Skocz do zawartości

Jak zwiększyć libido?


Skyrt

Rekomendowane odpowiedzi

@Skyrt

Mi sporo daje inne nastawienie do mojej kobiety. Jesli sobie przypominam jakis udany seks z dziewczyna lub wyobrazam sobie jak jeczy kiedy biore ja od tylu to w pewnym stopniu wyobraznia duzo daje. Na plus mi wyszlo jak zauwazylem teraz, ze przez pewien czas w ogole sie nie spotykalem z moja kobieta. Jedynie 2 czy 3 razy w tygodniu sam sobie zwalilem konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś był taki temat...

 

-nie bądź gruby

-ćwiczenia siłowe (da się w domu, nawet bez przyrządów)

-spanie (6-9 godzin dobrego snu)

-hartowanie (prysznic ciepły-lodowaty)

-dieta (faceci potrzebują cholesterolu - jedz orzechy, 1-2 jajka na noc, np. na twardo)

-słońce

-naucz się ogarniać stres. Faceci dużo się stresują niepowodzeniami czy robotą. Prosta joga lub ćwiczenia oddechowe. Albo jakiś energiczny sport. Zależy co wolisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sargon napisał:

 

-naucz się ogarniać stres. Faceci dużo się stresują niepowodzeniami czy robotą. Prosta joga lub ćwiczenia oddechowe. Albo jakiś energiczny sport. Zależy co wolisz.

 

To się ogólnie przydaje w życiu, aby jak najmniej się stresować.
Naprawdę popieram, że warto w sposób umiejętny walczyć że stresem.
Polecasz bracie jogę bądź ćwiczenia oddechowe? Czy miałbyś coś konkretnie na myśli - chodzi mi o jakieś sprawdzone materiały?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nowy00 napisał:

To się ogólnie przydaje w życiu, aby jak najmniej się stresować.
Naprawdę popieram, że warto w sposób umiejętny walczyć że stresem.
Polecasz bracie jogę bądź ćwiczenia oddechowe? Czy miałbyś coś konkretnie na myśli - chodzi mi o jakieś sprawdzone materiały?

 

Np. to jest ogarnięty specjalista:

https://awf.wroc.pl/uczelnia/leslaw-kulmatycki-13502

 

Wydał jakieś książki, coś tam nakręcił.

Edytowane przez sargon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Personal Best

Na pewno dziala tylko trzeba wiedzieć co kupić.

Horn goat to "afrodyzjak" dziala zwiększając libido porównywany jest to naturalnej viagry. 

Jeśli kupujesz to weź taki co ma minimum 3% ikaryny A najlepiej to ok 10%. Apollo ma właśnie tyle Ale opinie o tej firmie są podzielone,jednak ten produkt ludzie chwalą.

Longjack to żeń-szeń tongkat ali i ma potwierdzone działanie jeśli chodzi o wzrost poziomu testosteronu.Tylko że taka kuracja to minimum 3msc w mojej opinii.

Osobiście jestem na odwyku Ale gwarantuję że działa tylko polecam wieksze dawki.

Longjack 600mg minimum 

Horn goat 1g minimum 

 

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.