Skocz do zawartości

dot. Jak przetrwać kwarantanne


JudgeMe

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam się jak na razie ta cała kwarantanna podoba (choć wiem, że potem to będzie dla nas jedno wielkie morderstwo gospodarcze!, a potem lawina tragedii).
Jestem u rodziców na wsi. Kurde, tak znienawidziłam gotowanie, sprzątanie, a od czasu kwarantanny - robię te czynności z przyjemnością.
Mąż został w mieście, musi chodzić do pracy. Dobrze mi na razie bez niego, ostatnio mi sprzedał szpilę. Widzę, że ciągle ma małą fascynację swoją znajomą.
Szpila była w postaci zdania : "(Dot.tej znajomej)M.jeździ na rowerze, biega, tańczy. Gdybyś była wysportowana byłabyś fajna dupa." Wiecie jaki mam kompleks, więc mogę sobie mój małżeński foch rozładować produktywnie z dala od męża. :) Będzie chciał mieć fitżonę, to sam też dostanie za jakiś czas po dupie. :)❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe myślisz, że naprawdę życie w eremitorium by Cię uszczęśliwiło? Właściwie co Cię obchodzi jak kto spędza czas, czy się rozwija, czy też nie, to nie jest Twój interes. Skup się na własnym celu, pasjach i własnym życiu. Każde narzekanie, niezadowolenie, malkontenctwo przyciąga jeszcze więcej frustracji. Czy naprawdę chcesz żyć w takim ciągłym ścisku? Nie lubisz siebie, więc nie lubisz innych ludzi, jak powolutku zaczniesz lubić siebie, nagle na każdego głupca będziesz patrzeć z życzliwością. A może właśnie przemyśl dlaczego w Twoim otoczeniu jest nadmiar ludzi mało interesujących się własnym rozwojem, więcej tych leniwych? Lenistwo, kunktatorstwo to zaraza naszych czasów, ponieważ jesteśmy nauczeni, że wszystko możemy mieć na wyciągnięcie ręki. Część ludzi nie lubi wychodzić ze swojej znanej i lubianej strefy komfortu, ale również jest część ludzi, którą kręci gimnastykowanie umysłu, logiki. Ja prawie na każdym kroku spotykam ludzi zajaranych życiem, zmotywowanych w dążeniu do własnych celów, inteligentnych i oczytanych (oczywiście są wyjątki od reguły). Dajże na luzik ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.