Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zastanawia mnie pewne schematyczne zachowanie u kobiet. Jest pewien typ kobiet, które nazywam zmanierowanymi księżniczkami, które za wszelką cenę udają, że cię nie widzą, że jesteś dla nich powietrzem. W każdym miejscu, w którym regularnie przebywam np praca, studia, siłownia itd. zawsze znajdzie chociaż jedna taka księżniczka z takim zachowanie. Zrobi wszystko,żeby uniknąć choćby jednego spojrzenia na ciebie i pokazać, że dla niej nie istniejesz. I to nie jest tak, że cię nie zauważają. Robią to CELOWO. Wszystko bym zrozumiał gdybym był brzydki, gruby itd, ale nie jestem. Jestem całkiem przystojny i dobrze ubrany. Na branie też nie narzekam bo w każdych z tych miejsc wcześniej wymienionych zawsze są 1-2 adoratorki.  Ok, rozumiem, że mogę się im nie podobać, nie mam z tym problemu, ale po co za wszelką cenę udawać, że nie istnieje i robić obrażoną minę? Widać, że jest to robione celowo a nie dlatego, że mnie nie zauważają. Nawet jak mi się ktoś nie podoba to i tak normalnie spojrzę jak na każdego innego człowieka. Powodów, żeby mnie nie lubić też nie ma bo słowa z nimi nie zamieniłem. Jakoś u facetów takiego zachowania nie zauważyłem, no chyba że mieliśmy kosę, ale to już jest jakiś logiczny powód a te kobiety go nie mają jeśli chodzi o mnie.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest narcyzm, owe panie się tak zachowują wobec wszytkich ( czyli w ich rozumowaniu jebanego plebsu nie wartego uwagi ) Po drugie to one są gwiazdami i to na nich ma się skupiać uwaga i podziw. Taką panią bardziej interesuje instagram i wydziargany czad w willi z basenem z Maroka, kapiszi czy ma być rysik? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fikakowo napisał:

logiczny powód a te kobiety go nie mają jeśli chodzi o mnie.

Tyle w temacie. 

Poza tym po co roztrzasasz takie gówno? Co miał na celu ten temat? 

W zasadzie co Cię obchodzi czy jakaś baba Cię widzi czy nie? 

Pewnie ego boli bo się ślinisz a pańcia Cię nie widzi. Wiesz one takich śliniacych się, napalonych samców widzą setki dziennie. Może już je to irytować też. 

 

Proponuję zająć się czymś ciekawszym niż myślenie o tym co panna ma we łbie. 

Ja na siłowni zachowuje się tak samo względem bab. Ćwiczę bo po to tam przyszedłem i proponuje też tobie takie podejście.

Ostatnio jedna milfa sama przez trenera wyraziła chęć zapoznania mnie. Atrakcyjna a do tego jeździ mercem w pakiecie chyba amg. Były też młodsze syrenki to przywitałem się z uśmiechem na ustach co one odwzajemniły.? 

Oczywiście przedstawiłem się jak poprosił trener, podałem rękę co ona podsumowała "ale ma silny uścisk". 

I wiesz co było dalej? Gówno, poszedłem zrobić trening bo po to idę na siłownię. Większa satysfakcję mam z pokonywania nowych ciężarów niż z podrywanie dup.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SSydney napisał:

Pewnie ego boli bo się ślinisz a pańcia Cię nie widzi. Wiesz one takich śliniacych się, napalonych samców widzą setki dziennie. Może już je to irytować też. 

Nie ślinię się i nie patrze w jakiś nachalny sposób. Po prostu normalnie spojrze co jakiś czas kiedy przechodzę obok pare sekund i tyle.

Największą bekę miałem wtedy kiedy zdarzyło się parę razy, że przyłapałem je kiedy spojrzały to tak spierdala*y wzrokiem, żeby tylko nie wyszło na jaw, że spojrzały i poświęciły takiemu plebsowi choć trochę uwagi. Beka.

4 minuty temu, leto napisał:

Jeden magiczny trick, jak postępować z ludźmi, którzy Cię ignorują: ignorować ich.

 

Nie wpadliście na to, co? Hehehe. Nie dziękujcie. 

 

Do usług, dr Leto.

Też na to wpadłem kiedyś i to działa. Kiedy przestałem na nie patrzeć, nagle zaczęły szukać atencji i spojrzenie na mnie już im nie przeszkadzało. ?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi pytanie :D ?

To jest kreowanie swojej wartości poprzez "niedostępność", myślisz, że jakbyś ją poznał, to jest szansa na nieoszlifowany diament :)?

Taką dziewczynę łatwo zepsuć, kiedyś gadałem, z taką co powiedziała, że ma "przyjaciela" co ma własną firmę w Niemczech i chyba

jest już milionerem.. To powiedziałem, jej, że jest zepsuta :) , w sensie "broken", a nie "spoiled", no bo z czymś takim nie da się konkurować.

Kto wie co tam mogło spowodować, że jej ego mogło tak wystrzelić w kosmos.. Ale jest statystycznie prawdopodobne, że uważa się

za kogoś lepszego sortu..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, prod1gybmx napisał:

ozycjonowanie. W ten sposób chce pokazać, że jest od Ciebie ważniejszą/bardziej wartościową osobą, co nie oznacza oczywiście, że faktycznie tak jest.

To faktyczny powód takiego zachowania. I na temat przyczyn nie ma co dalej bić piany. 

Są łatwe sposoby rozbrajania takich zachowań. Jeśli ci na niej nie "zależy", czyli generalnie to tylko "zjawisko" jakie obserwujesz u jakiejś ksieżnicznoniuni w swoim otoczeniu - olej to. 

Jeśli zaś jest to osobo która takim postępowaniem Cię jakoś "rani", jesteś zmuszony to znosić z racji np biurka obok w pracy etc etc...to bardzo łatwym sposobem na rozjebanie jej tej figurki jaką sobie zbudowała jest odsuwanie się. Technika ustawiająca ją do pionu, oraz działająca na podświadomość, i dajaca jej do myślenia. Każda, nawet największa gwiazda biurowa będzie tym powoli niszczona, bo ich patrzenie z góry na otoczenie to przeważnie tylko taki wyuczony trick - sztuczna poza. 

Odsuwanie polega na prostym własnie odsuwaniu się kiedy akurat znajdujesz się obok takiej dziuni. Jesteś w windzie, wchodzi ona, staje obok, robisz mały krok w bok. Przechodzi obok odsuwasz się tak aby cię nie dotkneła. Siada obok na ławce, odsuwasz się jeszcze trochę w bok. Przybliża się, żeby coś powiedzieć, robisz odchył w tył, czy krok w tył. 

Po czasie sama zainicjuje jakiś test, czy rozmowę, która będzie chciała sprawdzić....DLACZEGO NIĄ TAK GARDZISZ. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fikakowo napisał:

Pytanie brzmi; po co to robią? 

Ja obstawiam, że "żeby doprowadzać facetów do szewskiej pasji" :)

Żeby się zastanawiali "dlaczego, o dlaczego", bo ma z tego perwersyjną przyjemność..

Obstawiał bym skłonności narcystyczne, a z resztą, która atrakcyjna kobieta nie ma takich skłonności..

 

Ale co oczekujesz, że będzie dla Ciebie miła i w ogóle? Kobiety w takim wieku mają tyle atencji, że podejrzewam, po prostu nie są

zainteresowane nowymi facetami, ona po prostu może mieć poukładane życie i mieć wyjebane.. Albo zwracać uwagę, tylko jak ktoś

szczególny się pojawi w jej otoczeniu, a pewnie gusta ma dość wyrafinowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rolbot napisał:

Odsuwanie polega na prostym własnie odsuwaniu się kiedy akurat znajdujesz się obok takiej dziuni. Jesteś w windzie, wchodzi ona, staje obok, robisz mały krok w bok. Przechodzi obok odsuwasz się tak aby cię nie dotkneła. Siada obok na ławce, odsuwasz się jeszcze trochę w bok. Przybliża się, żeby coś powiedzieć, robisz odchył w tył, czy krok w tył. 

Po czasie sama zainicjuje jakiś test, czy rozmowę, która będzie chciała sprawdzić....DLACZEGO NIĄ TAK GARDZISZ. 

Dzięki, spróbuję. Próbowałem narazie z unikaniem wzroku tak jak one to robią i działało. Twojej metody jeszcze nie próbowałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fikakowo napisał:

Zrobi wszystko,żeby uniknąć choćby jednego spojrzenianie  na ciebie i pokazać, że dla niej nie istniejesz. I to nie jest tak, że cię nie zauważają. Robią to CELOWO. Wszystko bym zrozumiał gdybym był brzydki, gruby itd, ale nie jestem. Jestem całkiem przystojny i dobrze ubrany. Na branie też nie narzekam bo w każdych z tych miejsc wcześniej wymienionych zawsze są 1-2 adoratorki. 

No panie, wszystkich "dup" na świecie nie wygrzmocisz ;) 

 

A tak poważnie

41 minut temu, smerf napisał:

To jest narcyzm

Kolega równierz narcyzik :) Ból dupy, że laska na przystonego pana nie spojrzała.....

Blank Stare Really GIF - BlankStare Really IDontBelieveYou GIFs

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fikakowo napisał:

Twojej metody jeszcze nie próbowałem.

To nei moja metoda autorka, a metoda wypracowana dawno temu przez amerykańskich specjalistów od manipulacji interpersonalnej, ale bardzo skuteczna. 

Nazywali to chyba nawet keidyś "metoda na robaka" czyli od "robaka się odsuwasz", co powoduje, że po czasie nawet najwyżej nosząca głowę niunia zacznei się zastanawiać co z nią jest nie tak, że się od niej odsuwasz jak od ...robaka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

Kolega równierz narcyzik :) Ból dupy, że laska na przystonego pana nie spojrzała.....

Narcyz bo powiedziałem o sobie coś pozytywnego? Czyli, żeby nie wyjść na narcyza nie można powiedzieć o sobie nic pozytywnego nawet jeśli to prawda, tylko być skromną szarą myszką i najlepiej same negatywy?

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, fikakowo said:

Pytanie brzmi; po co to robią?

Najcześciej dlatego że są na fali (18-28lat) i je to wali ?. Potem jest ściana.
 

 

 

Poznajesz gościa po prawej ? On jest dziś na fali a kiedyś ?

Radek Liszewski jakby co

 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fikakowo napisał:

bo powiedziałem o sobie parę plusów?

Jeżeli masz świadomość tego, że dobrze wyglądasz i siebie akceptujesz, to po co ogłaszasz to wszem i wobec?

 

Jeżeli masz o sobie jak najlepsze zdanie, to wydaje mi się, że nie opowiadał byś tego na forum.

 

A tak masz myślenie, może im powiem, że siebie akceptuję ;) No bo żeby wiedzieli jak coś :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fikakowo napisał:

Narcyz bo powiedziałem o sobie coś pozytywnego? Czyli, żeby nie wyjść na narcyza nie można powiedzieć o sobie nic pozytywnego nawet jeśli to prawda, tylko być skromną szarą myszką i najlepiej same negatywy?

Boli cię, że ładna niunia na ciebie nie chce spojrzeć i to narusza twoje ego. Jak ona śmie nie patrzeć i ignorować? Gdyby była brzydka, to byś miał to w dupie, nawet byś jej nie zauważył. 

 

A ignoruje i ucieka wzrokiem, bo nie chce nawiązywać kontaktu. I to nie znaczy od razu, że ma coś do ciebie bezpośrednio, ale po prostu chce mieć święty spokój. 

Wiesz ilu napalonych gości zagaduje do ładnej kobiety, bo ta tylko spojrzała, uśmiechnęła się, a ci odczytali to jako jej zainteresowanie ich osobą? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica miedzy zachowywaniem się normalnie a ostentacyjnym odwracaniem wzroku i udawaniem że jakiś człowiek nie istnieje.... Wymiana spojrzenia, nawet mimowolna, nie oznacza że zaraz podbije do jakieś panny albo jestem na nią nagrzany. Takie jednostki lubią czuć że rządzą, że są nad kimś. Jeśli jesteś kumaty, to nie poświęcasz swojego cennego czasu na takie "okazy" i nie zaprzątasz sobie nią głowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Still napisał:

Jeżeli masz świadomość tego, że dobrze wyglądasz i siebie akceptujesz, to po co ogłaszasz to wszem i wobec?

Jeżeli masz o sobie jak najlepsze zdanie, to wydaje mi się, że nie opowiadał byś tego na forum.

Po prostu chciałem wymienić jeden z logicznych powodów, które by wykluczałyby powody do takiego zachowania tych kobiet.

1 minutę temu, Heniek napisał:

Wiesz ilu napalonych gości zagaduje do ładnej kobiety, bo ta tylko spojrzała, uśmiechnęła się, a ci odczytali to jako jej zainteresowanie ich osobą? 

ZERO, a przynajmniej w moim otoczeniu i całym życiu z tego co widzę. No może w internecie zagadują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak Was boli to, że randomowa laska odwraca od Was wzrok, to, przykro mi to pisać, ale niedużo się różnicie od inceli, którzy pomstują na świat, że żadna panna im nie chce się oddać. Ten sam mechanizm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Jest różnica miedzy zachowywaniem się normalnie a ostentacyjnym odwracaniem wzroku i udawaniem że jakiś człowiek nie istnieje.... 

No właśnie o to chodzi że to ich zachowanie jest nienaturalne i widać robione celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.