Skocz do zawartości

Nowy program Konfederacji a sprawa ojcowska


Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawił mnie bardzo punkt 14 nowej Konstytucji Konfederacji. Będzie, że jestem propagatorem tej partii, ale nic to - po prostu zareagowali na współczesny problem, który obserwuję.

W punkcie 14 zatytułowanym "Ochrona małżeństwa i rodziny" wyboldowano fragment "ojcostwo jako szczególną wartość" co w moim przekonaniu czyni Konfederację polską odmianą hiszpańskiej partii Vox. Wieszczę jej sukces wraz z coraz większymi przerzutami raka feminizmu i, co tu dużo mówić, jeśli będzie realizowała ten punkt to kibicuję. Jest pierwszą polską partią (oczywiście obok Polskiej Partii Przyjaciół Kobiet niejakiego M. Kotońskiego ?), która podkreśla wartości ojcowskie.

 

Całość jest tutaj:

http://bit.ly/NowyPorzadek

A wyrwany fragment:

Cytat

Ponadto Konstytucja powinna wskazywać obok macierzyństwa także ojcostwo jako szczególną wartość, zasługującą na wsparcie i ochronę państwa.

Zapraszam do dyskusji. Może nie ma z czego się cieszyć?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie aż odpaliłem ten dokument z racji że od zawsze głosuje na RN bo jestem zwolennikiem protekcjonizmu.

Przeraża mnie trochę inny cytat z tego 14 pkt.

 

Polska Konstytucja powinna  zneutralizować  te  próby  poprzez jednoznaczne wykluczenie prawnego uprzywile-jowania lub uznawania jakichkolwiek innych związków  –  partnerskich,  konkubinatów,  homo-seksualnych, etc.

 

Jestem za związkami partnerskimi pomiędzy mężczyzną a kobietą.

 

Jeśli chodzi o te "ojcostwo jako szczególną wartość" to trochę moim zdaniem strzał w kolano dla nich bo mizoadryczni dziennikarze i cała polityczna polska nie bez powodu nie porusza spraw mężczyzn i kobiet.

 

Ale też im kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/14/2020 at 9:23 PM, armin said:

"ojcostwo jako szczególną wartość"

Zasmucę ciebie oni pod tym rozumieją jeszcze więcej białorycerskości, niestety.

6 minutes ago, kimball said:

Jestem za związkami partnerskimi pomiędzy mężczyzną a kobietą.

Ja idę dalej jestem za wykreśleniem z konstytucji jakichkolwiek związków. Kto co i jak to sprawa prywatna, dla mnie ludzie mogą wiązać się z końmi czy kotami i nazywać to związek czy małżeństwo.

Określanie czegoś przez państwo tylko faworyzuje lub deprecjonuje konkretny związek np: stan pod nazwą "samotna matka" dający niezasłużone niczym przywileje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 21:23, armin napisał:

Całość jest tutaj:

http://bit.ly/NowyPorzadek

A wyrwany fragment:

Ten link mi nie działa

 

11 minut temu, kimball napisał:

Jestem za związkami partnerskimi pomiędzy mężczyzną a kobietą.

A co to za nowomowa? Partnerzy... nie wiem jak Wam, ale mnie to się kojarzy z biznesem, a nie ze związkiem. Związek partnerski... co to znaczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rycerz76 napisał:

Zasmucę ciebie oni pod tym rozumieją jeszcze więcej białorycerskości, niestety.

Możesz rozwinąć? Wiem, że współpracują z organizacjami ojców, którym odebrano prawo do opieki nad dziećmi stąd myślałem, że chodzi o częstsze przyznawanie dzieci ojcom.

 

4 godziny temu, ZortlayPL napisał:

Ten link mi nie działa 

Hmm, dziwne bo mi działa normalnie. Wpisz w google "Bosak2020 Nowy Porządek - dokument programowy"

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, armin said:

że chodzi o częstsze przyznawanie dzieci ojcom.

To nic nie da. Oglądam dużo tej telewizji narodowej i prócz realnego podejścia jest też dużo tego podejścia polegającego na pompowaniu ludzi, żeby w razie czego zrobić drugie powstanie warszawskie. Ocieranie się o fanatyzm. Najbardziej mnie rozbawili jak krytykowali o. Szustaka.

O tutaj wielki szok

1:06:24

Pominę kobietę one zawsze bronią swojego interesu ale reakcja Bosaka zaskakująca.

https://www.cda.pl/video/423804583/vfilm?wersja=480p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.