Skocz do zawartości

Ściana is ściana - na, na, na, na, na


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie, że parę moich słów poruszyło Cię na tyle, żeby pisać taką blachę tekstu. Nie czytałam całej, bo widząc przykład grubej kobiety z jakichś ruchów feministycznych jako "ścianę" stwierdziłam, że nie warto. 

 

Ściana istnieje tylko dla kobiet, które wierzą że ich szczęście zależy od tego, czy stanie szefowi, gdy obok niego przejdzie. 

 

Czy uzależniam swoje szczęście od stopnia podniecenia jakie wywołuję? Nie, choć jest to mega frajda i daje korzyści, więc z nich korzystam póki mogę. Ale patrzenie jak się ślinią to tylko rozrywka.

 

Jestem w związku, to tylko dodatek, mój świat nie kręci się wokół faceta. 

 

Podałeś tu skrajne przykłady, więc ja też takie podam:

Madonna: 62, jej chłopak: 26

Britney Spears: 38, jej chłopak: 26

Jennifer Lopez: w zeszłym roku zerwała zaręczyny (ona 52, on 54 kasiasty ex sportowiec). 

Edytowane przez Halinka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Halinka napisał:

bo widząc przykład grubej kobiety z jakichś ruchów feministycznych jako "ścianę" stwierdziłam

Mea culpa, geniuszu, błędnie założyłem, że w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem.

 

Temat nie jest dla Ciebie, tylko dla kobiet, które mogą przeczytać Twoje wypociny i wziąć je na poważnie, więc sio stąd.

 

Perły przed wieprze, yet once again.

 

Cóż, może mądrzejszym (przynajmniej po podstawówce) kobietom się przyda. ;)

Edytowane przez Ważniak
  • Like 13
  • Dzięki 3
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tyczy wszystkich ludzi na świecie. 

Zwłaszcza mężczyzn nadużywających alko. 

Ja właśnie niedawno wstałam i  jem kanapkę z masłem orzechowym i piję kakao. I zrobiło mi się głupio.  

 

Coś mi się zdaje, że nie lubisz za bardzo kobiet. Z czego to wynika? Skąd w Tobie tyle pogardy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Halinka trochę zmieniamy narrację, co? :D Wcześniej było, że ściana nie istnieje (co jest bzdurą i nie jest potrzebny wykład tego rozmiaru, co zrobił @Ważniak, żeby to zrozumieć; wie to "każdy głupi" kto chociaż trochę obserwuje świat), teraz że nie uzależniasz swojego szczęścia od atencji mężczyzn (co jest super, o ile jest to prawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? 
Tak, natura kobiety yebie równo - no i? 
Ja nawet gdybym miała kupę kasy, operowała się, żyła praktycznie na siłowni to i tak zestarzeję się szybciej od rówieśniczek. :) To się nazywa genetyka? Wszystkie kobiety z rodu mojej matki wizualnie są starsze o nawet 20 lat. :) 
Jestem na takim etapie, że nie mam ochoty już o tym gadać. 

Nikt mi laura nie wręczy za posprzątaną chatę, ugotowany obiad, obciąganko i ogólnie miłą relację. Sami panowie też macie zrytą bańkę, życzycie sobie seksownego robota kuchennego, który będzie samowystarczalny. :) 
Dlatego uczę sie nie spuszczać w tym temacie. Mam dwie łapy i głowę, sama muszę se ogarnąć życie. :) Co nie znaczy, że nie mam oczekiwań. Yebie mnie to, że nie jestem 7/10, też mam prawo wymagać. 

Ok, wysrałam się, poczytam dalsze wypowiedzi. :) 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ważniak napisał:

Ciebie nie ominie, bo musisz pamiętać, że co roku na rynku pojawia się morze osiemnastolatek, które mają coś, co Tobie właśnie ucieka - młodość, a to jest najcenniejsza karta przetargowa kobiet w matingowym świecie.

Jeden koleś mnie ostatnio zapraszał na podróż swoim jachtem. Był moim klientem. 

A miał żonę, więc mu powiedziałam, żeby żonę se zabrał, staruch jeden.  

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma co grzebać kijem w mrowisku. 

 

Zazwyczaj odpowiadam kobietom w jaki sposób sobie znaleźć faceta, jakiego, a jak że nie znajdą szybko to też nie koniec świata, bo nie ma co łapać byle co.

 

I wtedy zawsze pojawi się jakiś męski obrońca przestraszony, że kiedy kobieta nie uzależnia swojego szczęścia od niego, on będzie niepotrzebny. Stąd powstał ten temat. Łaskawy rycerz postanowił uświadomić kobietom, że się zestarzeją, zbrzydną i będą tylko na seks (jakby którejś życiowym celem było wywoływanie jego drąga). 

 

Oczywiście szanuję i darzę sympatią wielu użytkowników tego forum, którzy potrafią się wczuć w sytuację i zrozumieć zarówno mężczyzn jak i kobiety. 

Edytowane przez Halinka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode kobiety też będą patrzyły na was z obrzydzeniem, nawet jeśli będziecie mieli kasę przy sobie (zwłaszcza wtedy).  

Żadna młoda nie zdecyduje się na dłuższy związek z kimś po 40.  Więc będą traktowały was jak worek z pieniędzmi. 

Tyle w temacie. 

Każdy ma w tym życiu przechlapane, nie tylko kobiety. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, JudgeMe napisał:

Żadna młoda nie zdecyduje się na dłuższy związek z kimś po 40.  Więc będą traktowały was jak worek z pieniędzmi

Oczywiście że tak. Pełna zgoda. Tylko że ten kasiasty 40-latek wyrucha tą młodą na wszelkie sposoby a później znajdzie sobie bez problemu jeszcze młodszą. Ot taka subtelna różnica ?

Edytowane przez trop
  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, trop napisał:

ylko że ten kasiasty 40-latek wyrucha tą młodą na wszelkie sposoby a później znajdzie sobie bez problemu jeszcze młodszą.

Jeżeli kogoś satysfakcjonuje taki układ, to proszę bardzo, ale niech potem mężczyźni nie mają pretensji, że kobiety poleciały na ich kasę, i niech się nie żalą, że wszystkie kobiety to materialistki. 

To bardzo płytkie relacje, jeżeli tego właśnie tego oczekujcie, to wasza sprawa. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, JudgeMe said:

nie mają pretensji, że kobiety poleciały na ich kasę, i niech się nie żalą, że wszystkie kobiety to materialistki. 

Nich zgadnę nie mamy?

2 minutes ago, Halinka said:

A stać cię? Jeśli tak, to śmiało sponsoruj młodym dziewczynom rozrywki, jeśli nie - to do roboty. One czekają na gruby portfel, a Ty tu sobie marzysz

Stać mnie i po co te imputowanie czegoś. To jeszcze większy ból kobiet stać ciebie ale nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JudgeMe napisał:

Jeżeli kogoś satysfakcjonuje taki układ, to proszę bardzo, ale niech potem mężczyźni nie mają pretensji, że kobiety poleciały na ich kasę, i niech się nie żalą, że wszystkie kobiety to materialistki. 

To bardzo płytkie relacje, jeżeli tego właśnie tego oczekujcie, to wasza sprawa. 

 

Nie zrozumiałaś. 

Ale nie chce mi się tłumaczyć. 

 

Pozdrawiam ? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Halinka napisał:

Ściana istnieje tylko dla kobiet, które

Niestety Koleżanko... ściana istnieje dla wszystkich. To problem i zagadnienie egzystencjalne. 

Ale możesz to sobie racjonalizować i interpretować po swojemu.

 

1 godzinę temu, Halinka napisał:

Jestem w związku, to tylko dodatek, mój świat nie kręci się wokół faceta. 

Zrozumiałe. Pytanie tylko, do czego ty służysz w jego mniemaniu. 

Jeśli on jest tylko dodatkiem, to ty? No przecież nie zlewką...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Ważniak napisał:
  • E&E (ejaculate & evacuate);
  • S&D (smash & dash);
  • H&Q (hit & quit);
  • N&B (nail & bail);
  • F&D (fuck & duck);
  • RHB&CTL (rock her box & change the locks).

Ważniak przetłumaczysz żeby miało ręce i nogi? Pierwsze to

- tryskam i pryskam ???

A dalej?

Edytowane przez ZortlayPL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ważniak napisał:

Oczywiście wiek nadal jest jednym z głównych wyznaczników, nawet jeśli dobrze się prowadzisz, umiejętnie o siebie dbasz (poprzez trening siłowy, dietę, wysypianie się, ruch), jesteś wykształcona, masz pracę itd., to ściana i tak Ciebie nie ominie, bo musisz pamiętać, że co roku na rynku pojawia się morze osiemnastolatek, które mają coś, co Tobie właśnie ucieka - młodość, a to jest najcenniejsza karta przetargowa kobiet w matingowym świecie.

Osiemnastolatek, które też chcą zasobów męskich, spragnione adoracji i doświadczania życia, i mają SAME MOCNE KARTY w przeciwieństwie do siostry @Halinka halina1999.jpg

ZŁOTY PUCHAR DLA WAŻNIAKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.