Skocz do zawartości

Krótka historia jak zostałem zrobiony w ch*ja


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2020 o 20:23, SSydney napisał:

Ty serio chciałeś jechać do domu do dupy, której na oczy nie widziałeś? Czy ty się z chujem na głowy zamieniłeś Wąski? 

A co to jest za różnica, czy jedzie tam na pierwsze spotkanie czy na drugie? 

 

Bo to trochę jak z laskami, które na pierwszej randce nie dadzą się bzyknąć, bo ona taka nie jest, ale chuj, że na drugiej ssie już po same jajka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 23:20, fikakowo napisał:

wczoraj o 2 w nocy czy nie chce do niej wpaść. Trochę pogadałem, ale było późno i łeb mnie bolał, więc miałem dylemat czy się spotkać bo pewnie jutro by miała milion innych chętnych. 

Dylemat ? O 2 w nocy ?

——————————————-

Podałeś jej liczbę kroków do siebie jak pisaliście ? 
 

Zostałeś zrobiony w chuja bo dałeś się zrobić w chuja.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BlacKnight napisał:

Dylemat ? O 2 w nocy ?

——————————————-

Podałeś jej liczbę kroków do siebie jak pisaliście ? 
 

Zostałeś zrobiony w chuja bo dałeś się zrobić w chuja.

Kolejny który się nie nauczył czytać w szkole... Napisałem wyraźnie, że spytałem RAZ, czy widzimy się wieczorem i tyle, a ty bezmyślnie powtarzasz po swoich kolegach z komentarzy, którzy też nie umieją czytać. Ktoś tu wrzucił teorię, że pytałem 100 razy i wszyscy to podłapali. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 13:11, fikakowo napisał:

Kolejny który się nie nauczył czytać w szkole... Napisałem wyraźnie, że spytałem RAZ, czy widzimy się wieczorem i tyle, a ty bezmyślnie powtarzasz po swoich kolegach z komentarzy, którzy też nie umieją czytać. Ktoś tu wrzucił teorię, że pytałem 100 razy i wszyscy to podłapali. Brawo.

Wkurwia Cię laska, która Cię  wystawiła, wkurwiaja Cię komentarze Braci... Po co zatem opisujesz całą historię ?

Oczekiwałeś, że powiemy tylko, że Pani "Be" a Ty jesteś pokrzywdzonym bohaterem i będziemy Cię głaskac po jajkach, aby Twoje ego uleczyć ?

 

Ogarnij się Bracie, wyciągnij wnioski i "spuść ciśnienie z układu"...; ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyles tutaj z ta "idiotka" tak dumnie, jakby ten tekst mial zaorac nia pole, zgasic, wzbudzic wstyd, zazenowanie a z Ciebie zrobic prawdziwego Bad Boya.

 

Wyszedles na wiesniaka i niewazne jak sie zachowala, nadal nim jestes. Facet tym ma sie wyrozniac od kobiety, ze jest mniej impulsywny, trzyma nerwy na wodzy, mysli racjonalnie - a Ty mlody bracie w tamtej chwili myslales tylko o penisie w jej waginie.

 

Wylozyles sie w momencie, w ktorym ona zaczela zaslaniac sie kolezanka (nie wiesz czy chodzilo o koronawirusa, czy moze "nie badz latwa, nie zapraszaj go do siebie, odkrec to, bedzie chcial tylko zamoczyc i zniknac" a jest to wariant bardzo prawdopodobny) i dazyc do odwolania spotkania. Zalozmy, ze napisalaby za drugim razem "no dobra, przyjdz". Czujesz sie nieproszony, ona ma nad Toba juz przewage psychologiczna "nawet jak go zleje to i tak do samego konca bedzie sie lasic", siedzisz z mysla w glowie, ze tylko z jej laski znajdujesz sie u niej w domu.

 

Kazdy rozgrywa to na swoj sposob ale wybrales kiepski wariant. Osobiscie nawet gdybym przeplynal rzeki i pokonal gory - ubralbym to raczej w "dobrze, ze znajomi mieszkaja niedaleko" albo rzucil tylko "to zdrowiej" i zlal temat. W kazdym razie polecialbym czyms, zeby ja zaskoczyc niz zeby pucka leciec. Polechtales jej proznosc to na pewno.

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek Niezależnie jak bym się zachował i tak by mnie wystawiła bo miała taki zamiar od samego poczatku. Nie wiem czy czytałeś co pisałem wcześniej, wygląda na to, że nie. Może to był w ogóle facet, też jest taka opcja. Rady dobre na przyszłość ale nie do tej sytuacji bo i tak by mnie wystawiła tak jak innych kolesi wcześniej, których też wcześniej wystawiła bo się z nimi skontaktowałem.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.