Skocz do zawartości

Kącik rozluźnienia, koronawirus (co robicie w czasie paniki)


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Słowianin napisał:

Leczę to czym zaraziłem się tydzień temu. Za uja nie mogę się tego pozbyć. W ostateczności zostanie telefon bo przychodnie pozamykane.

Witam w klubie , oczywiście wkręcam sobie że to corona choć chuj wie pewności nie mam.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lethys napisał:

jest to rozsądne posunięcie. Nie doskwiera mi jakoś cholernie, ale boję się, że jak wirus zacznie hulać, a ból się nasili, to już na bank tego zęba nie uda mi się zrobić. Co myślicie

Leć, mysle ze narazie sytuacja z wirusem będzie tylko gorsza. Nie chcesz wylądować zamknięty w domu z okropnym bólem zęba.

5 godzin temu, bassfreak napisał:

Witam w klubie , oczywiście wkręcam sobie że to corona choć chuj wie pewności nie mam.

Ja tak samo zanim corona się rozchulał, byłem chory 1,5 tygodnia. Dopiero doszedłem do siebie, a tu mi karzą w domu siedzieć. Znajomi pizdują, zobaczymy co będzie z tego chlania wieczorem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to u mnie nic się nie zmieniło. 

Czuję się jakbym stał "obok" tej sytuacji, co teraz się dzieje. 

Dziwne uczucie.

Coś sobie przeczytam, może film obejrzę.

Teraz słucham chillowej muzy.

 

 

Palę epapierosa, pies leży obok.

Luz.

 

2 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Znajomi pizdują, zobaczymy co będzie z tego chlania wieczorem.

Identycznie jak z moimi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dassler89 napisał:

Możecie się śmiać lub nie ja tam zamówiłem sobie nowa maskę MP-6 z 4 kompletami nowych filtrów oraz kombinezon OP-1. Moim zdaniem kończy się świat jaki znamy, jest grubiej niż wszyscy myślą.

O tak. Świat już nie będzie taki sam.

 

Makabra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem mapy i gram w Heroes 3, ogarnęłem drzewo na przyszłą zimę :D a tak poza tym czytam "Uwolnić się od bólu", gdyż od jakiegoś czasu mam jakieś niezrozumiałe bóle, odcięcia czucia w pewnych partiach ciała, prawdopodobnie podłoże emocjonalne. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gnukij1 napisał:

Ściągnąłem mapy i gram w Heroes 3, ogarnęłem drzewo na przyszłą zimę :D a tak poza tym czytam "Uwolnić się od bólu", gdyż od jakiegoś czasu mam jakieś niezrozumiałe bóle, odcięcia czucia w pewnych partiach ciała, prawdopodobnie podłoże emocjonalne. ;)

Dasz jakieś bezpieczne źródło na priv, aby ściągnąć herosy? Też był prograł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.