Skocz do zawartości

Porost brody ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  mam pytanie czy znacie jakiś preparat, który zagęści porost brody? Mam taką szczecine ( tak sie chyba mówi  ) i widziałem  w Rossmanie jakieś takie specyfiki (kremy czy tam pianki )  na porost gęstego zarostu.  Czy jest to coś warte ? Czy jednak szkoda sie w to bawić, bo zarost to sprawa wyłącznie genetyczna? Chciałbym taki gęsty zarost. Da się coś z tym zdobić żeby te włosy na twarzy zaczęły mocno rosnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co możesz spróbować to minoxidil , tak to jest to samo co ludzie stosują na łysienie.

Tutaj masz wszystko https://www.facebook.com/groups/TheMinoxBeardSpot/

Na jednych działa na drugich nie zależy od genów , trzeba stosować co najmniej 6 miesięcy.

 

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wroński napisał:

Nacieraj podbródek i policzki denaturatem.

3 razy dziennie po piętnaście minut.

Okrężne ruchy, delikatnie.

Co??? Serio takie coś działa?

26 minut temu, bassfreak napisał:

Jedyne co możesz spróbować to minoxidil , tak to jest to samo co ludzie stosują na łysienie.

Tutaj masz wszystko https://www.facebook.com/groups/TheMinoxBeardSpot/

Na jednych działa na drugich nie zależy od genów , trzeba stosować co najmniej 6 miesięcy.

 

 

Stosowałeś to lub ktoś ze znajomych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "minoxidil beard before and after" , na tej grupie na FB co ci podałem jest 58 tyś osób wklejają progres na bieżąco są i również transformacje i tona info. Czy będzie efekt zależy od genetyki minoksydyl powoduje że to cebulek włosa dopływa więcej krwi , tlenu , hormonów , witamin itd.  czy będzie efekt który chcesz zależy od tego jak twoje ciało metabolizuje minoksydyl , od ilość mieszków włosowych na twarzy , ich wrażliwośći na DHT i liczy receptorów androgenowych w tych mieszkach. Są osoby które po roku maja zero efektu są tacy co po pół roku mają już widoczny efekt mocno.

 

Z tym denaturatem to jaja se robił.

Jedna z lepszych przemian 

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex z kanału AlphaDestiny stosował Minoxidil. Śledziłem jego postępy długo i zarost mu się w ogóle nie zmieniał, aż się zdecydował na ten lek.

Tu filmik z zarostem jeszcze przed używaniem Minoxidil:


Tu filmik w którym wyjaśnia dokładnie co i jak

https://youtu.be/R23ZPo6Cfec
(Youtube nie pozwala na osadzenie tego filmiku na innych stronach, musisz kliknąć)

 

 

Gość przez lata miał ogromną w brodzie, która była też w ogóle niegęsta.
W następnym filmach już ten zarost przycina.

Edytowane przez Inside
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inside

 

Bo minox działa nie na każdego i w różnym stopniu. Jeden będzie miał super efekty po 3 miesiącach inny po 6 inny w ogóle , też trzeba pamiętać żeby minox stosować odpowiednio długo aby włosy które rosną "zmieniły" się w włosy terminalne bo inaczej po odstawieniu minoksu wszystko wypadnie.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.