Skocz do zawartości

Mam słabość do laseczek w mini


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

" Wy jesteście mocni, silni - my słaba płeć,
Lecz my mamy coś co byście wy chcieli mieć,
Co jest warta wasza siła - wasza pięść i twarda dłoń,
My kobiety - choć słabiutkie, mamy na was jedną broń:

Sex appeal, to nasza broń kobieca,
Sex appeal, to coś co was podnieca,
Wdzięk, styl, charm, szyk,
Tym was zdobywamy w mig, ooooo... "

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Frank89 napisał:

ale tyłek za duży

Że co?

U mnie to mieści się w moich standardach, ale na "granicy" ?

8 godzin temu, Patton napisał:

Mi też nie.

 

Np taka?

 

sukienki-12177188_1315777804.jpg

O Boże za chuda!

Spójrz na jej klatkę piersiową - przecież tam widać kości.

?

No, ale pani uroda nie powiem, bo zachwyca.

Tylko dodać jej jeszcze tych co najmniej 5kg! :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz na poważnie.
1. Żadna z tych kobiet nie wygląda tak w rzeczywistości jak na tych fotkach. Pierwsze dwie to być może zdjęcia "normalne" bez retuszu i zapewne są to piękne kobiety, ale idę o zakład, że te fotografie wybrano spośród tysiąca innych- tak akurat żeby nie było widać na fotografii wad prawdziwych i urojonych modelki. To wręcz krzyczy >atencja! atencja!<. Nic dobrego nie wynika z relacji z kobietami w ten sposób karmiącymi się atencją.

2. Trzecia modelka jest ładna, ale nie ufam temu zdjęciu. Retusz. Przedłużone komputerowo nogi do tego stopnia, że proporcje anatomicznie nienaturalnie wyglądają jakby się przyjrzeć dokładniej.

3. Najważniejszy punkt. @Analconda

Co to kurwa ma znaczyć "ale dla chada to" ??
Zapędziłeś się w taki kozi róg, że nie tylko stawiasz na piedestał ładne kobiety tak wysoko, że nie sam nie możesz dosięgnąć (ale to jest Twój wybór!), ale zaczynasz stawiać ołtarzyki "chadom" którzy wyimaginowane obiekty Twoich westchnień posuwają.


A dlaczego Ty byś nie miał przeżyć czegoś fajnego z piękną kobietą? Młody gość jesteś, w miarę ogarnięty. Jaja masz, ale z jakiegoś powodu nie używasz ich w tej jednej dziedzinie życia jakim są relacje z kobietami.
Bo to, że masz pokazałeś we Wrocławiu. Popracowałbyś nad paroma kwestiami, podrasował stylówę (chcesz temat pociągnąć to na priv)  i byś miał co chcesz. Na studiach miałem kumpla, który był kompletnym plackiem. Niski, brzucho i łysiejący. Ale koleś był bardzo towarzyski i zawsze miał jakąś pannę. I nie były to kaszaloty wcale. Bardzo ładne dziewczyny. Trzymał ramę i pilnował relacji z kumplami, nie dawał sobie włazić na głowę. Koleżanki miały go za placka i oblecha, a on miał wyjebane na to. Imprezował, cieszył się życiem i robił swoje. Ożenił się z bardzo fajną laską. Wesoła, bardzo zgrabna. Chyba o głowę od niego wyższa. Można!

Ja "chadem", przystojniakiem nie jestem, żadnych rekordów nie biłem nigdy w podrywaniu, ale byłem w długich związkach, miewałem też przelotne relacje. Wszystkie kobiety z jakimi sypiałem były bardzo piękne. W mojej subiektywnej ocenie o wiele atrakcyjniejszymi niż te ze zdjęcia, coś w sobie miały. Te z fotek to po prostu ładne laski jakich pełno. Nic nadzwyczajnego. 

Edytowane przez Esmeron
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Esmeron said:

Żadna z tych kobiet nie wygląda tak w rzeczywistości jak na tych fotkach.

Pokaż mi jakąkolwiek kobietę, która w rzeczywistości wygląda tak, jak na zdjęciach, którymi się lansuje w sołszjal midiach, stawiam piwo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Pokaż mi jakąkolwiek kobietę, która w rzeczywistości wygląda tak, jak na zdjęciach, którymi się lansuje w sołszjal midiach, stawiam piwo :D

My point exactly!!!!

Właśnie o to chodzi. Ładna fotka jedna, czy dwie, a automatyczna reakcja to ślinotok i nerwowa nieśmiałość. I na piedestał atencjuszkę. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.