Skocz do zawartości

Celebrytki mówią dlaczego nie chcą mieć dzieci


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem dziś na taki oto artykuł:

https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/one-zrezygnowaly-z-macierzynstwa-ktore-gwiazdy-nigdy-nie-chcialy-byc-matkami-doda/d8nvc5k#slajd-14

 

Można tam wyczytać m.in., że:

Cytat

Miley Cyrus w wywiadzie dla magazynu "Elle" stwierdziła, że nie chce mieć dzieci przez zmiany klimatyczne. Uważa, że obecnie "nie powinno się sprowadzać kolejnego życia na ten świat". "Robimy to samo ziemi, co robimy kobietom. Po prostu bierzemy i oczekujemy, że nadal będzie produkować. I jest wyczerpana. Nie może produkować. Dostajemy kawałek gównianej planety (...) Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na ziemi z rybami w wodzie, nie sprowadzę innej osoby, żeby sobie z tym radziła. Nie chcemy się rozmnażać, ponieważ wiemy, że ziemia nie może sobie z tym poradzić" - powiedziała.

 

Cytat

Winona Ryder uważa, że dzieci przeszkodziłyby jej w karierze. "Powrót do Hollywood byłby pewnie niemożliwy. Tyle jest teraz młodych w branży, agresywnych dziewczyn, które tylko czekają, żeby zająć moje miejsce" – powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Cytat

Jennifer Aniston rozstała się z Bradem Pittem ponoć dlatego, że nie chciała mieć dzieci. "Dlaczego niektórzy uważają nas za gorsze, bo nie urodziłyśmy dzieci? Ja spełniam się w macierzyństwie, na przykład troszcząc się o przyjaciół, ich dzieci i ich psy" – zdradziła w wywiadzie.

 

 

Teraz rodzimy rynek, redaktor pisze o Pani, która ma teraz 70 lat (czyli stara rura), która to postanowiła niedawno, że nie chce mieć dzieci haha

 

Cytat

Z macierzyństwa rezygnuje wiele Polek, ale na odwagę mówienia o tym stać niewiele. Bez oporów swoimi przemyśleniami podzieliła się np. Hanna Bakuła. Pisarka jakiś czas temu podjęła decyzję o nieposiadaniu dzieci, tłumacząc swoją decyzję brakiem instynktu macierzyńskiego, egoizmem i chęcią robienia tego, co jest dla niej ważne. "Nie mam dzieci z wielkiej chęci "niemania" dzieci. Dzieci są nudne. Dla mnie dziecko jest jak pijak. Zatacza się, strąca wszystko, bełkocze, wrzeszczy, przewraca się. Dzieci powinny się bawić z innymi dziećmi, a powinni się zajmować nimi rodzice w domu i w lesie, ale nie w miejscach publicznych" - powiedziała w jednym z wywiadów.

 

 

Wrzucam ten temat, starając się nieco rozweselić forumowiczów (głupotą?) w czasie inwazji kononawirusa. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie też są potrzebne. Interes się kręci dzięki ludziom oddanym pracy a nie rodzinie.

Dokonały wyboru i same się i swoje geny eliminują z przyszłości. Chwała im za to ale nie wciskają innym kitu o ratowaniu planety w ten sposób bo to jest i żałosne i słabe i zjebane i podłe.

 

Gdyby facet powiedział, że nie chce mieć dzieci bo nie ma czasu i musi pracować to by mu, co najmniej niektórzy bili brawo a na pewno rozumieli. Tymczasem nie ma różnicy - płeć nie ma znaczenia, co widać w wypowiedziach - nie chce mieć dzieci bo dzieci by mu/jej przeszkadzały w karierze. Jak już mówiłem taki narybek to złoto dla korporacji i wielkiego państwa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bassfreak napisał:

Pindy dla których liczy się tylko hajs i kariera żałosne.

Dlaczego? To indywidualna sprawa i decyzja. Nie chcą, to nie. Nikt nie zmusza i nie powinien zmuszać. Nie powinno być presji. 

Bo posiadanie dzieci, bo wszyscy mają, albo co chwila ktoś szturcha "a kiedy bedziesz rodzinę zakładać to beznadziejny pomysł na którym tylko dziecko ucierpi. 

 

Osobna sprawa: jakoś nie uważam tego za wielką stratę dla ludzkości, ze ktoś tak zjebany jak np. Miley Cyrus nie chce mieć dzieci. 

 

I osobna kwestia: nikogo przy zdrowych zmysłach nie powinno obchodzić zdanie celebrytów i celebrytek. A obchodzi. Ktoś ma rozpoznawalną gębe, to zaraz go pytają o politykę, morlanosc, etykę itd. 

 

Kora fajnie śpiewała i nie miała nic ponadto do zaoferowania, życiowo była zjebana kompletnie, a urosła do rangi jakiejś wyroczni. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Esmeron napisał:

I osobna kwestia: nikogo przy zdrowych zmysłach nie powinno obchodzić zdanie celebrytów i celebrytek. A obchodzi. Ktoś ma rozpoznawalną gębe, to zaraz go pytają o politykę, morlanosc, etykę itd. 

Dlatego : 

 

20 godzin temu, cst9191 napisał:

 

Wrzucam ten temat, starając się nieco rozweselić forumowiczów (głupotą?) w czasie inwazji kononawirusa. 

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z takową mógłbym być.

Ślub- nie, bo po co? Skoro nie tworzymy rodziny.

Dzieci- nie- zajebiście! Spokój, spokój i spokój bez trucia.

 

Dziurawić ile wlezie i hop na następną.

 

Doceńcie w końcu, że to nie my tracimy. 

Inaczej ma się rzecz, jak ktoś chce mieć rodzinę ale też bez przesady, kandydatek normalnych też jest.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sneer napisał:

A kto umarł ten nie żyje.

Piłka jest okrągła a bramki są dwie. 

22 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Doceńcie w końcu, że to nie my tracimy

To wspaniałe uczucie JA NIC NIE MUSZĘ! 

Nie czuje, aby moje geny były jakieś super warte przekazania. 

7 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Gwiazdeczki... taka Miley pieprzy to, co modne, a jak za 10 lat jednak urodzi, to będzie pieprzyć co innego, że się zakochała i to było silniejsze, i też będzie git.

Podejrzewam, że one pierdolą to co im nakazują mocodawcy. 

To co opisujesz jest wysoce prawdopodobne. Nikt nie będzie pamiętał za kilka lat co mówiła a jak nawet będzie to odpowie to co napisałeś. Wszyscy wiemy, że babie może się "odwidzieć". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Co kogo obchodzi, co sądzą celebrytki? 

Dla młodych kobiet to wyrocznie.

 

Są w stanie wypaczyć wiele dziewczyn.

 

59 minut temu, Esmeron napisał:

Jakoś nie uważam tego za wielką stratę dla ludzkości, ze ktoś tak zjebany jak np. Miley Cyrus nie chce mieć dzieci. 

 

W sumie miliony pustaków, które podepną się pod ich tok myślenia też.

 

17 minut temu, SSydney napisał:

  Podejrzewam, że one pierdolą to co im nakazują mocodawcy. 

 ?

A ja tak sądzę na 100procent.

 

Dają gojom fałszywych idoli, żeby myśleli za nich.

 

Mówiłem już, że rozmowa z kobietami - zwłaszcza na temat polityki ale nie tylko - to tak jakbyś wziął pilot od TV i włączył TVN. 

 

Kobiety nie chcące rodzić dzieci, wychowane w odrzuceniu kobiecości na rzecz jakiegoś ślepego "doganiania" mężczyzn, najchętniej nie miały by żadnych obowiązków co w praktyce przejawia się tym, że najchętniej leżały by do góry pizdą i żeby je utrzymywać - same się odpalają.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Mówiłem już, że rozmowa z kobietami - zwłaszcza na temat polityki ale nie tylko - to tak jakbyś wziął pilot od TV i włączył TVN. 

Kiedyś, gadałem z dziewczyną, która powiedzmy była poglądami za PO, po jakiejś konwersacji, już nie mogłem jej słuchać i

nazwałem ją "dzieckiem TVNu".. powiedziała, że to nie było pierwszy raz.. :)

 

Wiele z nich ma mocno nie poukładane w głowie. Uważają, że jak się doda więcej ustaw, albo zmusi obywateli do czego tam, to będzie większa wolność,

a same się uważają za wolnościowców. To tak jakby stwierdzić, że trzeba zamknąć wszystkich do więzienia, żeby była wolność..

Najgorsze jest to, że z masy pustych sloganów, nie da się wywnioskować od razu, że ktoś nie rozumie tego co mówi, dopiero jak zaczynasz

drążyć, dlaczego, ktoś tak mówi i twierdzi, zaczyna się jazda bez trzymanki.. ale to w sumie z facetami jet tak samo..

tyle, że u kobiet to jest dużo bardziej namacalne..

45 minut temu, cst9191 napisał:
Godzinę temu, Sneer napisał:

A jeżeli ktoś naśladuje celebrytów to jest upośledzony.

Spory odsetek ludzi

Dokładnie, ludzie również dużo informacji odbierają podprogowo. Gdzieś kątem oka zasłyszą, a po jakimś czasie, ich mózgi zaczynają

"obrabiać" te informacje.. A jeszcze dalej, po jakimś czasie takiej zmasowanej propagandy, wydaje się, że "takie rzeczy są normalne"..

Podobnież po "Hunger Games" bardzo dużo osób zapisywało się na łucznictwo.. To pokazuje, jaki wpływ mają media..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bassfreak napisał:

Pindy dla których liczy się tylko hajs i kariera żałosne.

I dlatego te kobiety nie będą nigdy funkcjonować w zdrowym związku.

Są za wysoko w hierarchii społecznej i mają za wysokie wymagania hipergamiczne.

 

Skoro one są w stanie rzucać takiego faceta jak Brad Pitt?

Inna sprawa, że może gość rzeczywiście jest alkoholikiem, ale wejdźcie na filmweb i zobaczcie ile aktorów i celebrytów się rozwodzi.

To jest pandemia.

 

1 godzinę temu, SSydney napisał:

To co opisujesz jest wysoce prawdopodobne. Nikt nie będzie pamiętał za kilka lat co mówiła a jak nawet będzie to odpowie to co napisałeś. Wszyscy wiemy, że babie może się "odwidzieć"

Dokładnie.

Pierdolą to co hormony mowią, ale gdy tylko wytkneisz takiej palcem to będzie pisk i kwik, żeś szowinista.

To tak jak z Żydami.

Powiedzmy przyłapiesz Żyda na kradzieży i go zgłosisz służbom miejskim, to Cię nazwą antysemitą ?

 

Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie celebrytki pierdolą głupoty.

Takie które mają już 30+ czy nawet 40+ mówią po części co czują.

One wiedzą już, że są poza tym za stare na jakiekolwiek rodzenie, więc pogodziły się już dawno z tym.

Nie każda ma instynkt macierzyński tu się zgodzę.

Dobrze bracia wiemy, że nie każda się nadaje na matkę..

One przynajmniej oszczędzają bólu potencjalnym dzieciom.

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StatusQuo napisał:

. Uważają, że jak się doda więcej ustaw, albo zmusi obywateli do czego tam, to będzie większa wolność,

a same się uważają za wolnościowców. To tak jakby stwierdzić, że trzeba zamknąć wszystkich do więzienia, żeby była wolność..

Oczywiście dlatego uważam feminizm za 21-wieczny komunizm, kobiet nie traktuje poważnie bo same się o to proszą a w rezerwacie lubię sobie poszastać następującą grafiką:

 

mandela.jpg

 

Pięknie oddaje mentalność dzisiejszych samic!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wiki:

Leninizm, czasem określany jako marksizm-leninizm (ros. марксизм-ленинизм) lub bolszewizm, to doktryna polityczna i ekonomiczna, powstała na bazie wcześniej istniejącego marksizmu

 

Michalkiewicz mawiał coś w stylu, że to wszystko to jest marksizm, tylko wtedy obowiązywała strategia bolszewicka, czyli zabić elity..

Z kolei Karoń mówił, że ludzie muszą pracować, żeby wypracować swoją wolność, a jak ją wypracują to od razu zdradzają rewolucje,

bo już im do niczego nie potrzebna, bo sami o siebie mogą zadbać. Dlatego, bolszewizm się nie przebił do Europy, gdzie ludzie

już wypracowywali swoją wolność i nie potrzebowali żadnej rewolucji, ale musiał "ewoluować" i "mutować" dlatego dziś strategia jest inna.

Dziś obowiązuje marksizm kulturowy.. I wszystko wskazuje na to, że zarażony jest już cały świat białego człowieka.

Ale wszystko sprowadza się do tego, że jak ludzie się nie będą umieli zająć sami sobą, to przyjdzie wielki brat i się nimi zajmie.

Tak się zajmie jak mu ludzie pozwolą, ale moim zdaniem, to do czego Ci panowie w kołnierzykach dążą, to do tego, żeby

świat wyglądał tak jak Korea Północna..

 

O dziwo, marksizm kulturowy i ideological subversion podobnież się nie sprawdza się w krajach islamskich, bo tam każde odstępstwo jest karane,

a u nas "bluźnierstwa" są tolerowane. W sumie cały kościół, fundament cywilizacji łacińskiej, poległ na tym, że nie umiał się bronić przed opluwaniem,

na czym stracił moim zdaniem cały autorytet.. Też te afery z homoseksualizmem, wychodzą moim zdaniem teraz, dlatego, że kościół traci siły.

Ok ukrywanie tego jest złe, ale fakt, że nie dają już rady się bronić pod ostrzałem, świadczy o ich słabości..

 

Generalnie, wygląda na to, że w betonowej dżungli, ten kto nadstawia drugi policzek, ten ginie..

Jeśli możesz kogoś/coś atakować i nie boisz się o konwencje, to znaczy, że ten ktoś/coś jest słabe..

Jak nie umiesz przepierdolić, nikt Cię nie będzie szanował..

 

@Król Jarosław I Ten, po prawo wygląda jak Michnik :)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzą celebryci? Gdyby nie ten temat, to nawet bym o nich nie pomyślał przez sekundę.

 

Obowiązku posiadania dzieci nie ma. Sam ich nie lubię i nie chcę. Dziecko wywraca życie 180°, to obowiązek, pożera czas i finanse, często też jest źródłem problemów. Decyzja o braku potomstwa jest jak najbardziej dojrzała, wynika ze świadomości powagi wyzwania, nie każdy musi chcieć je podejmować, gadanie o przekazywaniu genów to pusty frazes. 

 

Tragedia jest wtedy, gdy ludzie ograniczeni biorą się za tworzenie potomstwa, a właściwie bezproduktywnej, rozczeniowej hołoty. 

 

Potomstwo jest dobre gdy pochodzi od ludzi kompetentnych i chcących mieć dzieci. Młody człowiek musi mieć dobre wzorce i zapewnione środki do rozwoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Pindy dla których liczy się tylko hajs i kariera żałosne.

Ale w czym problem? Na forum mamy wielu, którzy też nie chcą dzieci i narzekają, że brakuje takich kobiet. 

 

Dla mnie spoko. Mówi szczerze, że nie chce. Lepsze to niż mydlenie oczu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/15/2020 at 12:27 PM, cst9191 said:

Dla mnie dziecko jest jak pijak. Zatacza się, strąca wszystko, bełkocze, wrzeszczy, przewraca się.

Jak dalej będziesz repostował takie "mundrości" to Cię chyba zablokuję :D No oczy krwawią, oczy krwawią...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, leto napisał:

Jak dalej będziesz repostował takie "mundrości" to Cię chyba zablokuję :D No oczy krwawią, oczy krwawią...

Zależy, kto już do zacnego grona zablokowanych należy. Jeśli jakieś vipy, to rozważę taką okoliczność :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.