Skocz do zawartości

Jak legalnie wymeldować się z systemu - sposób na trudne czasy


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się z Wami podzielić rozwiązaniem, jak nie wspierać zbrodniczej struktury wkoło Was i odrzucić etykietkę niewolnika. Jest to prawdopodobnie jedyna legalna metoda, by nie strzelać do swojego bliźniego na polecenie pachołków reżymu. Nieważne jak potoczy się bieżąca zadyma, za rok, za dwa w dokładnie ten sam sposób możesz poprawić swój los WIEDZĄC.

 

Film ma 4 części - posłuchajcie dokładnie. We wcześniejszych filmach - jak unikać wrogich służb. Nie wszyscy są sprzedani, ale prawie wszyscy.

 

Jest to jednocześnie metoda by zbudować JEDNOŚĆ na mocnych podstawach, które będą respektowane przez społeczność międzynarodową i nie pozwolą Was rozegrać w obszarze nad Wisłą. 

 

WAŻNE: punkt z trusted authority zostawiamy w SWOIM ZAUFANYM KRĘGU.

Nie musze chyba tłumaczyć, że podzielenie się Waszymi deklaracjami z jakimkolwiek przedstawicielem, organizacją, służbą systemową, nawet człowiekiem, któremu nie do końca ufacie - jest na chwilę obecną skrajnie nieodpowiedzialne. Sposób jest jawny - to, z kim trzymacie JUŻ NIE.

 

Nie namawiamy do przemocy - odwołujemy się do NASZYCH NIEZBYWALNYCH PRAW. Jeszcze możesz powstrzymać ten syf, jeszcze nie jest za późno. Odwagi!

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin to ja mam propozycję, zrób tak jak proponujesz w tej serii filmów, wydrukuj paszport dyplomatyczny własnego kraju i zacznij z nim podróżować.

 

I podziel się z nami wrażeniami, chociaż to dzielenie się wrażeniami będzie dość mocno odsunięte w czasie :)

 

Nie powiedziałeś o kilku najważniejszych rzeczach:

 

Każde państwo w świetle prawa międzynarodowego musi mieć terytorium, a uzyskać terytorium można tylko poprzez oderwanie go od innego podmiotu typu nazwijmy to państwowego.

 

Można to uzyskać metodą separatyzmu, na co żaden podmiot z funkcjonującym aparatem siłowym nie pozwoli, lub na na zasadzie nabycia, ale nikt ci nie sprzeda w celu utworzenia nowego państwa.

 

Metodą podboju i zasiedlenia własną nacją.

 

Nabycie ziemi/ praw własności w ramach systemu na zasadzie przeniesienia prawa własności między jakąś osobą fizyczną lub prawną, czyli mówiąc najprościej kupienie sobie np. domu z działką nie oznacza uzyskania terytorium w sensie państwowym.

 

Można też uzyskać metodą zajęcia wolnego obszaru, tylko wolnych połaci ziemi nienależących do nikogo raczej już nie znajdziesz, wszystkie kontynenty odkryte, ziemie podbite, granice przeprowadzone.

 

 

Przyjmijmy czysto teoretycznie, że uzyskałeś ten obszar i chcesz utworzyć na nim jakiś organizm państwowy, żeby zostać uznanym państwem musi być spełnione jeszcze trzy warunki. Pierwszy to odpowiedni poziom zaludnienia, drugi warunek to tzw. warunek zdeterminowania mieszkańców, odpowiedni procent mieszkańców tego uzyskanego terenu musi być za proklamacją owego nowego państwa, trzeci warunek to taki, że dana społeczność musi być rozpoznawalna jako jakaś grupa narodowa/ etniczna przez UN, żeby mogła być uznana.

 

Jak masz to wszystko, robisz deklarację niepodległości, wybierasz władze, tworzysz prawo zgodne z prawem międzynarodowym i dopiero masz państwo.

 

To wszystko opisałem w bardzo dużym uproszczeniu. 

 

Natomiast to o czym mówisz na filmie, takie proklamowanie państwa i produkcja dokumentów o jakim mówisz,  jest to mniej więcej coś takiego jak kupowanie online tytułów naukowych fikcyjnych uczelni, czy "pasów" w istniejących tylko wirtualnie federacjach sztuk walki.

 

Jest to co najwyżej forma zabawy bez żadnej realnej możliwości działania i bez żadnych skutków prawnych. Były przypadki ludzi, którzy posiadali paszporty fikcyjnych/ wirtualnych państw i nawet na nich podróżowali w różnych zapadłych rejonach świata z powodzeniem, do momentu gdy ktoś się nie orientował że dane państwo tak naprawdę nie istnieje.

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, by podbijać innych, czy odbierać im teren, bo to przeczy zasadzie 'no loss harm or damage'. 

 

Ty jako suweren masz roszczenia, mogą być terytorialne, np. do ziemi twoich przodków. Ja nie wyrwałem Italii skrawka terenu, bo KWM został proklamowany w Elmau w Bawarii a dotyczył obszaru nad Zatoką Pucką.

 

Natomiast w Italii to my mamy formalnie placówkę dyplomatyczną na mocy oddzielnych umów. Część jest moją własnością, a AWB nawet nie, jest dzierżawiona od niemieckiego notariusza. Nie możesz łamać praw osób trzecich, ale możesz nieprzestrzegać jurysdykcji, jako jednostka wolna, tym bardziej jurysdykcji przestępczych, które mają Cię za mięso armatnie.

 

Reszta to jest kwestia masy - jest w Waszej ekipie 10 tysięcy chłopa? Liczą się z Wami - proste jak konstrukcja cepa. Nawet tu macie prawników i co? Hejterzy w odwrocie. Tak samo to działa w świecie. Znam ludzi, Polaków, którzy dostali wielotysięczne odszkodowania od brytyjskich władz, bo znali się na prawie lepiej niż oni. To działa.

 

Natomiast jak jesteście w rozproszeniu, skłóceni to robią was jak chcą - po bandzie i bezprawnie, a wy kiwacie głowami, no tak.... nic się nie da zrobić... Na końcu każdy zostaje sam i klęka do bata.

 

Jak się nie da? Podałem rozwiązanie - kto chce - niech sobie dostosuje pod siebie, wedle możliwości i chęci, oraz zaufania do podmiotów, którym ufa. Jest wybór z kim się zrzeszyć. Ale zrzeszyć między sobą, a nie u okupanta.

 

Jeżeli dobry relacji nie zawiążesz w porę, to potem, na takie jednoczenie się może być zwyczajnie za późno. I to polecam robić. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Jest to prawdopodobnie jedyna legalna metoda, by nie strzelać do swojego bliźniego na polecenie pachołków reżymu.

Nikt kto jest poza Polską granicą nie jest moim bliźnim. Twoim też. 


Nic cię nie łączy z innymi narodami. 
 

I nikt nie będzie miał takich poglądów jak ty. 
 

Tragicznie to się kończy dla krajów lub osób które tak uważają.
 

Przeraża mnie czasami co piszesz. Bez picia personalnego oczywiście Panie @absolutarianin.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, BlacKnight said:

Nikt kto jest poza Polską granicą nie jest moim bliźnim. Twoim też. 

 

Ooo... uważaj na słowa człowieku, byś kiedyś nie stał się emigrantem mimo woli.

 

Zapewniam cię, że niemieckie drzewa wyglądają tak samo jak polskie i to moi Przyjaciele z Niemiec pomagali mi się tu osiedlać, kiedy tu była tylko kupa kamieni na krzyż i chaszcze, Polacy też, a Ukraińcy po sąsiedzku dokarmiają, nawet Włoszki, a żona z Białorusi ogrzała wyro. I ty uważasz, że za Odrą, czy Bugiem to już jest wróg? 

 

Bliźni - to jest człowiek taki sam jak ty.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, wroński said:

Bliźni to człowiek, który nosi podobne do moich blizny.

To właśnie oznacza to słowo.

 

Naznaczony w podobny sposób, człowiek mojego rodzaju.

 

To w takim razie, skoro ja mam bliznę na policzku, a Niemiec ma na ramieniu, Rusek zaś na udzie, to tyczy się ich "kochaj bliźniego swego, jak siebie samego", czy nie?

 

@BlacKnight Jak mnie nic nie łączy z innymi narodami? A to że mam tak samo jak oni dwie ręce, parę oczu, chęć do życia w pokoju, czy równe prawa na tej planecie to już nie? W Sanremo jest willa w której mieszkał na stare lata Józef Ignacy Kraszewski (zaraz zresztą obok willi Alfreda Nobla, Szweda o dziwo), autor 600 powieści historycznych, jakbyś nie wiedział. Włosi mu tablicę pamiątkową na murze przybili. I ty mi mówisz, że mnie nic nie łączy z innymi narodami?

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, absolutarianin napisał:

To w takim razie, skoro ja mam bliznę na policzku, a Niemiec ma na ramieniu, Rusek zaś na udzie, to tyczy się ich "kochaj bliźniego swego, jak siebie samego", czy nie? 

 

To bez znaczenia.

Chodzi o blizny. O rany na ciele i umyśle.

Jak słusznie zauważyłeś i ty, i niemiec i Rosjanin macie te blizny w różnych miejscach.

A to tylko blizny, które widać.

Co kryje się w głębi?

Kto jest podobnym tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans byś się wymeldował z tego systemu, choć byś nie wiem jak chciał - porzuć złudne nadzieje - no może jak byś wyjechał z Europy na jakąś wysepkę w egzotycznych krajach, kupił sobie rancho albo jakąś hacjendę - ale to i tak rozwiązanie tylko dla bogatych i uprzywilejowanych, chcesz czy nie jesteś obywatelem PL oraz UE.

Chcesz czy nie system cię dopadnie, służba zdrowia, podatki czy inne obywatelskie obowiązki - bo poza prawami obywatel ma obowiązki, np "powszechny obowiązek obrony Ojczyzny" .... jest tych obowiązków naprawdę bardzo wiele - i powoływanie się na prawa wyższe mało da, szczególnie jak np. wprowadzą stan wyjątkowy.

Niewolnikami jesteśmy wszyscy, czy chcemy czy nie, co do kochania bliźnich - chcesz by ci się żyło lepiej to się nie rozdrabniaj i ogranicz bliźnich do najbliższych ci ludzi, a reszcie daj po prostu żyć.

p.s.

Wymeldować się można tylko w jeden sposób - jak - pisać nie będę, bo za to jest paragraf....

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, wojkr said:

Nie ma szans byś się wymeldował z tego systemu, choćbyś nie wiem jak chciał - porzuć złudne nadzieje - no może jak byś wyjechał z Europy na jakąś wysepkę e egzotycznych krajach, kupił sobie rancho albo jakąś hacjendę - ale to i tak rozwiązanie tylko dla bogatych i uprzywilejowanych,

 

To ja przyszedłem wlać nadzieję w serca wasze, a ty mi tu wklejasz rysunek, jak sobie pętlę ukręcić? 

 

Gdybyś obejrzał ten film, usłyszałbyś na nim, że od 2015 roku, kiedy się kapnąłem, nie wpełniłem żadnej deklaracji podatkowej w żadnym kraju.

 

Hasło "pewne jest tylko śmierć i podatki" wymyślił jakiś zniewolony umysłowo gnom w ciemnej piwnicy cytadeli nad Wisłą bity od miesiąca po piętach esbecką pałką!

 

Toż przecież kupiłem sobie rancho i hacjendę i to w UE a nie jestem żadnym aparatczykiem, nie jestem żadnym celebrytą, nie podpisywałem żadnej lojalki, mój kanał ma raptem 300 subów, jestem prostym chłopakiem ze Śloonska. Rozwiązanie dla bogatych? Kupiłem ją za 10% ceny mojego poprzedniego domu w generalnej guberni, który musiałem dokredytować w 80%, bo mnie na gówno było tam stać. Po prostu żyjecie w potwornym kłamstwie, iluzji i Wam się to spełnia ta szubienica, bo o niej chyba ciągle myślicie. Tak wygląda normalny świat:

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyjdą i kolbami w drzwi załomoczą - a Ty powiesz im coś o prawie naturalnym i innych takich rzeczach po czym dostaniesz strzała z kolby między oczy i przebudzisz się na twardej pryczy, dobrze jeżeli pokoik będzie ciepły bo może zimny strasznie i w dodatku wilgotny.

 

Żyjemy w takich czasach a nie innych i prawo tworzy się po to aby tacy jak Ty nie powodowali chaosu. 

 

Rozumiem, że nie korzystasz z owoców systemu typu prąd elektryczny, służba zdrowia, zakupy jedzonka w sklepach, oraz nie korzystasz z wygód jakie system oferuje np sieć dróg, kolej, i z wszystkiego tego co oferuje społeczeństwo. Jak ktoś Cię okradnie to gdzie pójdziesz?

 

Mam nadzieję, że w Twoim państwie są wszystkie wygody j.w.

 

Może aktualny system nie jest najlepszy, ma wiele wad uwierających mniej albo więcej. Ale cieszmy się, że nie urodziliśmy się Afryce w plemieniu UmbuBumbu i większość dnia uważacie aby lew wam tyłka nie odgryzł.

 

A jeszcze jedno - w filmie mówisz, że sprzedałeś jakiś majątek zza PLN. TO nie masz w swoim księstwie własnej waluty?

 

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek usunąłem - przemyślałem sprawę i może on być niewłaściwy i nawołujący do czynów.

Prawa są po to by je zmieniać dziś jesteś sobie suwerenem, jutro pod wpływem stanu wyjątkowego jako bezpaństwowiec ( jak się nie określiłeś ) lecisz z kraju na zbity pysk ...... tym bardziej że nie płacisz podatku, ludzi co powoływali się na niezbywalne prawo do życia, bycia wolnym, nie bycia prześladowanym .... i tym podobnymi prawami  - jest cała kupa na cmentarzach, czy w bezimiennych mogiłach. 

Ciekawi mnie jak długo utrzymasz obecny stan ? 

I podbijam pytanie kolegi rarek2  - mianowicie - z czego żyjesz? co jesz, skąd masz prąd, internet, wodę .....  ?  bo za to wszystko musisz płacić, wiec musisz też zarabiać - a skoro kupujesz - płacisz  i zarabiasz to chcesz czy nie płacisz podatki - VATy-sraty i inne opłaty. 

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, rarek2 said:

Żyjemy w takich czasach a nie innych i prawo tworzy się po to aby tacy jak Ty nie powodowali chaosu. 

 

 

Jprdl - faktycznie... nie ma dla was już nadziei. Oddaliście waszą wolność już na poziomie wyboru.

 

@wojkr Jakbyś obejrzał chociaż 1/3 tego filmu z góry, to nie zadawałbyś tych pytań, bo żyję jak każdy człowiek, handluję, utrzymuję kontakty, uprawiam ziemię, wykonuję usługi. I nawet jestem, to wprawi was w największy szok, w porządku z włoskim prawem! Żeby napisać tego posta też nie muszę siadać na rower, by ukręcić sobie trochę prądu.

 

A @rarek2 na Afrykę to nie pluj, to mój kolega z Ghany, który był świadkiem na moim drugim ślubie, który ma żonę, trójkę dzieci, zna biblię lepiej niż niejeden klecha, dwa języki obce biegle (europejskie) ma wzięty zawód po otrzymaniu informacji, że moja żona się zawinęła trzy miechy później napędzać matriks w jakimś barze, zaczął chodzić w kółko i pytać "why? Wojtek, why? I cannot understand this...". 

 

A ja mu mówię, bo widzisz stary, taki w Europie teraz mamy klimat.................. 

 

Ale w sumie, to się wam nie dziwię. Gdyby mnie przez całe życie oszukiwano, że coś muszę, a nie musiałbym tego, to potem kogoś, kto tego nie robił i by mi o tym powiedział, też mógłbym wrogo potraktować. Taka widać natura ludzka, że trudno przyznać się do tego, że się zostało oszukanym.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to co mam zrobić ? - popierdolić wszystko i jechać w Włoch bo tam jest tak cudownie że kupie sobie kawałek ziemi i będę sobie żył jak chcę poza systemem ??? Mi w moim życiu jest wygodnie i dobrze. A zdania nie ziemię chcesz czy nie - z systemu nigdy się nie wylogujesz, a już na pewno nie na terenie UE.

Napisz mi tylko jedno - czy zrzekłeś się obywatelstwa Polskiego i nie masz uporządkowanej kwestii państwowości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, BlacKnight said:

@absolutarianin A kraju byś bronił w razie W.

 

Nie związane z tematem ale coś mi się wydaje że odwróciłeś się od swojego kraju.

I to jest sensowne pytanie.

 

Ja bronię swojego kraju cały czas! Ja bronię jego dobrego imienia i bronię ludzi tam, którzy są jego chlubą!

 

Natomiast tzw. IIIRP to jest KARTEL PRZESTĘPCZY zarejestrowany w agencji w Nowym Jorku, to macie na filmie rozpoczynającym ten wątek. Ci ludzie nie mają żadnej legitymizacji władzy do zarządzania tamtym obszarem. 

 

Tu są na to dowody:

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

 

Tych dowodów jest wiele więcej.

 

Ja jestem pokojowym człowiekiem, nie będę strzelał ani do Niemca, ani do Ruska, ani do Ukraińca, ani nawet do okupującego go syjonisty. Ale jak ty do niego będziesz strzelał, to ja w to nie będę ingerować. Bo ludzkie sprawy toczą się i tak podług boskich praw. Natomiast przyszedłem do was z wiedzą i dobrą wolą, więc doceńcie to, bo każdy z nas może się mylić i być oszukanym.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokojowych ludzi bardzo dużo ginie.

Po za tym napisz proszę skąd masz prąd, wodę, gaz, jak wygląda kwestia opieki zdrowotnej - dentysta - idziesz i powołujesz się na swoje niezbywalne prawo do bycia zdrowym ? i proszę mnie leczyć ? czy po prostu idziesz do lekarza, dentysty i płacisz .... Internet jest za darmo ? czy płacisz za niego lub jest opłacany z podatku pozostałych obywateli ? 

Jeżeli zarabiasz i płacisz ..... to chcesz czy nie jesteś w systemie, bo musisz płacić chcąc nie chcąc różnego typu daniny w opłatach i dochodach.

Chyba że np. idziesz i płacisz np. pół świni lub dwie kury albo wiaderko jajek za prą, wodę i inne media/dobra.

A może korzystasz z dofinansować lub innych systemów wsparcia  ? Masz dzieci ? jak wygląda kwestia edukacji ? chodzą do szkoły ? 

Bo jeżeli korzystasz z czegoś co jest np. opłacane z podatków innych obywateli kraju w którym ogłosiłeś swoje księstwo / kraj .... to tak średnio jesteś niezależny, wręcz okradasz innych, tych co płacą podatki i jesteś od nich zależny. A jeżeli płacisz pieniędzmi choćby za najmniejszą rzecz - płacisz w opłacie podatek ..... i koło się zamyka jesteś w systemie - sam się oszukujesz lub szukasz frajerów, którzy będą cię wspomagać finansowo.

 

ps.

Określenie Rosjanina - "Ruskiem" jest równoznaczne z określeniem Polaka - "Polaczkiem" trochę to niegrzeczne i pogardliwe wobec nich.

 

Edytowane przez wojkr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkr Dlatego mnie tam nie ma, bo pojedynczego człowieka jest łatwo zgnieść, zwłaszcza w tak ponurym miejscu jak generalna gubernia. I jeszcze newralgiczne informacje ujawnia.

 

Czy masz jechać do Italii, czy ktokolwiek z Was? To przecież Twój wybór i Twoje sympatie. Może ktoś nie lubi kawy, albo słońca? Siedzisz tam, gdzie czujesz się dobrze.

Ja się czuję dobrze tutaj: mam ziemię, czystą wodę z rzeki dogadaną z lokalną społecznością, prąd ze słońca i gaz z butli z lokalnego sklepu. Jak jestem chory idę do lekarza, a Ty co robisz? Idziesz do weterynarza, czy kowala? Ale tu nie podzielę się doświadczeniami, bo odkąd wyjechałem z Polski i Niemiec 5 lat temu nie byłem ani razu chory. Znając lokalny system pewnie zwieźliby mnie do szpitala w Sanremo, jak wszystkich niezależnie od narodowości, a potem zapłaciłbym rachunek. Używam €, innych walut też, łącznie z własną. A co mam okradać tubylców?

 

Zrzekanie się obywatelstwa polskiego? Podaj mi jeden powód dla którego mam oddawać obywatelstwo skoro jestem Polakiem? Jestem polskim suwerenem i jestem suwerenem KWMu. Ale czy będąc Polakiem, mam godzić się na to, że ktoś wpierdolił się z czołgami do mojego ogródka, bo dogadał się z jakąś szajką, co ma orzełki na czapce? W Polsce przegrałem - było i jest ch.jowe miejsce, na które wielu bandytów ostrzy sobie zęby. Wy też przegraliście tamten teren póki co, choć może o tym jeszcze nie wiecie. To, co z tym zrobicie - to jest kwestia wyboru Waszych sumień. ja podaję możliwości. I ostrzegam - rozciągnijcie swoje wojska zanim podpalą wam tyłki. 

 

Na razie przejęto strukturę quasi państwową, ale jeszcze zostali tubylcy. Nie zrobisz z tym nic - wyjdzie na ich, o tym mówię w tytułowym filmie. Społeczność międzynarodowa pokiwa z politowaniem głowami "ci głupi, zacietrzewieni Polacy, doigrali się za te swoje obozy", niestety ich wiedza o nas jest nikła, ciężko ich za to winić, bo ile sam wiesz o republice weimarskiej, czy państwie campioni di Italia? To dzieje się tu i teraz, na naszych oczach. Brak decyzji - też jest decyzją.


Zwróciłeś kiedyś uwagę, dlaczego orzeł na odwrocie banknotu 200 złotowego leży w .... trumnie? Myślisz, że to przypadek? 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, absolutarianin napisał:

Tu są na to dowody:

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

 

Tych dowodów jest wiele więcej.

To jest umowa pożyczki hajsu dla nas jako kraju. Tu poniżej masz kraj opisany normalnie jako Polskę wraz z bezrobociem i inflacją etc. III RP istnieje z tym godłem od 1989r. a na tych stronach jest zarejestrowana w 2002r. 

https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000119312503066700/d424b5.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK i to to mi chodziło .... zarabiasz, płacisz więc jesteś w systemie, a to że sobie zrobiłeś proklamację ... twoje prawo, ale nadal funkcjonujesz w ramach kraju jakim są Włochy i jesteś od nich zależy ... ot i tyle, fajnie że prowadzisz ciekawy tryb życia i jest ono w dużym stopniu niezależne.

Lubię kawę, lubię słońce - Włochów nie lubię - są za głośni to raz a dwa nie mam o nich dobrego zdania po tym jak miałem z nimi styczność przez dłuższy okres - wiem wąska grupa nie świadczy o całej społeczności.

Cieszę się że Ci się udało i jesteś szczęśliwy, niech ci się dobrze żyje - mi się dobrze żyje w Generalnej Guberni, mam dobre i wesołe życie, a jako niewolnik mam sporo praw i przywilejów .... 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, absolutarianin napisał:

Będziesz to spłacał?

A co to ma wspólnego z tym, że napisałeś, że III RP to firma zarejestrowana w USA? Wrzucam ci to, żebyś ochłonął z teoriami spiskowymi rzucanymi z rękawa bo jesteś przewodnim spiskowcem na tym forum. Nie twierdzę, że w wielu kwestiach nie masz racji, ale zluzuj trochę z paniką. Been there, seen this. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko No i luz, ja napisałem, co wiem, Ty napisałeś, co wiesz razem wiemy więcej. Każdy zweryfikuje sobie przy pomocy własnej mózgownicy. Moglibyśmy się tu sprzeczać, co to w praktyce oznacza, ale i ja i Ty podejrzewam, nie mamy na to ni wiedzy ni ochoty.

 

Ale część zwyczajnie oleje nawet kierunek, w którym to zmierza, bo weryfikacja informacji w "zalewie tego chłamu, gdzie kurwa nikt nic nie wie" jak śpiewał jeden polski raper - jest trudna.

 

Sprawy jednak dzieją się i stąd mój wątek - jeżeli ktoś rzuca ci na twarz umowę, która ma 400 stron, że niby on ci coś, a ty mu coś, to co robisz? Ano mówisz mu, żeby z tą umową spierdalał, bo wiadomo, że chce cię oszukać.

 

I na tym polega struktura prawna bycia suwerenem i temu chciałem poświęcić ten wątek, a nie gdzie ja chodzę syfa leczyć. Bo kto dojdzie do tego, co tamta banda w Twoim rzekomo imieniu podpisała? Musisz zanegować wszystko u samych podstaw, upierdolić u korzenia tego potworka.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Dokładnie. Nie twierdzę, że nic się nie dzieje. Dzieje się. Próbuję tylko dojść dlaczego to się dzieje, bo z ekonomicznego punktu widzenia dla elyty to jest niepożądane. Na epidemii koronawirusa ja widzę jak na razie kilka głównych korzyści: 
1. Producenci żywności i środków czystości zarobią krocie.

2. Koncerny farmaceutyczne zarobią krocie.

3. Gospodarka Chińska dorżnie gospodarkę Europejską.
Próbuję ułożyć więcej...


Gdzieś na szarym końcu tej listy są nasze małe, biedne robaki z polityki, którym po prostu się trafiło takie ziarenko żeby zbijać na tym kapitał polityczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz to bardziej odjechane tematy na tym forum i co raz to dziwniejsi ludzie. Mam nadzieję, że nie psujecie tego specjalnie Markowi, bo z zewnątrz to wygląda na to, że forum skupia całą masę dziwolągów. Ogólnie obniża wartość zawartych tu informacji i często trzeba przekopywać się przez masę śmieciowych postów bu znaleźć coś wartościowego. Jak nie dziesiątki postów o teoriach spiskowych coronawirusa to drukowanie dokumentów. Litości Panowie.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.