Skocz do zawartości

Czy dopadł mnie wirus w koronie?


Chadeusz

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, azagoth napisał:

Poziom paniki medialno-pokazowej niespotykany.

Nie panikuje. Martwie sie tylko czy moj portwel to wytrzyma, ale to tez pikus,odkuje sie po wszystkim. Problem jest w tym ze moj nowy motorek stoi w Polsce i nie mam jak go przewiesc do Finlandii,a sezon tuz,tuz.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie miał nic przeciwko temu, żeby mnie dopadł już. Póki jeszcze respiratory wolne. I albo w tę, albo w tę. Męczy mnie już to pier***enie wokół.

 

Jakbyście mieli namiary na jakąś fajną madkę antyszczepionkówkę z bombelkiem co ma wirusa to dajcie namiar, może się wproszę na  "corona party". Tylko żeby mi towar był pierwsza klasa - nie tak, że płacę za porządnego wirusa z zagranicy, a ona mi zwykłą polską grypę sprzeda!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frank89 napisał:

Wiecie co? weście się w garść tu nawet kobiety nie wpadają w taką panikę.

Kobiety mają ważniejsze sprawy na głowie, niż jakaś pierdolona epidemia. Przeżywają teraz nowy romans w kinie "365 dni". Muszą rozkminić czy jakiś tam Hose Antonio MahuJapoSampaS zerżnie Lolite czy inną Huanite. O masz tutaj przykład 12 000 kobiet z Polski cierpi na bezsenność z tego powodu. To jest dla nich temat numer jeden!

 

"Nie mogę jeść, nie mogę spać"
"Dziewczyny‼️ Ja nadal mam nadzieję... I wymyśliłam sobie, że 3. cześć książki to zły sen Massimo, bo to tak na serio on dostał i był w śpiączce. I nagle Pani Blanka wymyśli część 4., w której Massimo doceni, jak bardzo kocha Laurę" – pod tym postem dotyczącym zakończenia całej sagi widnieje blisko 100 komentarzy. "Ja się o to modlę!", "Też bym tego chciała!" – piszą kobiety, którym też nie podobało się, że [uwaga, spoiler] Massimo i Laura, główni bohaterowi powieści Lipińskiej, nie byli na końcu razem.

 

https://natemat.pl/296519,kiedy-premiera-365-dni-czekaja-na-nia-polki-i-kobiety-z-calego-swiata

 

 

Edytowane przez ZortlayPL
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.