Skocz do zawartości

Atmosfera na forum i użalanie się nad sobą


x6eine

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Still napisał:

W każdym temacie tym wspominasz. 

Raczej rzadko.

 

17 minut temu, Still napisał:

Wiemy, wiemy o tym! 

Ale nowi użytkownicy mogą o tym nie wiedzieć.

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Leci na mnie pewna 18 

Ja nawet dla takich w przedziale 18-19, jestem starym dziadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, x6eine napisał:

Nic bardziej nie przyciąga kobiet jak wypracowana pewność siebie. Ogólnie wielu ludzi do poznania was będzie przyciągać wasza pozytywna energia i uśmiech na twarzy.

O Kurcze,a więc wystarczy wyjść do ludzi,uśmiechnąć się?Że też setki tysięcy polaków którzy nigdy nie mieli dziewczyny o tym nie wiedzą,musisz ich koniecznie poinformować.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomagać ludziom w ciężkich chwilach, natomiast jeśli ktoś nie pracuje nad sobą, nie stara się popatrzeć na świat z lepszej perspektywy to dołuje całe forum jeśli nadużywa się cierpliwości. Naprawdę są ludzie po wielkich tragediach, ale jak ktoś ma smutne myśli i kręci tak dniami w każdym wątku i to nie związanym z tematem to już przesada. Ja też mam problemy, rodzica na onkologii, własne chroniczne choroby, ale nie piszę o tym wszędzie, gdzie się da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wpisu @Libertyna: bliżej mi 40, niż 30, żadna panna z tego, co mi wiadomo, się za mną aktualnie nie ogląda, ostatni kontakt intymny z kobietą 3D miałem yyyy... no będzie już chyba z miesiąc, i też zajebiście. Po co sobie zaprzątać głowę takimi rzeczami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Still napisał:
Godzinę temu, Patton napisał:

to można bez problemu żyć bez kobiety. Wiem to po sobie.

Jprdl...?. W każdym temacie tym wspominasz. Wiemy, wiemy o tym! 

Ale wszedł na wyższy poziom, już aż tak się nie użala w każdym temacie jak kiedyś B)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, x6eine napisał:

Nic bardziej nie przyciąga kobiet jak wypracowana pewność siebie

Do tego momentu dało się jeszcze czytać, ale powyższe świadczy o tym, że za mocno weszły redpillowskie treści.

 

Sama pewność siebie jest takim gwarantem powodzenia w podrywów jak kwadratowa szczena i pała 9cm w spodniach!

 

Nie róbcie z kobiet jednokomorkowców, może i mają hierarchię wymagań wobec facetów, ale pierwsza 5 z ich listy to generalnie naczynia połączone, powiedzieć, że nic bardziej nie przyciąga kobiet jak pewność siebie, to jak powiedzieć, że nic bardziej nie przyciąga facetów jak cycki - może być borderka, twarz 2/10 ale cycki to jest gwarant!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, co pewnie większość zauważyła, lubię sobie z rana poczytać posty z cyklu "jestem przegrywem", mało co tak mnie potrafi rozbawić ?

6 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Kto jest za tym by banować na wzór postu od @goryl  za nagminne użalanie się nad sobą/kobietami i brak postępów w terapii forumowej?

Jestem zdecydowanie przeciw, po pierwsze niech nikt nie zabrania nikomu pisać to co czuje, po drugie gdzie wtedy bym się tak uśmiał. Pozdrawiam. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi patrzy na innych przez pryzmat siebie, swoich problemów, swojego podejścia i uważa że ich podejście, zdanie jest najbardziej właściwe, trafne czy najważniejsze, a kto ma inne ten buc .... zauważyłem też drugą ciekawą kwestię, jak komuś pomożesz w niedoli - często robisz sobie z niego wroga....

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Miraculo said:

Nie mogłem się powstrzymać. Przepraszam.

Nie rozumiem, dlaczego to śmieszne? Pewność siebie mimo tego, że jest się zezowatym, niskim czy łysym sugeruje, że ma się do tego dystans i nie przejmuje się tym na co się nie ma wpływu.

Z doświadczenia mogę powiedzieć że nie unikanie tematu np. niskiego wzrostu i żartowanie sobie często z tego wzbudza się zainteresowanie u kobiet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Orybazy said:

Z doświadczenia mogę powiedzieć że nie unikanie tematu np. niskiego wzrostu i żartowanie sobie często z tego wzbudza się zainteresowanie u kobiet. 

Może to wynikać z tego, że, no nie oszukujmy się, łatwiej jest mieć wysoką samoocenę mając wzrost 190, kwadratowy ryjec 8+/10, mięśnie itd. Ktoś, kto nie dostał tych rzeczy w pakiecie od natury, musi bardziej się przyłożyć do pracy nad sobą. Musi być twardszy, mocniejszy psychicznie. Może kobiety to właśnie wyczuwają?  Wolę walki, nieustępliwość w obliczu trudności itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, x6eine said:

Szanowne Państwo,

Ogólnie zwróciłem uwagę na podejście wielu mężczyzn z forum( kobiet również), jest niesamowicie toksyczna. Nie uwzględniam jedynie tematów gdzie ktoś przeżył ciężką sytuację, opowiada o niej, bądź próbuję się doradzić.

Osobiście uważam że atmosferka przez niektórych użytkowników nagina czasoprzestrzeń, ponieważ łatwo jest się zarazić takim nastrojem. Jestem red pillowcem i odczuwam że nasza rzeczywistość jest brutalna, nie mniej depresyjna czasami. 

Dobrze prawisz.
Też uważam że pewne osoby jak np. @bassfreak smęcą zbyt bardzo o Chadologii, inni snują wątki o przegrywach.
Wątki jak zagadać i czy dana kobieta jest mną zainteresowana .... bo nie odpisała, czy ja mogę do niej napisać ??? są zbędne. Albo jakaś chemia się wytorzyła albo jej nie ma po spotakniu.
Przecież mężczyzna też odmawia kobietom, selekcjonuje, wybiera.

Każdy z nas jest indywidualną jedostką i musi brać odpowiedzialność za swoje nastawienie, czyny, wybory. Lepiej się sparzyć i wyciągnać wnioski na przyszłość niż tkwić w Matriksie.
Ani kobiety ani my nie jesteśmy idealni.
Forum jest aby sobie pomagać i doradzić ludziom którzy gdzieś zaliczyli wpadkę i trzeba ich podnieść. Tu trzeba wyciągać wnioski, wyleczyć się i iść dalej do przodu.

A pewnośc siebie to fundament nie tylko w związkach, to się widzi wszędzie.

Chłopy idzie wiosna obie głowy do góry ??
Pozytywniej
 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

to jak powiedzieć, że nic bardziej nie przyciąga facetów jak cycki - może być borderka, twarz 2/10 ale cycki to jest gwarant!

Wiesz u mnie była borderka 10/10 i cycki takie że hej , ja to miałem przejebane żeby z tego wyjść ! :D

2 minuty temu, ZortlayPL napisał:

Ja pie*olę? 22 lata i 50 ONS. Od razu poczułem się jak śmieć. 

Ja również mógł bym tak rzec , to uczucie przyszło nagle po przeczytaniu tego więc to nie było moje "marudzenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, ZortlayPL said:

Ja pie*olę? 22 lata i 50 ONS. Od razu poczułem się jak śmieć. 

Od ilości przerobionego towaru nie stajesz się ani lepszy, ani mądrzejszy, ani bogatszy... co zresztą sam autor tego posta przyznał, że nic mu to nie dało.

 

Bo dać nie może. Twoje życie może stać się lepsze wyłącznie na skutek Twoich własnych działań, pracy nad sobą, a nie od oglądania co parę dni nowej koleżanki rano w łóżku.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Od ilości przerobionego towaru nie stajesz się ani lepszy, ani mądrzejszy, ani bogatszy... co zresztą sam autor tego posta przyznał, że nic mu to nie dało.

 

Bo dać nie może. Twoje życie może stać się lepsze wyłącznie na skutek Twoich własnych działań, a nie od oglądania co parę dni nowej koleżanki rano w łóżku.

To dokładnie podkreśliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leto napisał:

Od ilości przerobionego towaru nie stajesz się ani lepszy, ani mądrzejszy, ani bogatszy... co zresztą sam autor tego posta przyznał, że nic mu to nie dało.

Bzdura leto, masz z tyłu głowy że jesteś wartościowy, po co się oszukiwać. Każdy z nas patrzy jakie ma powodzeni, autor @x6eine też nie kolekcjonował ich bo nie ma co robić, tylko chciał potwierdzić sam przed sobą swoją wartość w tej strefie. Jakkolwiek nazwiemy "polowanie" to chodzi o potwierdzenie wartości w swoich oczach. To samo kobiety robią całe życie.

 

Dodatkowo autor @x6eine jest mało wiarygodny bo jest jeszcze siusiak to raz, a dwa już ma to potwierdzenie swojej wartości, to może sobie gadać, ale jak jeszcze nie miał to też by nie gadał, że to nie ma znaczenia, tylko chciał to odchaczyć, nie uwierzyłby na słowo. Tylko co z tego jak i tak rozchodzi się o potwierdzenie wartości na rynku matrymononym na zasadzie "o proszę samice mnie porządają w hurtowych ilościach". Jestem lepszy od innych mezczyzn na tym polu.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, ZortlayPL said:

Bzdura leto, masz z tyłu głowy że jesteś wartościowy, po co się oszukiwać.

Kolejne kontakty intymne z kobietami po pierwszych 5 czy 6 nie spowodowały u mnie żadnej poprawy samooceny. Ot, przygody. Te pierwsze kilka, które mi pomogły, zadziałały tak, jak sądzę, z tego powodu, że bazowy poziom samooceny, który miałem, nie był zbyt szałowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.