Skocz do zawartości

Popularność :)


Gradhach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze Panowie, to czego się spodziewacie po artykułach/reportażach w mediach "głównych"?

 

Dla mnie praktycznie wszystko jest tam na jedno kopyto w relacjach damsko-męskich. Jak w ułamkach: licznik się zmienia, ale mianownik jest cały czas ten sam-  to wszystko wina mężczyzn. Jak w tym stwierdzeniu: kobieta zdradza to na pewno wina mężczyzny, bo się nie starał, był za dobry/zły; facet zdradza, czyli jest świnią i rozwala rodzinę. 

 

Schemat.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najwyższa pora zbanować niektóre obelżywe słowa kierowane do mężczyzn i o mężczyznach?

 

Skoro nie można używać słów: loc*a, świni*, gównia* w stosunku do kobiet i dzieci, to tym bardziej powinny być zbanowane słowa incel i przegryw, aby dać jasny sprzeciw deprecjonowaniu mężczyzn w owym miejscu.

 

Można było przewidzieć, że łatki incel/przegryw w końcu przylgną do forum, gdy owa terminologia weszła w życie.

 

Tematy o incelach zaczęły się w maju 2018:

Już wtedy te słowa powinny były zostać zbanowane, a używanie ich powinno zacząć być karane, aby odciąć się od tego zjawiska, o które w łatwy sposób można forum oskarżyć.

 

I nie, nie uważam, że jeśli przestanie się używać tych słów, to każdy nagle będzie wygrywem - to wyłącznie kwestia pijarowa, bo niektórzy po prostu się chełpią taplaniem w swoim bagnie i nie w głowie im próby wyjścia z niego.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ZortlayPL said:

Bo bardziej od łatki przegrańca nie chcę łatki pozera. Brzydzę się nią. Na samą myśl o tym, że miałbym tu gadać jaki jestem pro-elo gangsta gdzie samoouszukiwanie się u mnie leży i sam nie wierzę że jestem zwycięzcą, bo rzeczywistość pokazuje co innego... no wypieram pozerstwo zwyczajnie.

Nikt nie kaze ci tu udawac kogos kim nie jestes. Natomiast latki sobie sam przyklejasz.

 

Zrob temat po kolei konkretnie to moze ci ludzie doradza:

 

1. wiek

2. duze czy male miasto

3. troche o dziecinstwie/stosunki z rodzicami

4. samoocena

5. sytuacja zawodowa

6. zdrowie

7. co zrobiles konkretnie aby zmienic swoja sytuacje (ile czasu to robisz etc)

 

Konkrety...

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZortlayPL napisał:

Społecznością przed którą mam respekt i z której zdaniem się liczę. No który ma jaja i powie mi żebym spierdalał?

Misiu, mam inny pomysł.

 

Stwórz wątek nazwij go mniej więcej coś w stylu "moja ciężka walka o szacunek do samego siebie oraz efekty, zapraszam do kosntruktywnej oceny postępów"

W wątku unikasz określeń

-przegryw

-incel

-jestem ch***y

-jestem śmieciem, nieudacznikiem

 

Używasz

-mimo ciężkiej walki osiągnąłem X

-po porażce Y zrozumiałem, że zwycięstwem było X

-nie jest mi łatwo lecz nauczyłem się nie poddawać

-jestem z siebie zadowolony, ogromny progres!

 

18 minut temu, ZortlayPL napisał:

No który ma jaja i powie mi żebym spierdalał?

Ja mam jaja i wyzywam Cię, żebyś stworzył wątek i składnie opisał swoją prace. 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ważniak napisał:

zbanowane słowa incel i przegryw, aby dać jasny sprzeciw deprecjonowaniu mężczyzn

Dużo osób twierdzi, że istnieją kobiety incelki i #przegrywy. Oczywiście pomijam poszczególne przypadki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Analconda said:

Dużo osób twierdzi, że istnieją kobiety incelki i #przegrywy. Oczywiście pomijam poszczególne przypadki.

Daj spokój. Przecież to, co napisałeś to jakiś bełkot pozbawiony treści.

"Dużo osób", "istnieją kobiety" a na koniec: "pomijam poszczególne przypadki". 

Przed opublikowaniem jakichkolwiek treści, zastanów się nad tym co piszesz, o czym piszesz i do czego się odnosisz - będziesz lepiej rozumiany.

Sypanie ogólnikami, frazesami i wykluczeniami, jak wyżej, wygląda po prostu tragikomicznie. Dbaj o swój język i otoczenie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, azagoth napisał:

Daj spokój. Przecież to, co napisałeś to jakiś bełkot pozbawiony treści.

Haha ta - a na streamie lub dwa temu ktoś zaproponował ten temat na audycję i Marek mówił, że to dobry pomysł.

Bo sam fakt, że kobieta może być incelem np to nic. Bo mówię o typowej a nawet nie ale już nie o przypadkach 140kg. Chociaż nawet taką zamoczą tzw feedersi XD.

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Czasami myślę że niektórzy bracia zamiast łykać redpill, tak naprawde mają zbroję. Tylko zardzewiałą. Której ani nie polerują ani jej nie chcą zdjąć tylko czekają aż zejdzie na nich jakaś boginka i sprawi że poczują się w pełni sił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka i warsztat dziennikarski umarła juz dawno. To nawet nie jest mediaworkerstwo. Szacunkiem dla inteligencji czytelnika jest pozwolić przestawić stanowisko drugiej strony, czyli w tym przypadku założyciela Forum i poprosić go o komentarz do tych bredni, jezeli przywołuje się w tekście jego nazwisko.

 

A sam tekst? Incele, przegrywy, Eliott i masowi mordercy, a Panie takie zamożne i wykształcone, nie to co ten męski motłoch.

 

Obraza dla rozumu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz, ciekawe. Zero pojęcia o sztuce i o rzetelnym tworzeniu treści dla czytelnika. Typowy artykuł, który ma wywołać gównoburzę i żeby "debile" klikali. Tak mnie uczono kiedyś w redakcji. Szkoda gadać. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uwagę zasługują badania owej pani:

 

Badająca ten problem Małgorzata Stefańska mówi o „słabym nasyceniu rynku matrymonialnego" mężczyznami spełniającymi rosnące wymagania coraz bardziej ambitnych kobiet, które nie chcą partnera o niższym statusie społecznym.

 

AHA to w drugą stronę jest już OK ? Czy my oby mamy do czynienia z uczuciami od kobiet czy zrobieniem interesu?

Przecież ten temat my tu poruszamy dziesiątki razy.

 

Redaktor mógł wspomnieć o tym forum przy wątku o redpilu dwa akapity wyżej ale wolał podczepić je pod termin "przegryw" co by za dobrze nas nie kojarzono...taka o zagrywka... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZortlayPL napisał:

No który ma jaja i powie mi żebym spierdalał?

Co Ty, laską jesteś żeby nas szit-testować?

To zdanie to wołanie o atencję i niezdarna próba manipulacji. 

 

Przestań brać osobiście i emocjonalnie do siebie zdarzeń w życiu i słów ludzi, którzy chcą Ci pomóc, jako ataków na Twoją osobę.

 

@TheFlorator i @Jaśnie Wielmożny Ci napisali co najlepiej zrobić i, hm użyję Twojej retoryki, jeśli masz jaja to założysz wątek i opiszesz swoją pracę nad sobą i poprosisz innych o komentarze. 

Edytowane przez Imbryk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

@SSydney Stawianie czoła wyzwaniom to użalanie się?

Ja interpretuję tylko to co PISZESZ (a i nie wszystkie twoje komentarze widzę pewnie), na tej podstawie wyciągam taki wniosek. Ciągle się samo-biczujesz, choć jak sam przyznajesz niby nie powinieneś mieć powodu.

15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Posłuchajcie bracia, nie wiem jak brat @Analconda ale jeśli ja robię Wam zły PR na forum to mogę zrezygnować z uczestnictwa.

Opanuj emocje i pomyśl o tym na chłodno. Nikt tutaj nie mówi Ci tego, żeby dosrać, wbrew temu co sądzisz większość osób tutaj jest nastawiona życzliwie i chce Ci pomóc. Tylko tyle i aż tyle.

15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Powiedzcie tylko słowo i już mnie nie ma.

Od tego są moderatorzy, jeżeli złamiesz regulamin. Jeżeli nie to nikt Ci nie zabroni tu pisać. Wręcz przeciwnie, jeżeli ma przynieść to jakiś pozytywny skutek w twoim życiu to PISZ. Rozważ propozycje @Jaśnie Wielmożny o swoim wątku.

15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

To żadna podpucha, może nie zdaję sobie sprawy, że jestem niemile widziany.

Jeżeli chodzi o mnie to do większości "awatarów" (nie licząc rezerwatu) mam raczej pozytywne podejście. 

Do Ciebie bracie też, widzę masę kompleksów ale wydajesz się być "swój chłop". 

Tylko od pisania na forum "jestem przegrany", "nie jestem chadem" itd. twoje życie się nie zmieni. To zwalanie winy na otoczenie i wymówka dla tkwienia w jednym miejscu.

 

Sam piszesz, że coś działasz, czekam na wątek. 

Niestety, większość postów jakie widzę w twoim wykonaniu są takie a nie inne i stąd taki odbiór przez innych. Rozumiesz? 

14 godzin temu, Spartan napisał:

Wielu Braci nadal nie rozumie subtelnej różnicy między byciem singlem/ bez stałego związku i traktowaniem kobiet jako wartości dodanej a traktowaniem kobiet jako wartość samą w sobie

To jest matrixowe pranie mózgu, właśnie stworzone przez kobiety. Nadały sobie same wartość, jakby były jakimś skarbem i wtłaczają to wszystkim od małego. 

No ale po to jest to forum, żeby pokazać, że to jest ZŁOTO GŁUPCÓW, to nie są diamenty a zwykłe polne kamienie, nic więcej. 

To, że ktoś wmawia nam, że to jest coś niebywale cennego nie oznacza, że takie jest to w rzeczywistości.

 

No ale skoro można sprzedawać wodę butelkowaną...??

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten artykuł i jest o kant dupy potłuc. Koleś rzuca hasłami, ale ich nie precyzuje. Ot przykład z brzegu

Cytat

(...)Kobiety zaś są z natury bardzo egoistyczne i nastawione na wykorzystywanie facetów, którzy są dla nich zawsze tylko środkiem do celu. Znając tę prawdę, redpillersi przyjmują strategię obronną, by nie dać się wykorzystywać, a potrzeby kobiet widzą jako egoistyczne roszczenia.

Szkoda, tylko, że Pan Redaktor, nie dopisał, o tym co jest często wałkowane na forum, czyli o zdrowym egoizmie oraz równym wkładzie w związek. Bo jeżeli jedna strona, np. w tym przypadku kobieta, nie daje zbyt wiele od siebie, to jej potrzeby można traktować roszczeniowo i egoistycznie.

Cały artykuł jest napisany w tym stylu, np.

Cytat

Takie teorie naprawdę istnieją. Ba, mają się coraz lepiej. Już samo pojęcie patriarchatu zakłada jakiś rodzaj walki płci. W szerokim ruchu feminizmu są nurty, które w tej wojennej dialektyce idą bardzo daleko. Stąd też wielu mężczyzn zwykło twierdzić, że feministki nienawidzą facetów. Ale przecież po męskiej stronie też nie brakuje podobnych nurtów.

 Tłumacząc: Tak, tak, wiem, że kobiety też walczą nieczysto i nie fair, ale wśród mężczyzn też to jest i to jest ważne!

Offtop: czuję się obrażony, ponieważ nie wymienił spermiarzy z dzidy, a jestem członkiem również tej społeczności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

@SSydney @azagoth @Jaśnie Wielmożny nie użalam się kurwa, dostaje dziesiątki odrzuceń na ryj, robiłem nofap wielomiesięczny. Stawianie czoła wyzwaniom to użalanie się? Posłuchajcie bracia, nie wiem jak brat @Analconda ale jeśli ja robię Wam zły PR na forum to mogę zrezygnować z uczestnictwa. Powiedzcie tylko słowo i już mnie nie ma. To żadna podpucha, może nie zdaję sobie sprawy, że jestem niemile widziany.

Nie ma sensu po raz tysięczny pisać większości na forum o co chodzi , dużo tu braci po 30 czy 40 swoje już naruchali a podejście może mają jakie mają bo trafili na wyjątkowo wyrachowane baby do tego nie wiadomo jak na prawdę wyglądają mogą gadać że przeciętnie czy poniżej a na prawdę mogą mieć duże branie itd. , serio szkoda się produkować jak już dałem sobie spokój pierdolenie że samorozwój da TO SAMO uczucie co bycie z kobietą i bliskość z nią no cóż mi ręce opadły.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.