Skocz do zawartości

Romantyczna naiwność?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, leto napisał:

 

Zrób dużo dzieci (córek) i ich tego naucz! Świat stanie się lepszym miejscem :)

Kurczaczki, nie planuję macierzyństwa, nie jestem na tyle odważna ? a jeśli chodzi o śluby, to jestem zdania, że jeśli ludzie się lubią i chcą ze sobą spędzać czas to nie potrzebna jest im żadna instytucja. 

 

9 minut temu, Esmeron napisał:

Następnym razem weź mąkę 00. Duużo lepsza. 
Nie znajdziesz w każdym sklepie, ale jest do kupienia. Świeże drożdże zastąp suchymi. Proporcje: na 1 kg mąki 1 saszetka suchych drożdży. Do tego sól i woda (fajne efekty daje dodanie piwa 50:50 z wodą) Oliwę z oliwek dodaję zazwyczaj pod sam koniec na końcu zagniatania ciasta, a następie lekko po wierzchu, bo ciasto powinno odczekać 1 noc w lodówce w pojemniku przykrytym z wierzchu bawełnianą chustką/ściereczką.
250 stopni to minimum. Pieczenie w piekarniku ułatwiają specjalne tacki z dziurami - do kupienia za grosze.
No jeszcze zostaje kwestia sosu do pizzy.
 

Spróbuję poeksperymentować następnym razem, dzięki! 

 

@SzatanKrieger dziękuję za miłe słowa raz jeszcze. ?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Wielu facetów marzy o tym, co przeżył twój były kochanek z Tobą.

I to jest przykre, że Ci co bez sumienia rzucają dziewczyny w kąt, mają je na pęczki.

Najwidoczniej tu też działa pewne prawo, ale tego za cholerę nie jestem w stanie pojąć.

 

Niepojęte, a jednak takimi prawami ten świat stoi.....szkoda żem za młodu głupim był....

 

P.S. Wątek sporo zyskuje przez przepis na pizzę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że zwyczajnie się przestraszył (zakładam, że historia jest prawdziwa). 

Niech autorka wątku po prostu z nim pogada. Bez presji i na żywo. Pisanie maili czy komunikatory to kijowe rozwiązanie. 

 

 

Edytowane przez azagoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, azagoth napisał:

Rok pisania dla jednego zaruchania???

Pasuje Wam to? Bo mi się nie skleja.

Też mi to śmierdzi. W dodatku pierwsza 2-dniowa randka u niej w domu, i pierwszy dzień bez seksu ?

Edytowane przez Chadeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rolbot said:

a po to żeby ci uświadomić na czym stoisz.

Ona dokładnie wie co się stało i na czym stoi a wątek służy do emocjonalnego wyrzygania się i oczywiście znalazło się wielu wspieraczy, żenada, żeby jeszcze tutaj robić za emocjonalne tampony dla kobiet. Za tydzień pozna jakiegoś typa i "piękny umysł matematyk" będzie ją interesował tyle co zeszłoroczny śnieg.

Nie no oczywiście później wróci i napisze "Dziękuje za wasze cenne rady dzięki którym poukładałam sobie życie i podjęłam właściwe wybory. Jesteście wspaniali." 

:-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram z gleby połamanych facetów to i smutnej pannie mogę skrobnąć parę słów. Po tym wszystkim będzie na pewno piec lepszą pizzę, a więc świat jest odrobinę lepszy. Warto było.
A ja też coś z tego mam. Po pierwsze wymówkę dla rozwieszania prania, którego cholernie mi się rozwieszać nie chce teraz. Poza tym lubię ludzkie historie i rozkładać je na czynniki. Daje mi to pewną frajdę jak widzę co się dzieje i rozumiem mechanizmy jakie nami rządzą. I lubię pomagać. Zdrowy egoizm. Polecam. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nihilus napisał:

No właśnie, coś tu się nie dodaje. Jak to było z tym pierwszym dniem @Claudianne, pizza zjedzona, wino wypite i co, buzi na dobranoc a on na kanapę?

Pierwszego dnia spaliśmy może z 3 godziny, po prostu się przytuliliśmy i zasnęliśmy nad ranem na "moment", w ogólności nie mogliśmy się ze sobą nagadać. W trakcie następnego dnia, wyszło, co wyszło nagle i tyle. Nie będę szczegółowiej opisywać, bo to nie ma większego sensu i nie chce, by przypadkiem on kiedyś mnie tu zidentyfikował. 

 

Godzinę temu, azagoth napisał:

Rok pisania dla jednego zaruchania???

Pasuje Wam to? Bo mi się nie skleja.

Nasz kontakt "wirtualny" nie był codzienny, wymiana wiadomości była tak średnio co 3 dni, a czasem przez tydzień zero. Może byłam zapchaj dziurą, po co drążyć, już mnie uświadomiliście, co chciał ode mnie. 

 

@rycerz76 nie, nie poznam nikogo za tydzień, ani za dwa, trzy. Nie chce wypełniać po nim pustki nikim innym, nie chce nikogo krzywdzić. Muszę najpierw nad sobą popracować i się z tego uczucia "wyleczyć". Jeśli tego nie przepracuję, w następnej relacji również będę kobietą, która "kocha za bardzo". 

 

@Rolbot nie skrzywdził i nie był zły. Napisałam tutaj, żeby się dowiedzieć, jaki błąd JA popełniłam i co robić w kierunku lepszej wersji siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Claudianne napisał:

A może byłam za miła (zwrócił mi uwagę, że jestem zbyt bardzo nim zainteresowana i że to dziwaczne), zbyt bardzo się postarałam, nie musiał gonić za króliczkiem, za bardzo mi zależało?

Tak. Widzisz, jesteś tak dobra, że nawet teraz go usprawiedliwiasz. xD Dobrzy ludzie mają przesrane w życiu póki nie zmądrzeją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leto napisał:

Lekcja odrobiona. Autorko, nie przejmuj się, przeżyłaś miłe chwile, ludzka natura jest skomplikowana, nie raz jeszcze się zdziwisz.

Pod tym podpisze się wszystkimi kończynami :)

 

Nie będę analizować jego zachowania i motywów, bo mam mój "gadzi mózg" :P Niech tutaj Panowie coś zaproponują ;)

 

Ale mam dla Ciebie radę @Claudianne, nie rozmyślaj o nim, nie analizuj jego zachowania. Było miło, ale się skończyło.

To był twój pierwszy raz, spróbuj zapamiętać związane z nim miłe rzeczy, a nie to, co się stało później.

 

A czy to "romantyczna naiwność"? Odważę się stwierdzić, że my, kobiety, mamy do tego skłonność, zwłaszcza jeszcze przed tym pierwszym, wymarzonym razem.

 

Głowa do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Claudianne napisał:

 

@Rolbot nie skrzywdził i nie był zły. Napisałam tutaj, żeby się dowiedzieć, jaki błąd JA popełniłam i co robić w kierunku lepszej wersji siebie. 

No to już wiesz. 
Używaj mąki 00.
Głowa do góry. Będzie ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Claudianne Moim zdaniem mężczyźni dzielą się na tych z powodzeniem i tych bez powodzenia. Oceń, czy ten Twój ma branie czy nie, podejrzewam, że tak. Ja jestem w tej drugiej grupie więc wypowiem się ze swojego punktu widzenia. Jeśli mi się dziewczyna podoba to mam w dupie to czy poszło z Nią szybko czy była niedostępna, tak naprawdę męczą mnie gierki w niedostępną, bo słabo mi idzie podrywanie. Jak się podoba to nie tracę zainteresowania z powodu za szybkiego seksu czy narzucania się. Także to nie tak, że wszyscy tracą zainteresowanie po zbyt szybkim seksie albo zbyt dużej inwestycji. Ale co Cię to obchodzi, skoro Ty za chadami latasz i nie obchodzi Cię jak to wygląda z perspektywy tych którymi gardzisz. Ale może cośkolwiek Ci tam we łbie zostanie.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś swój pierwszy raz z facetem, który Ci się podobał, spędziłaś z nim mile chwile. I to jest coś pozytywnego, co będziesz pamiętać przez całe życie.

 

Pomyśl, że jest wiele innych, które mogą co najwyżej wspomnieć swój pierwszy raz na imprezie po pijaku z jakimś przypadkowym typem. A Ty będziesz wspominać randkę z fajnym gościem przy pizzy. Nie jest źle. Jesteś młoda, poznasz innego, fajnego faceta, z którym Ci wyjdzie.

 

Podejrzewam, że on urwał kontakt bo na randce okazało się, że był Twoim pierwszym. Od początku nie traktował tej znajomości jako coś poważnego. Może by Cię wrzucił na orbitę i spotykał się z doskoku, ale wiedząc że był pierwszym i widząc Twoje zaangażowanie zrozumiał, że by Cię skrzywdził. Nie kontaktuj się już z nim, to nic nie da. Jeśli było tak jak piszę, to on się nigdy do tego nie przyzna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Claudianne napisał:

nie skrzywdził i nie był zły

Cytat

coś we mnie pękło (w końcu mu się oddałam, to też ma dla mnie znaczenie, długo z tym zwlekałam), zaś frasunek wypełnia każdą komórkę w moim ciele, choć wcześniej promieniowałam radością

Cytat

on chciał tylko przelecieć swoją ex studentkę, eh. 

Cytat

Napisałam tutaj, żeby się dowiedzieć, jaki błąd JA popełniłam

Jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esmeron

Trochę szkoda co nie bracie gdy podzielisz się swoją wizją tego co mogło się stać i czemu zareagował jak zareagował to stajesz się z automatu białym rycerzem, co zrobić.

 

Autorka tematu da sobie radę a koleś no cóż, doprowadził do inicjacji seksualnej i się zmył - słabe. Jednak nie należy oceniać bo nie znamy wszystkich szczegółów i nie siedzimy mu w głowie.

 

Chłopaki pamiętajcie, że biały rycerz chcę w zamian czegoś za "pomoc"

 

@Claudianne 

Czy napisałem Ci na priv, że w zamian za moją opinię coś chcę od Ciebie?

Zacząłem się przymilać?

No właśnie.

Także nie przesadzajcie bracia bo sami sobie krzywdę robicie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy motocyklista przyjechał kiedyś nad jeziorko do kogoś tam. Była tam ona piękna ładna :D dziewica. W koło niej dwóch tańczących rówieśników -przyniosę, podam, posprzątam,bardzo inteligentni. Motocyklista całkiem inne zachowanie prosty chłopak "cześć dziewuszki świntuszki" jakieś takie głupie teksty. Piękna nieznajoma zaraz poczuła miłość do mojego kumpla po tygodniu seksik. Ona chciała coś więcej a ten tylko poruchać. Tak się stało, że dziewczyna wyjechała do innego miasta a jak poszła w tango to teraz sama chyba nie zliczy ilu. Wiem, bo mieli wspólnych znajomych. Trochę jej zwichrował psychę. Ciekawe jak jej dalsze losy oby nie jak Jenny z Forresta Gumpa. Oby w tym przypadku nie było podobnie, ten pierwszy chyba ma duże znaczenie na dalsze życie kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.