ze przez takie artykuły przybędzie w mojej ocenie trolli na forum.

 

16 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Właśnie przez takie gó*** zawsze będziemy w defensywie.

Od nas zależy czy będziemy w defensywie. A po resztę, jeśli ktoś wyniesie dużo z tego forum, to nikt nie jest przegrany :) Komuś to zawsze pomoże i za to powinniśmy być wdzięczni sobie nawzajem i @Marek Kotoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, ZortlayPL said:

To samo można powiedzieć o mnie, a jakbyś mnie spotkał i pogadał ze mną to zobaczyłbyś jaki kawał roboty nad sobą odjebałem, a następnie zadał pytanie: "no to ja nie wiem dlaczego Ty jesteś sam?"

To ja Ci szybciutko odpowiem dlaczego jesteś sam - i będzie to odpowiedź trafna na 90%.

1. Bo masz wbite do głowy, że kobieta to szczęście, sukces, wygrana (wstaw cokolwiek)

2. Ponieważ nie zmieniasz w sobie i wokół siebie tego, czego potrzebujesz Ty ale to, co sądzisz, że oczekują kobiety. Implementujesz zmiany pod kobiety. 

3. Bo zakładasz, że bycie samemu jest złe, bezwartościowe i poniżające. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił ten kawałek:

 

'Jestem absolutnie apolityczny, ale nie ma co udawać, że Grzegorz Schetyna czy Władysław Kosiniak-Kamysz to są politycy charyzmatyczni, którzy mogą być autorytetem dla młodych mężczyzn.'

 

A potem wyrastają kolejni bandyci, oszuści, złodzieje, zdrajcy i szubrawcy... ech ostatni raz dałem się podejść żeby czytać podobne propagandowe, poprawne politycznie łajno... Idę się wypróżnić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZortlayPL napisał:

1. Nie 2. Nie rozumiem 3. Tak

Nie kumam, jak dla mnie bycie samemu jest spoko.

4 minuty temu, ZortlayPL napisał:

Zmiana myślenia w głowie mnie przerasta, nie mogę tego obejść za cholerę! 

Czy jako dzieciak dorastałeś w cieniu siostry-księżnej-atencjuszki? 

 

Curła masz 180+, wyjściowy ryj i się użalasz nad sobą. No ale cóż mogę Ci na to poradzić? Nie wiem może specjalista pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney @azagoth @Jaśnie Wielmożny nie użalam się kurwa, dostaje dziesiątki odrzuceń na ryj, robiłem nofap wielomiesięczny. Stawianie czoła wyzwaniom to użalanie się? Posłuchajcie bracia, nie wiem jak brat @Analconda ale jeśli ja robię Wam zły PR na forum to mogę zrezygnować z uczestnictwa. Powiedzcie tylko słowo i już mnie nie ma. To żadna podpucha, może nie zdaję sobie sprawy, że jestem niemile widziany.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nas skwitowali.

 

To określenie na ,,P” opisał ten dziennikarzyna i dodał, że jak chce się o tym ruchu więcej dowiedzieć to trzeba odwiedzić forum.

 

Seksiłem się z różnymi paniami w życiu, miałem kochanki, dziewczyny. Obecnie jestem w stabilnym związku z fajną, ładną dziewuchą. Zawodowo w miarę dobrze się ustawiłem- ogólnie jestem zadowolony z życia i w perspektywie kilku najbliższych lat wyglada na to, że będzie na prawdę spoko.

Została mi przypietą latka ,,P”, bo... bo w sumie nie wiem dlaczego. Bo zadaje pytania chyba. Za dużo widzę. Trafnie ktoś zdiagnozował pewne problemy i założył forum gdzie można swobodnie wymieniać poglądy.

 

Tak jak @Cortazar napisał, ostatni chyba raz dałem się namówić czytać tego typu gówno które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ZortlayPL napisał:

ale jeśli ja robię Wam zły PR na forum to mogę zrezygnować z uczestnictwa. Powiedzcie tylko słowo i już mnie nie ma. To żadna podpucha, może nie zdaję sobie sprawy, że jestem niemile widziany.

A kim my jesteśmy, żeby Cie stąd wyrzucać? Kompleksy wylewają się z Ciebie jak szalone. To co napisałem, nie napisałem przeciwko Tobie, ale w kontrze do upadku merytorycznego forum, po to, żeby mieć na to wzgląd przy czytaniu "BADAŃ" ku*** o czadach. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że jesteś nie mile widziany - twoja głowa to jest Twój wróg - obecnie, mam nadzieję, że nie na zawsze i fajnie, że wiesz że robisz postępy. Czekamy na więcej.

 

42 minuty temu, Gradhach napisał:

Nie miałem na celu pokazanie radości czy cieszenia się... Mi chodzi bardziej o to, ze przez takie artykuły przybędzie w mojej ocenie trolli na forum.

Spoko, sorry źle odczytałem intencje.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, ZortlayPL said:

dostaje dziesiątki odrzuceń na ryj, robiłem nofap wielomiesięczny. Stawianie czoła wyzwaniom to użalanie się?

Ludzie odbieraja cie przez pryzmat tego co piszesz wiec sie nie dziw. Piszesz zwykle “negatywne rzeczy” o sobie.

 

Zaloz temat o tym “jak wyglada twoja walka” z zyciem/kobietami/zwizkami/biznesem Napisz DOKLADNIE co robiles czego probowales i jakie miales niepowodzenia i sukcesy.

 

Takich tematow jest malo (o postepie we wlasnym zyciu)  a szkoda bo duzo z nich mozna wyciagnac.

 

Wtedy ludzie zobacza, ze dzialasz i docenia to, i doradza bo to meska cecha.

 

Rozumiesz roznice?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Badania pokazują, że aż 36 proc. mężczyzn w stałych związkach nie uprawia seksu. Duża część z nich właśnie przez to, że sama relacja z partnerką nie daje im adrenaliny. Jeśli nie czują się dobrze z własną męskością, cierpi na tym ich związek – tłumaczy autor głośnej książki o męskiej seksualności „Sztuka obsługi penisa".

A może dziewczyna im po prostu nie daje?  Tak. już to widzę jak młody facet nie ma ochoty na seks...

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Bo zadaje pytania chyba. Za dużo widzę. Trafnie ktoś zdiagnozował pewne problemy i założył forum gdzie można swobodnie wymieniać poglądy.

O to to właśnie to :)

 

To jest polityczne gó..o tak jak zauważył @Cortazar. Jednak ile tego i temu podobnych krąży na co dzień obok nas?

 

Ja tylko poraz kolejny raz zaznaczam, ze będzie więcej trolli :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Analconda napisał:

Cytuje badania, opisuje swoje przemyślenia i obserwacje - i nie tylko moje

Czytaj - znajdujesz naukowe, poparte badaniami tłumaczenie swoich, jak uważasz - zachowań przegrywa, i skoro na forum masz niewielki posłuch, piszesz dyrdymały pokroju tematu o przegrywach, próbując na siłę udowodnić wszystkim dookoła, że skoro wspomniano o tym w badaniach, to jest to społecznie akceptowalne. A przede wszystkim - robisz to, bo znów - skoro na forum zdecydowana większość odczytała bez pudłaTwoją "motywację" do tworzenia tego typu treści, to uznałeś, że skoro nie możesz wytłumaczyć się i usprawiedliwić przed innymi, to zrobisz to względem samego siebie. I to jest główny powód zmian, albo ich braku.

 

27 minut temu, SSydney napisał:

jak dla mnie bycie samemu jest spoko

Wielu Braci nadal nie rozumie subtelnej różnicy między byciem singlem/ bez stałego związku i traktowaniem kobiet jako wartości dodanej a traktowaniem kobiet jako wartość samą w sobie.

 

Sam artykuł, oprócz różnych, dziwnych inwektyw cisnących się na usta, porównał nas/ ustawił w jednym szeregu z wykopowcami. Ciekawe co na to Miłościwie Nam Panujący :D

 

To kolejny dowód również i na to, że próżno szukać konkretnych treści w mainstreamowym szambie. Napisali artykuł o kryzysie męskości, który to kryzys istnieje już od lat, zajęło trochę czasu, żeby mógł się "rozwinąć" i nagle, w poszukiwaniu winnych, oberwało się Nam :D

 

Dorzućmy jeszcze szczyptę najprawdopodobniej wyjętych z kontekstu cytatów profesora Starowicza, pomieszajmy to z wszechobecnym upolitycznieniem wszelkich treści i bum - wyjdzie zaraz na to, że to my jesteśmy Ci źli, niedobrzy i głosujemy na PiS :D

 

Na koniec jeszcze dorzucę, że wszelkie artykuły w mass mediach należy traktować z dużym dystansem i przymrużeniem oka.

Edytowane przez Spartan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TheFlorator napisał:

Ludzie odbieraja cie przez pryzmat tego co piszesz wiec sie nie dziw. Piszesz zwykle “negatywne rzeczy” o sobie.

Bo bardziej od łatki przegrańca nie chcę łatki pozera. Brzydzę się nią. Na samą myśl o tym, że miałbym tu gadać jaki jestem pro-elo gangsta gdzie samoouszukiwanie się u mnie leży i sam nie wierzę że jestem zwycięzcą, bo rzeczywistość pokazuje co innego... no wypieram pozerstwo zwyczajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.